Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:20:18

One jedza i jedza i ciekawe jak wygladaja ;D ty jesz malo ale napewno ejstes zgrabna :) jezeli tyle ci potrzeba to jedz tyle ile musisz a nie na sile bo kolezanki mowia ''

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:26:52

Jesz normalnie albo nawet i dużo wg.mnie.. Ja jem mniej a i tak ciągle mam problem z wagą. Nie wyobrażam sobie zjeść 3 kromek chleba i to zwłaszcza na kolację,chyba bym pękła o.O
No a tyle co te koleżanki to chyba w 3 dni jem. Tzn.tyle ilościowo, bo nie jadam takich syfów jak drożdżówki czy kanapki z nutellą, nie słodzę herbat.
Także dla mnie to co opisałaś to z pewnością nie jest mało.

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:27:40

Cytat
slodzonamysza
nie chodzisz głodna? najadasz się? to w czym problem. Jesz tyle ile potrzebujesz. Zjadanie codziennie batonika raczej nie jest zdrowe... zrezygnowałabym na rzecz czegoś zdrowszego - sałatka, owoc lub maślanka lub jogurt.
Co do koleżanek - to jak one dają radę przetworzyć tyle cukru? Ja bym już pewnie dostała zawału lub cukrzycy. Nie przejmuj ich niezdrowych zachowań żywieniowych tylko dlatego, ze jest więcej osób, które się niezdrowo odżywiają.

ten batonik to nie zawsze snickers czy 3 bit XXL, ale domyślam się, że także batoniki musli, tzw. fitness ;)

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:31:31

Kazdy je tyle ile potrzebuje przeciez.. znam osoby ktore jedza duzo i sa strasznie chude i na odwrot

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:32:43

Niech jedza koleżanki ile chcą to im tyłki urosna a nie tobie..

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:44:30

Cytat
kingul_a
Kazdy je tyle ile potrzebuje przeciez.. znam osoby ktore jedza duzo i sa strasznie chude i na odwrot

Właśnie. To dopiero niesprawiedliwość :D

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 16:52:43

Jak jestem w szkole to od rana do 16 jem bułke z żóltym serem i pije jedna herbate. Tyle jedzenia to by mi sie do torby nie zmiescilo;)

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:00:29

Jejkuu. Ja przez 8h w szkole nic nie jem i żyję, nie zjem nic, bo już do tego przywykłam. Każdy je tyle, ile potrzebuje tego jedzenia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:06:32

Dziwne,że wszyscy naokoło jedzą bułki z nutellą, zagryzają batonikiem i popijają herbatką z 4 łyżeczkami cukru... Ale to tak nie na temat.

Ja jem raz więcej raz mniej, raz zjem jogurt raz owoc, raz batonik. Może one po protu tak lubią. A jak następnym razem coś powiedzą to im odpowiedz, że to jest Twoje jedzenie i nie muszą Ci w nie zaglądać.

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:10:18

Ja jem mniej od Ciebie i żyję ;)

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:11:58

Wiesz kiedyś jak wpisałam na necie "co jeść żeby schudnąć" to dokładnie tak samo pisało jak Ty napisałaś i ja myślę że ty nie masz problemu tylko chcesz się pochwalić tym co "niby" jesz!!!
Żałosne...

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:20:32

Mi podczas pracy 8 h wystarczyła 1 bułka..

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:21:04

ja jem mniej od ciebie o.O i nie wydaje mi sie to dziwne :)
dziś np. zjadłam od rana 1 bułke z serem i sałata + herbatę .

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:22:13

jem tak samo jak ty, a nawet i mniej:)
jesz normalnie, to one sie obżerają ;)
zreszta pieczywem pełnoziarnistym się lepiej najesz niż białymi, napompowanymi bułkami ;) dlatego one musza tak dużo jeść

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:22:18

Cytat
backa16
Wiesz kiedyś jak wpisałam na necie "co jeść żeby schudnąć" to dokładnie tak samo pisało jak Ty napisałaś i ja myślę że ty nie masz problemu tylko chcesz się pochwalić tym co "niby" jesz!!!
Żałosne...
Nie będę tego nawet komentować:D Jem tak odkąd pamiętam i nie widzę w tym nic czym mogłabym się chwalić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

70 kg - czyli ja grubas.