Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:39:25

Jesz same węglowodany, więc ciężko nie przytyć na takiej diecie :D

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:40:52

niewiarygodne.-.-

z mojego jednodniowego jadłospisu co poniektóre z Was zrobiłyby menu na 3-4 dni...
śniadanko, 3 bułki full wypas: salata,ser żółty, pomidor, ogórek,chuda szynka, ewentualnie z pasta serowa zrobiona z 36%śmietany.:P
mocno słodzona kawa, batonik, czy cukierezki

później troche owoców, jabłko, banan czy cos
międzyczasie jeszcze jakaś bułka

później obiad, ale zawsze jedno danie, najcześciej zupa, ew. jak są to naleśniki, albo pierś z kurczaka.:P
kawa i znow coś słodkiego
pod wieczór, chipski, cola/piwo, i ze 2-3 razy na tydzien pizza,

w sobote obowiazkowo mcDonald w przerwie na uczelni, w niedziele nie zawsze mam czas zjeść, bo jestem w pracy.:P

166 cm wzr, 49-52kg wagi.

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:44:07

hmm dla mnie to noramlnie ja w porównaniu do Ciebie zjadam wiecej wiec nie wiem może masz mało ruchu czy co by Ci tu poradzic :)

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:44:11

moim zdaniem dużo zależy od aktywności fizycznej, bo jeśli uprawiasz dużo sportu to... no ok... aczkolwiek jakość Twoich posiłków pozostawia wiele do życzenia - mało warzyw, białego mięsa, masa węglowodanów, cukru...

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:44:16

powinnaś na śniadanie jeść więcej a nie na kolacje wcinać wędlinę ;p i owoce oraz warzywa zamiast czekolady

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:52:15

Cytat
magdusia2508
1.sniadanie:
kawałek ciasteczka,banan
to nie jest śniadanie
Cytat
magdusia2508
otóż w ostatnim miesiacu przytyłam 5 kg a jem wydaje mi sie ze normalnie...np. to co dzis zjadłam:
1.sniadanie:
kawałek ciasteczka,banan
2. śniadanie 2: bułka,2 kromki chleba
3.obiad: 1 nalesnik z serem, 3 ziemniaki smażone
4.podwieczorek: 2 jabłka
5.kolacja:3 kromki chceba z wedlina,pomidorem
to za duzo? a i jeszcze 5 kosteck czekolady
co do kromek chleba, to mi w zupełności 2 starczają na śniadanie i 2 na kolację
i ten obiad jakiś dziwny:D same te ziemniaki jesz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 22:54 przez pauli05.

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:54:28

ja jem dwa razy więcej xD a przytyć jakoś nie mogę

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

za duzo jem?

06 cze 2013 - 22:57:39

http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/2020115 :) zapraszam :)
Tu masz przykładowy jadłospis :) Ważne jest ciemne pieczywo, warzywa, owoce woda, najlepiej zrezygnować ze smażonego :) są fajne efekty :)

za duzo jem?

06 cze 2013 - 23:02:26

Cytat
siouxsie_
no trochę za dużo :)
po pierwsze o wiele za dużo węglowodanów, a za mało owoców. mnóstwo słodkiego i białego pieczywa ;/ cienko

dokladnie, same cukry tu widze od ktorych sie tyje. Cukry gorsze niz tluszcz ! Ja nie jem praktycznie w ogole weglowodanow lub bardzo malo od dluzszego czasui takim sposobem chudne :) no i 3 godziny przed snem zero jedzenia

za duzo jem?

09 gru 2013 - 20:04:57

Cytat
TwojStarySoliBudyn
niewiarygodne.-.-

z mojego jednodniowego jadłospisu co poniektóre z Was zrobiłyby menu na 3-4 dni...
śniadanko, 3 bułki full wypas: salata,ser żółty, pomidor, ogórek,chuda szynka, ewentualnie z pasta serowa zrobiona z 36%śmietany.:P
mocno słodzona kawa, batonik, czy cukierezki

później troche owoców, jabłko, banan czy cos
międzyczasie jeszcze jakaś bułka

później obiad, ale zawsze jedno danie, najcześciej zupa, ew. jak są to naleśniki, albo pierś z kurczaka.:P
kawa i znow coś słodkiego
pod wieczór, chipski, cola/piwo, i ze 2-3 razy na tydzien pizza,

w sobote obowiazkowo mcDonald w przerwie na uczelni, w niedziele nie zawsze mam czas zjeść, bo jestem w pracy.:P

166 cm wzr, 49-52kg wagi.
Nie bardzo wiem czym ty się chwalisz;/ Co z tego że nie tyjesz jak codziennie ładujesz w siebie tyle chemii? Myslisz że to sie kiedyś nie odbije na twoim organizmie?

za duzo jem?

09 gru 2013 - 20:08:41

to jest duzo?
Bardzo mało wg mnie.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 2/5

za duzo jem?

09 gru 2013 - 20:09:01

ja jem tyle co ty nawet więcej i dalej moja waga to 50kg i nie mogę przytyc :(

za duzo jem?

09 gru 2013 - 20:09:34

Dobrze jest ale wydaje mi się, że za mało jesz rano a za dużo na wieczór :).

za duzo jem?

09 gru 2013 - 20:14:16

Powinnaś zrobić odwrotnie, pierwsze co rano zjeść to syte śniadanie, zjedz sobie np bułkę z szynką, sałatą, pomidorem, jajkiem + herbata z miodem. A na drugie śniadanie jakiś baton musli. Na obiad mięso warzywa, ziemniaki, ale gotowane bez żadnych sosów. Na kolację może kalafior gotowany lub pomidory z mozzarellą i bazylią? Musisz jeść zdrowsze i bardziej wartościowe rzeczy. Różnicę zauważysz po miesiącu

za duzo jem?

09 gru 2013 - 20:15:09

to ja jem czekolady, chipsy, na obiad np ziemniaki + smażone mięso, na kolację ze 3 słodkie jogurty i jeszcze kanapki z nutellą + szklanka 1,5% mleka i bardzo często tak mam ale waga stoi w miejscu.
Nie mam nadwagi ani nie tyje, więc może masz jakąś wolniejszą przemiane materii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak skurczyc zoladek???