Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No cóż, zanim się człek zdecyduje na branie takich leków, musi się gruntownie przebadać, bo to nie jest dla każdego. Ja podczas brania Meridii regularnie się badałam i bylo wszystko ok. Ale co człowiek to inny organizm i zawsze trzeba uważać.

Mniej żreć :) Częsciej i w mniejszych ilościach. Ruch, a przede wszystkim dieta! "Pokaz mi swoją diete, a powiem Ci ile wart jest Twój trening". Siedzac i nic nie robiac nie schudniesz. A juz napewno nie na tabletkach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-04 11:38 przez emilyart.

Cytat
emilyart
Mniej żreć :) Częsciej i w mniejszych ilościach. Ruch, a przede wszystkim dieta! "Pokaz mi swoją diete, a powiem Ci ile wart jest Twój trening". Siedzac i nic nie robiac nie schudniesz. A juz napewno nie na tabletkach.

Zgadzam się, jak pisałam wyżej, ja tabl. łączyłam z dietą i ćwiczeniami. Teraz stosuję tylko sietę MŻ i ćwiczenia (tak jak poprzednio), ale 7 tygodni minęło i waga nie drgnęła :/.

ja zażywałam kiedyś ocet jabłkowy w tabletkach i ograniczał u mnie ochotę na słodycze

Oglądałam ostatnio program na temat tabletek odchudzających i...NIE MA TAKOWYCH!!!!!! Nie istnieją tabletki, które sprawią, że schudniesz.Pomagają one jedynie zarobić producentowi. Dziewczyny nie dajcie się oszukiwać... Gdyby takie tabletki działały świat byłby piękny i szczupły:) Polecam czarwoną herbatę. I zmianę nawyków żywieniowych na zdrowsze.

Cytat
didi110
meridia

meridia została wycofana już z aptek

zweryfikowana
Posty: 285
Ostrzeżenia: 1/5

thermo speed spala takanke tłuszczowa przy niewielkim wysiłku. u mnie po dwóch tygodniach stosowania bylo widac efekty.;-)

a probowalas alli ?? ja to bralam i mi pomoglo

gwiazdy żeby schudnąć łykają jaja tasiemca :)
ale nie wiem czy z takim robalem można później normalnie żyć, na pewno krótkie to życie ;)

więc może najlepiej zastosować metodę MŻ ( mniej żreć :) zamiast tabletek :)

kretem najlepiej się przeczyszcza

a ja polecam wziąć się za robotę. Samymi tabletkami to nic nie zdziałasz, trzeba też ćwiczyć i mieć zbilansowaną dietę.

Hah ale są teraz takie tabletki - z jajami tasiemca. I połykasz, a taki Ci się zagnieżdża :P mrrrr super! ;D

Samymi tabletkami to możesz sobie jedynie krzywdę zrobić. Chcesz schudnąć a przy tym być zdrowa, to zacznij stosować dietę i ćwiczyć. To na pewno Ci pomoże i nie będzie żadnych negatywnych skutków. Jak już będziesz stosować dietę i będziesz ćwiczyć, to możesz stosować jakieś suplementy diety wspomagające odchudzanie (np. l-karnitynę). Ja brałam milkoshake z l-karnityną i tauryną i jestem zadowolona.

nie znam żadnych dobrych tabletek na odchudzanie. Ale jakiś czas temu w mojej rodzinie krążyły tabletki o nazwie ZELIXA oraz podobna do niej MERIDIA. Były wydawane na recepte (bo to lek na otyłośc) i dośc drogie. Mozna bylo odczuc efekty uboczne - typowy ulotkowy- brak łaknienia i np: suchosc w ustach. Akurat moja ciotka zażywałą zelixę i efekty byly zaskakujące -schudla do 15 kg w kilka miesiecy i nadal utrzymuje do tego zdrowa diete- nawet nie odczuwa checi na slodycze. Trzeba pamietac ze zelixa nie dzialała na tłuszcz-lecz na nasz mózg itp. Co do meridi nie mam zdania. Ale chyba dziala podobnie jak zelixa (M. jest tansza od Z) . Tylko jest jeden mankament w tym wszystkim- ZELIXA - została nie dawno wycofana z produkcji i aptek - apteki musiały oddac wszystkie zapasy producentowi.
Moim zdaniem jednak najlepiej postawic na zdrową zbilansowaną diete i cwiczenia bez tabletek.;-)
Mimo ze zadnych tabletek na odchudzanie nigdy nie zażywałam to mam ogromny problem z regularnymi posilkami i slodyczami;/ i jak temu zaradzic?

dziewczyno, jeżeli myślisz, że tabletki załatwią sprawę to jesteś w błędzie.. w większości albo oszukują nasze ośrodki głodu i sytości- niezdrowo wypełniają nasz żołądek albo przyśpieszają spalanie.. ale weź sobie przeczytaj co tam jest na opakowaniach zawsze- że dają efekty tylko w połączeniu z dobrą dietą i regularnymi ćwiczeniami.. nikt nie zrobi nic za Ciebie a jak naprawdę Ci zależy to niestety musisz się wziąć do roboty.. bo to nie tylko chodzi o to, że teraz się sobie nie podobasz.. zobaczysz za kilkadziesiąt lat- miażdżyca, choroby serca, jeśli będziesz ważyć za dużo- choroby stawów.. a później idzie taka osoba do lekarza i mówi, że się zdrowo odżywiała i nie wie czemu przytyła.. a jak lekarz każe przejść na dietę to jest wielkie oburzenie.. Mam nadzieję, że będziesz się potrafiła odpowiednio zmotywować :) czego Ci z całego serduszka życzę, ale nie faszeruj się chemią.. jakaś dziewczyna przede mną bardzo dobrze Ci radziła- znaleźć zamienniki dla tuczących słodyczy ;)

Jak sie chce schudnac to trzeba byc systematycznym dieta dukana swietne efekty ja juz ponad 7 schudlam ale dieta to mozna powiedziec zmiana calego zycia:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu