Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

3 minuty temu

Sklep internetowy

47 minut temu

Biznes

51 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy możecie polecić mi jakieś skuteczne tabletki na odchudzanie?
Brałam lineę, jednak chciałabym spróbować czegoś innego.
Aqua Slim nie musicie polecać, znam dobrze :)
Proszę o pomoc



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 18:11 przez moderator.

ja brałam Meridię, ale poprosiłam lekarza żeby mi receptę na to wypisał, inaczej tego nie kupisz a mi pomogło



tez chetnie sie dowiem wiec podbijam!!!

Cytat
emilia1982
ja brałam Meridię, ale poprosiłam lekarza żeby mi receptę na to wypisał, inaczej tego nie kupisz a mi pomogło


a kiedy ja kupowalas? bo o na jest juz nielegalna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:36 przez kwiatuszek5822.

i jak linne'a ? pomogła coś ? :)

Nic nie działa bez ćwiczeń, poza tabletkami przepisanymi przez lekarza, ale do tego musiałabyś mieć naprawdę sporą nadwagę...

Cytat
paulusiowata13
i jak linne'a ? pomogła coś ? :)

Jak dla mnie pic na wodę ;p też próbowałam różnych specyfików. W końcu sama się wzięłam za siebie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:38 przez rikarika.

Olimp Therme Line II - moja siostra brała i jej pomagało:)

Swietne tabletki na odchudzanie to zelixa niestety zostaly wycofane ze sprzedaży jak i wszystkie odpowiedniki ze wzgledu na skutki uboczne ktore wystapiły u kilku kobiet nie w Polsce ale za granica:(:(

Ja polecam Therm Line Olimpu działają rewelacyjnie

Cytat
siehankowa
Olimp Therme Line II - moja siostra brała i jej pomagało:)

a cwiczyla twoja siostra? bo tez sie nad tymi tabletkami zastanawiam i ile schudla?

Powiem tyle - żreć dużo błonnika to waga sama spadnie bez jakiejś chemii :] Moja trenerka brała alli i podobno do dupy, za to kumpela bierze błonnik w tabletkach i podobno jest spoko.

--- ------------------------------------------------------------
ta meridia jest dozwolona tylko pod okiem lekarza i na receptę



Natomiast TA to rzeczywiśćie została wycofana a tej nigdy w życiu nie brałam

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/grozny-lek-wycofany-z-aptek_128277.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-02 19:47 przez emilia1982.

Tabletek Ci żadnych nie polecę, niestety nie brałam żadnych...
Za to z czystym sumieniem mogę polecić Ci AquaSlim w saszetkach. Na mnie działa:) Właściwie nic nie robię i chudnę. Początkowo byłam sceptyczna i kupiłam opakowanie 14 sztuk "tak o" bo może pomoże, nic nie stracę jak spróbuję. No i doznałam niezłego szoku jak się zważyłam po trzech dniach i ważyłam jakieś kilo mniej;D Kiedy się zmierzyłam po tygodniu, miałam mniej cm ;D No i wyraźnie mniejszy brzuch, co zauważył nawet mój chłopak :)))) :)))) Jak połączysz to ze zdrowym żywieniem i ćwiczeniami, to powinnaś osiągnąć świetny efekt. Przedwczoraj dokupiłam opakowanie 35 sztuk, dałam 59 PLN i myślę że wezmę dupę w kupę i zrzucę jeszcze ze 4 kilo, żeby dobić do 47 przy 169 wzrostu:)
Generalnie kupujesz sobie opakowanie, albo na sztuki i masz saszetki z takim średnio gęstym płynem. Wlewasz taką do 1,5 L wody mineralnej, albo soku i pijesz cały dzień. Jedna dziennie, przyspiesza metabolizm i takie tam, wszystko pisze na ulotce i w necie:))

47 przy 169 matko boska dziewczyno z czego ty sie odchudzasz??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu