Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
nima1231
Poczytaj sobie tutaj : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591332

no to jednak zrezygnuje

zweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 1/5

WITAM WAS CZY KTORA STOSOWALA TE TABLETKI POMOGLY PROSZE O SZCZEGOLY? CZY SCHUDLYSCIE JAKIE EFEKTY W JAKIM CZASIE ITP PROSZE O POMOC CZY WIECEI COS O NICH


zweryfikowana
Posty: 294
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny brała któraś z was tabletki Zelixa? M a k t ó r a ś d o n i c h d o s t ę p ? P r i v ;)

Ja stosowałam Zelixe. Wykupiłam wszystko co było a aptece tego dnia w którym je wycoafali. Chciałam kupić Lindaxe 15 ale nie było i aptekarka powiedziała mi że może sprzedać mi Zelixe, że to jest dokładnie to samo i kupiłam... Niestety na mnie to nie działało w przeciwieństwie do Lindaxy. Po Lindaxie w ogóle nie musiałam jeść, wręcz miałam mdłości a Zelixa nic... zero. Sprzedałam je dziewczynie, która potem schudła na nich 20kg bo na nią działały.
Jakiś czas temu kupiłam sobie Sibutril to jest to samo co Lindaxa, Meridia, Zelixa itp. Kupiłam 2 opakowania. I na mnie nie działają, leżą teraz w apteczce a drogie były :/ Od miesiąca biorę Slimex 15 to też jest to samo co wyżej wymienione i to na mnie działa. Nie tak jak Lindaxa15 ale działa. Jem znacznie mniej. Nie mieszkam w Polsce dlatego mam do nich dostęp.
Do tego stosuję AquaSlim i Linea i moim zdaniem są przereklamowane.
Bez diety i ćwiczeń i tak nic nie pomoże.
Pozdrawiam :)

Od dziś zaczynam ćwiczyć i jednocześnie przyjmować tabletki slimitin woman,zobaczę efekty oby te 20 zł nie było stracone będę opisywać jeśli zajdą jakieś zmiany oraz ilość ćwiczeń;)
Tymczasem ważę 70.4 kg chciałabym zejść do 60..:<
Oby to było realne
pozdrawiam.

Zamówiłam tabletki Weight Loss i chciałam zapytać czy ktoś juz je stosował? Jakie są efekty? skutki uboczne?

Nie ma magicznych tabletek na odchudzanie, te na pewno też nie pomogą Ci schudnąć jeśli nie będziesz ćwiczyć i będziesz jeść tyle ile wcześniej jadłaś.

tylko 3 kg przez 2 miesiące brania ich,hamuja apetyt i tyle.
drugi raz bym ich nie kupiła!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 08:46 przez qarolcia89.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

ile ksoztuja i gdzie mozna kupic?

Cytat
qarolcia89
tylko 3 kg przez 2 miesiące brania ich,hamuja apetyt i tyle.
drugi raz bym ich nie kupiła!

to dobrze ze chamuja apetyt, ja mam problem z wieczornym podjadanie moze jakbym je brała na wieczór to by cos pomogly.
Wiadomo nie ma tabletek cud. Dieta+cwiczenia+tabletki+kremy ujedrniajace itp ok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 08:54 przez dodzik0105.

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

on kosztuje 140zł????????
jeszcze jakis za 75zł znalazłam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-13 09:13 przez dodzik0105.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 3/5

cena to okolo 130 zl---

Ja zaczęłam brać od wczoraj, ale strasznie dziwnie się czuję po nich, tak jakbym była po amfie! A Wy? Też macie takie dziwne uczucie?

Hej Dziewczyny mam pytanie: Czy może któraś z was już brała tabletki body line?? czy były jakies skutki?? Wiadome jest, że nie można brać samych tabletek i czekac na efekt. Zmiana diety i sport to podstawa. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu