Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

28 minut temu

przestrzeganie diety

59 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:44:38

Prosze bez glupich komentarzy.

Sa jakies metody na skurczenie zoladka,chce mniej jesc -nie podjadac.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:46:39

Żołądek możesz skurczyć właśnie nie podjadając. No ewentualnie możesz sobie wprowadzić do środka balon, założyć opaskę lub.. skurczyć operacyjnie.
Do wyboru do koloru.

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:47:00

są. Jeść mniej przez jakieś 2-3 dni, nie opychać się, nie pić dużo na raz :)

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:49:49

Mniej jeść :P
Na początku może być trudno ale po kilku dniach się przyzwyczaisz to będziesz się najadać o wiele mniejszą porcją :)

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:51:55

nażryć się waty:) a tak powaznie to mało jeść, bardzo małe porcje ale czesciej tak nam kiedyś nauczycielka od biologii w sszkole radziła

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:51:55

Np dzis zjadlam pare frytek ale takich z domowych kartofli i na dodatek z piekarnika,malenkiego loda i bulke grachamke z ogorkiem

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:54:01

a ja zjadlam bułke,zupe mleczną,ciasto,kluski z miesiem,czekolade,kawe i hmm ciastko ! :3

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 19:57:47

można napełniac żoładek pzred jedzeniem.. z tego co czytałam keidyś. nigdy sie nie odchudzałąm wiec nie wiem tego z włąsnego doświadzcenia ale syszałam żeby przed posiłkami pić wode z cytryną i pieprzem badz ostrą papryka.. podobno nie dosć ze mniej sie potem je to kapsaicyna z papryczki wspomaga procesy trawienne

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 20:00:38

Cytat
tatiana29
Np dzis zjadlam pare frytek ale takich z domowych kartofli i na dodatek z piekarnika,malenkiego loda i bulke grachamke z ogorkiem

Wybacz ale dla mnie to chore :/ przecież to głodzenie się. Poczytaj trochę o zdrowym i racjonalnym odżywianiu. Jedz małe ale zdrowe posiłki, dużo warzyw (najlepiej surowych) i owoców, chude mięso, nabiał, orzechy, ziarna zbóż itp. Generalnie zrezygnuj ze słodyczy, zbędnych węglowodanów i niezdrowego tłustego i słonego jedzenia. Ale dziewczyno na litość Boską nie głodź się!!!
Zastanawiam się czy te chude modelki na plakatach wszystkim dziewczyną w tym dzisiejszym chorym społeczeństwie rozum odebrały. Dziewczyny pomyślcie o swoim zdrowiu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-07 20:02 przez Marteczka91.

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 20:03:29

Cytat
Marteczka91
Cytat
tatiana29
Np dzis zjadlam pare frytek ale takich z domowych kartofli i na dodatek z piekarnika,malenkiego loda i bulke grachamke z ogorkiem

Wybacz ale dla mnie to chore :/ przecież to głodzenie się. Poczytaj trochę o zdrowym i racjonalnym odżywianiu. Jedz małe ale zdrowe posiłki, dużo warzyw (najlepiej surowych) i owoców, chude mięso, nabiał, orzechy, ziarna zbóż itp. Generalnie zrezygnuj ze słodyczy, zbędnych węglowodanów i niezdrowego tłustego i słonego jedzenia. Ale dziewczyno na litość Boską nie głodź się!!!
Zastanawiam się czy te chude modelki na plakatach wszystkim dziewczyną w tym dzisiejszym chorym społeczeństwie rozum odebrały. Dziewczyny pomyślcie o swoim zdrowiu.
no niestety też złapałam się za głowę jak przeczytałam o tych frytkach itd...

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 20:05:40

Cytat
Marteczka91
Cytat
tatiana29
Np dzis zjadlam pare frytek ale takich z domowych kartofli i na dodatek z piekarnika,malenkiego loda i bulke grachamke z ogorkiem

Wybacz ale dla mnie to chore :/ przecież to głodzenie się. Poczytaj trochę o zdrowym i racjonalnym odżywianiu. Jedz małe ale zdrowe posiłki, dużo warzyw (najlepiej surowych) i owoców, chude mięso, nabiał, orzechy, ziarna zbóż itp. Generalnie zrezygnuj ze słodyczy, zbędnych węglowodanów i niezdrowego tłustego i słonego jedzenia. Ale dziewczyno na litość Boską nie głodź się!!!
Zastanawiam się czy te chude modelki na plakatach wszystkim dziewczyną w tym dzisiejszym chorym społeczeństwie rozum odebrały. Dziewczyny pomyślcie o swoim zdrowiu.


Zgadzam się. Mało nie znaczy zdrowo. Najważniejsze to dostarczyć sobie tę dzienną dawkę wartości odżywczych i witamin do organizmu. Co z tego, że będziesz powiedzmy przez tydzień mało jeść, skoro przy najbliższej okazji nie wytrzymasz i w końcu zaczniesz się obżerać albo po prostu się rozchorujesz z niedoboru tego i owego w organiźmie... Pół godziny przed posiłkiem wypij szklankę wody, dzięki temu zjesz mniej, jeśli już Ci tak zależy.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 20:14:33

jeść 6 razy dziennie nie przekraczając objętości 1 kubka na raz

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 20:52:37

Oczywisciw jem ale jem wiecej warzyw niz owocow bo wiadomo zawieraja duzo cukru np babay..Ale c hce jesc mniej bo zle sie czuje z moimi kilogramami.Wiem,zi ,to core ale ta moja dieta jesmt silniejsza i che jeszcze schudnac jakies &4 kg

Jak skurczyc zoladek???

07 cze 2013 - 20:55:12

Po prostu musisz ograniczyć jedzenie. Chyba nie ma innego sposobu moim zdaniem ;/ szkoda w sumie :)

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

Jak skurczyc zoladek???

09 cze 2013 - 10:13:28

jeśli brakuje ci samozaparcia i silnej woli (coś o tym wiem) to kup sobie w aptece figurę no-appetite - taki napój do rozrobienia w domu, co specznieje w zołądku i będzie ci się chciało mniej jesc. dobry, ananasowy, polecam ;) serio działa, tylko musisz pamiętać,żeby wypić go np 20min przed obiadem albo wieczorem, jak już nie bedziesz chciala wiecej jesc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymiary