Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

włosy

14 kwi 2013 - 22:45:54

Dobry wieczór wszystkim ! ;)
no to tak co myślicie o włosach doczepianych ? ja mam clip in i zastanawiam się czy nie zmienić metody na inna bardziej wygodniejsza ? może poradziłybyście coś ? ;)

włosy

14 kwi 2013 - 22:49:41

clip in. Nigdy nie rób sobie na ringi albo trwale doczepianych-bardzo niszczą włosy. A clip in-w zależności od tego ile czasu chcesz je nosić i zasobności portfela możesz kupić naturalne jak i sztuczne.

włosy

14 kwi 2013 - 22:50:56

Z doswiadczenia wiem ze fajnie to wyglada ale jezeli chodzi o inna metode niz clip in to wlosy pozniej i tak trzeba sciac bo sa zniszczone po ringach czy tulejkach .Szkoda czasu i pieniedzy bo takie wlosy mozna nosic max pol roku.

włosy

14 kwi 2013 - 22:55:39

nie no ścinać nie chce w żadnym wypadku , czekam aż mi odrosną . Ogólnie chciałam sobie zrobić ringi no ale skoro odradzacie to chyba zrezygnuje z nich

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

włosy

14 kwi 2013 - 22:56:46

Miałam ringi i nie polecam. Potrafią się zsuwać i ogólnie głowa może troche boleć. Moja koleżanka ma doczepiane, ale w zależności jak się uczesze to bardzo widać miejsca doczepienia lub wcale. Ale wiem też, że wraz z ich odczepianiem bardzo dużo twoich włosów może wypaść. Najbardziej lubię clip in, ale już nie muszę nosić, bo moje naturalne mi urosły ;)

włosy

14 kwi 2013 - 23:00:50

Clip in sa najlepsze. Doczepiasz kiedy chcesz, ściągasz na noc a więc się nie niszczą (AŻ TAK)

włosy

14 kwi 2013 - 23:01:01

Zazdroszczę ja chce do pasa włosy, a z rok jak nie wiecej sobie poczekam . Już nawet brałam tabletki i używam odżywki wax na porost włosów ;)

włosy

14 kwi 2013 - 23:01:10

uważam, że clip in są najlepsze ;P
Doczepiasz kiedy chcesz, nie niszczysz swoich włosów, łatwiej o nie dbac i jak dobrze to robisz to mozesz je miec dluuugo...
Ja miałam na micro ringi i efekt był fajny, ale pozniej trzeba je podciagac jak wlosy rosna, po jakims czasie juz nie wygladaja tak super jak na poczatku,jak sie zdejmie to wlosy sa nieco oslabione...no i nosisz je jakis czas a pozniej zdejmujesz i ida do smietnika. Bylo spoko ale bym nie powtórzyła.
Kolezanka miala na jakis taki klej czy cos nie pamietam jak sie to nazywa, takie zgrzewy ;) i masakrycznie swedziala ją glowa, bylo widac to gdzieniegdzie i w ogole brzydko sie prezentowalo nie mowiac jak swoje wlosy zniszczyla(ale ona chyba robila po znajomosci, taniej to moze u kogos kto nie potrafił dobrze) tak czy siak clip in najlepsze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kefir-czy jest tuczacy?