Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sama ostatnio założyłam wątek na temat Linea20+
Ale odkąd kupiłam książkę E.CH i przeczytałam o tych tabletkach wszystkich tabletkach na odchudzanie, to cieszę się że tego świństwa nie kupiłam!!!
Dziewczyny!!:
organizm się odwadnia
przyśpiesza akcję serca
przyczyniają się do utraty tkanki mięśniowej
itp itd

Chyba lepiej postawić na zdrowe odżywianie i sport niż truć się byle czym.

Zdecydowanie błonnik w tabletkach!!

Dziewczyny! Po co sie truć tabletkami? Ja naprawdę tego nie rozumiem. Trochę pracy nad soboa! 1200 kcal dziennie + ćwiczenia i się nawet nie obejrzycie! ja tak w 6 miesięcy 17 kg schudłam. Jestem osoba naturalnie przy kości bo u mnie w domu wszyscy z tym mają problem. Ale nie tłumaczę sobie tylko się staram o świetny wyglad. Poza tym IM BARDZIEJ BĘDZIECIE SIĘ STARAĆ, IM BARDZIEJ BĘDZIE TO TRUDNE TYM MNIEJSZE SZANSE NA EFEKT JOJO...

Bisacodyl ;p


A tak serio, to nie truj się tabletkami...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-08 10:51 przez IzKaAd.

Od wczorajszego dnia zażywam tabletki wspomagające odchudzanie,jedną dziennie.
Od godziny 16:00 do pójścia spać 22:00 zjadłam tylko activię, ale zupełnie nie chciało mi się jeść. Pierwszy raz mam taki przypadek a wystarczyła jedna tabletka,tym bardziej,że lubię sobie podjadać.
Po przebudzeniu po 8:00 to samo, nie czułam głodu nic a nic.
O godzinie 9:00 zjadłam tylko jedną bułkę i do teraz nie czuję głodu.

Skoro tak mało teraz będę jeść, to może ułożyć sobie dietę 1000kcal ?

W rankingu te tabletki są na 1.miejscu, wiele opinii było takich,że chudnie się od 5 do 12 kg. Zalecana jest 2 miesięczna kuracja. Zobaczymy jak mi pójdzie. Do tego zmieniam nawyki żywieniowe, chociaż już je poprawiłam oraz wprowadzam więcej ruchu.

przede wszystkim RUCH !!!
a nie łykać tabletki i myśleć, że cud sie stanie..

nie uzywałam tabletek i nie jestem zwolenniczką

Cytat
imperfectum_
przede wszystkim RUCH !!!
a nie łykać tabletki i myśleć, że cud sie stanie..

nie uzywałam tabletek i nie jestem zwolenniczką

Nie rozumiem Was naprawdę. Jak ktoś zapyta o tabletki odchudzające, to wiecznie piszecie, że nie działają, że po tabletkach się nie schudnie. Że po co kupować.

Tak trudno zrozumieć, że tabletki są tylko dodatkiem do diety i aktywności fizycznej? Tym bardziej, że już po jednej tabletce mam uczucie sytości na bardzo długo.

zamiast brać tabletki- jedz błonnik.

Poczytałam trochę teraz o tym produkcie. Strasznie dużo pozytywnych opinii.
Aż się zdziwiłam, może też spróbuje:)
Ciężko go dostać?

Boże mój, jak widzę wątek o tabletkach odchudzających, to mi ręce opadywują..
Czy nie zdajesz sobie sprawy autorko, że takie leki mają bardzo dużo powikłań?
Poza tym, że rozwalają żołądek, to albo zawierają składnik przeczyszczający, który usuwa z Twojego organizmu wodę (nie tłuszcz), albo zawierają hamują głód, po czym będziesz miała zdwojoną wagę kiedy wrócisz do poprzedniego stanu odżywiania. Albo zawierają hormony tarczycy, które rozregulują Ci organizm, powodując wiele chorób.
Wiele takich tabletek zawiera pochodne amfetaminy, a uzależnienie od nich jest groźne i niejednokrotnie zaprzestanie zażywania takich leków prowadzi do silnych depresji. Znane są przypadki osób, które popełniły samobójstwo po takiej kuracji.
Zastanów się na co Ci tabletki?

Cytat
malenka90
Poczytałam trochę teraz o tym produkcie. Strasznie dużo pozytywnych opinii.
Aż się zdziwiłam, może też spróbuje:)
Ciężko go dostać?

Tak, ciężko. Na stronie internetowej jest wykaz aptek, gdzie można kupić.
Lepiej kupować przez internet, na allegro od apteki: 27 zł już z przesyłką a w aptekach stacjonarnych kosztują ponad 40 zł.


Za miesiąc dam znać o efektach. Jak dobrze pójdzie, to zrobię sobie 2 miesięczną kurację.

jakie to tabletki? nazwa?

Cytat
malenka90
Poczytałam trochę teraz o tym produkcie. Strasznie dużo pozytywnych opinii.
Aż się zdziwiłam, może też spróbuje:)
Ciężko go dostać?


Myślisz, że te pozytywne opinie wystawiają użytkowniczki? Producenci specjalnie opłacają osoby, które całymi dniami siedzą na forach i zachwalają sobie tabletki, których zresztą pewnie nigdy nie testowali.

Zanim kupicie taki lek, proponowałabym zapoznać się z jego składem, bo możecie sobie wyrządzić naprawdę dużą krzywdę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 11:31 przez lobuzinska.

Składniki w: 1 tabletce
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy 400 mg
W tym CGA 180 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty 260 mg
W tym EGCG 180 mg

Cytat
xXAsiullkaxX
jakie to tabletki? nazwa?

Slimgreen. W tytule jest nazwa :)
Cytat
lobuzinska
Cytat
malenka90
Poczytałam trochę teraz o tym produkcie. Strasznie dużo pozytywnych opinii.
Aż się zdziwiłam, może też spróbuje:)
Ciężko go dostać?


Myślisz, że te pozytywne opinie wystawiają użytkowniczki? Producenci specjalnie opłacają osoby, które całymi dniami siedzą na forach i zachwalają sobie tabletki, których zresztą pewnie nigdy nie testowali.

Zanim kupicie taki lek, proponowałabym zapoznać się z jego składem, bo możecie sobie wyrządzić naprawdę dużą krzywdę

Nie potrzebnie się rozpisałaś w postach, bo ja to o wszystkim wiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 11:35 przez wdowua.

Ja tez uważam że branie tabletek nie jest zbyt dobrym pomysłem, po pierwsze powinnaś sprawdzić czy kiedykolwiek przeprowadzano testy tych tabletek, jakie mogą być po nich powikłania. Tabletki mogą wywołać w organizmie przeróżne konsekwencje. Wczoraj oglądałam na youtube jak Ewa Chodakowska wypowiadała się na temat diety cud i tabletek odchudzających, że jest tylko chwyt marketingowy. Może najpierw skonsultuj skład ze swoim lekarzem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu