Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:13:37

Jak w temacie co polecacie na tzw 'zapchanie się' by nie odczuwać głodu i uniknąć podjadania między posiłkami? płyny, czy może jakieś przekąski niskokaloryczne? Czekam na propozycje :D

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:16:21

surowa marchewka! mniam ;D

Lubię też podjadać jabłko pokrojone w cienkie paseczki.

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:16:53

ja jem liscie salaty ;p

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:18:24

ja właśnie mam tego typu problem że jem te 4-5 posiłków dziennie ale niekiedy mam mega ochotę coś zjeść, cokolwiek... no więc suma sumarum wolałabym wszamać dużo czegoś co nie zaważy na moim wyglądzie :O

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:22:22

Cytat
aadzia
ja właśnie mam tego typu problem że jem te 4-5 posiłków dziennie ale niekiedy mam mega ochotę coś zjeść, cokolwiek... no więc suma sumarum wolałabym wszamać dużo czegoś co nie zaważy na moim wyglądzie :O

no to ja właśnie wtedy obieram marchewkę , kroję ją w cienkie paseczki i zajadam. I szczerzę wolę to od chipsów ;D Kiedyś jak przychodzili do mnie znajomi na jakiś film to oni jedli chipsy i popcorn a ja marchewkę ;D

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:23:38

Marchewka pokrojona na ''patyczki'' z dipem jogurtowym albo z awokado, rabarbar w cukrze, kalarepa, koktajl z świeżych owoców...

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:25:29

ja ciagle piję herbatę czerwoną i zieloną, robie kuflach póllitrowych ;p

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:26:35

suszone bakalie albo owoce albo też marchewka :D

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:30:02

A ja jak mam mega głoda to zjadam kisiel! Genialnie zapycha, a nie ma tak dużo kalorii!

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:38:15

Ja jak mam ochote na cos ale wcale nie musze tego zjesc to wybieram jabłka zazwyczaj mam je w domu, a jak nie to wlasnie marchew badz jakis owoc

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 00:40:12

Cytat
666kasja
A ja jak mam mega głoda to zjadam kisiel! Genialnie zapycha, a nie ma tak dużo kalorii!

No ale nie ma też żadnych wartości odżywczych.

Jak mam ochotę na coś słodkiego też lubię kisiel zjeśc, ale jako codzienną przekąskę lepiej go nie jeśc.

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 12:27:16

płyny, jeśli możesz biegać co chwilę do łazienki albo masz żelazny pęcherz ;) ja polecam figurę no-appetite - jest słodka i zapycha ;) a no i nie tuczy, bo słozona stewią

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 12:30:33

jako zapychacze dobrze służą andruty. są sycące i mają bardzo mało kalorii :))

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 12:38:09

ja lubię sobie strzelić gorący kubek, nie mają dużo kalorii, a są syte dodatkowo upatrzyłam sobie w Biedrze ogórki konserwowe takie malutkie (z chilli lub bez). Duuuuży słoik za niecałe 5zł. Mi bardzo wchodzi i potrafię zjeść pół słoika :D

co na podjadanie?

31 maj 2013 - 16:16:34

Może i nie dużo kalorii ale nie za zdrowe, glutaminian sodu i ocet nomnomnom.

Ja popieram tą figura no-apetite. Mi smak nie podchodzi wogóle, ale działać działc, moja mama sie tym zajda i jest zadowolona z efektow bo ona ma problem z podjadaniem a ten produkt pecznieje w brzuszku.
Do tego oczywiscie woda- woda dobra na wszytsko :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odchudzanie z dietetykiem