Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CO LEPSZE???

29 maj 2013 - 18:56:07

Hej Dziewczyny :)
mam pytanie jakie ćwiczenia są lepsze na pozbycie się tkanki tluszczowej dokładniej z nóg i brzucha?
Może cos Chodakowskiej tylko co
KILER
SKAPEL
TURBO
TRENING Z GWIAZDAMI
??

Jakie są wasze efekty po tych ćwiczeniach?

Może macie jakieś inne SKUTECZNE ćwiczenia??


Jeśli źle umieściłam wątek to proszę o przeniesienie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 19:12 przez czrnystaw.

CO LEPSZE???

10 cze 2013 - 09:13:54

skalpel i kiler są moim zdaniem najlepsze. moje kumpele też je robią i efekty zdecydowanie widać ;) tylko musisz pamietać, żeby jednocześnie się prawidłowo odżywiać. możesz też łykać tabletki przyspieszające spalanie jak figura extraslim. podobno mel b. tez jest dobra, ale ja nie próbowałam, więc nie mogę nic wiecej powiedziec na ten temat, powodzenia!

CO LEPSZE???

10 cze 2013 - 09:24:41

też uważam, że Kiler i Skalpel

CO LEPSZE???

10 cze 2013 - 09:35:12

ja natomiast ćwiczę z Mel B , ćwiczenia z Chodakowską mnie denerwowały, może dlatego, że jej głos jest bardzo nudny jak dla mnie i po prostu nie miałam motywacji , a z Mel B to aż się ciało samo rwie do ćwiczeń :D

CO LEPSZE???

10 cze 2013 - 09:40:19

siostra mi wczoraj mówiła, że skalpel jest lżejszy od killera, wiec jak dopiero zaczynasz, to bierz się najpierw za skalpel

CO LEPSZE???

11 cze 2013 - 11:26:19

A6W na brzuszek jest niezawodne, ale ciężkie! znam ta figurę extraslim, rzeczywiście fajnie brać dodatkowo coś takiego przed ćwiczeniami jeśli zależy Ci na szybszych efektach no i mogę jeszcze powiedzieć, że te tabletki dodają mi energii do ćwiczenia.

CO LEPSZE???

13 cze 2013 - 01:25:41

chodakowska spoko, ale nudna na dłuższą metę niestety! :(
dobrze ktos zauwazyl u góry, dobrze łykac jakies termogeniki, nie znam figura extraslim, ale moze sie rozejrze za tym bo sotsuje teraz lkarnityne ale jakos kiepsko sie czuje po niej :/

CO LEPSZE???

13 cze 2013 - 01:29:15

A ja tam polecam Mel B. Efekty sa blyskawiczne przy systematycznych ćwiczeniach. W ciągu miesiąca straciłam w udach 2,5 cm (ćwicze głownie na nogi) a z tali 2 cm. Szczerze polecam! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co na podjadanie?