Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:25:49

Jesz normalne,ani dużo,ani mało.

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:32:51

ja jem wiecejazlbo moze inaczej jem rzadziej ale duze ilosci :D i mam 164 waze 51 kg , generalnie kocham jesc i z reguly nie jem z glodu tylko lakomstwa ale przy takiej diecie jak Twoja wcale nie chodzilabym glodna wiec nie uwazam ,ze jest jakas dziwna;)

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:37:27

a ja nie rozumiem chwalenia się i licytowania, a ja jem mniej,a ja jeszcze mniej, a ja to nic nie jem, to naprawdę nie jest powód do chwalenia się :)

każdy je tak jak mu organizm podpowiada, nie mówię tu o objadaniu się słodyczami, tylko normalnym jedzeniu
każdy ma inną przemianę materii, inny tryb życia

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:37:31

Hmm ja przez 8 godzin w szkole nic nie jem, śniadania tez nie, dopiero po powrocie do domu obiad, wiem bardzo niezdrowo, ale nie potrafię zjeść śniadania, zaraz mnie mdli, boli mnie brzuch, nie jestem po prostu przyzwyczajona :P

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:40:52

Ale masz problem.

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 17:41:11

Ja się nie chwalę, wręcz przeciwnie czuje się przy innych jak dziwoląg:D

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:07:01

Cytat
kingul_a
Kazdy je tyle ile potrzebuje przeciez.. znam osoby ktore jedza duzo i sa strasznie chude i na odwrot
Ja tak mam ;/ Jem bardzo mało, ale za to po mamie mam szerokie biodra i ramiona i jestem (w sumie tylko ja tak uważam) ubita...

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:11:30

Cytat
young_girl
Cytat
kingul_a
Kazdy je tyle ile potrzebuje przeciez.. znam osoby ktore jedza duzo i sa strasznie chude i na odwrot
Ja tak mam ;/ Jem bardzo mało, ale za to po mamie mam szerokie biodra i ramiona i jestem (w sumie tylko ja tak uważam) ubita...
Jesli to ty jesteś na zdjeciach w swoim profilu to masz podobną figurke do mnie:)

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:14:43

acha.

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:16:54

Cytat
pauli05
a ja nie rozumiem chwalenia się i licytowania, a ja jem mniej,a ja jeszcze mniej, a ja to nic nie jem, to naprawdę nie jest powód do chwalenia się :)

każdy je tak jak mu organizm podpowiada, nie mówię tu o objadaniu się słodyczami, tylko normalnym jedzeniu
każdy ma inną przemianę materii, inny tryb życia

No dokładnie,więc po co ten wątek :)
Każdy je tyle ile chce i ile mu potrzeba, to co lubi i w takich ilościach jak lubi. Więc o co kaman :)

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:18:41

ja w pracy jem 2 kanapki, owoc i jogurt ;] standardowy zestaw normalnie do zżygania;p;p;p haha i jem to w odstepach 2 godzinnych...niektorzy mowia ze ciagle cos jem i miele buzia, ale w sumie to nie jest duzo na 8 godzin w pracy...bo obiad to dopiero po 17 zjadam zanim wroce...i kolacji czesto juz nie jem, albo jakies wafle ryzowe...

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:19:38

ja mało jem poza domem ogólnie. ostatnio na 13,5 h zjadłam tylko bułke koło 17, i wypiłam ze 3 szklanki wody, ale głodu zadnego nie odczuwałam, a dodam, ze na nogach cały dzien. za to jak jestem w domu to jem normalne 3 posiłki

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:25:03

według mnie jesz normalnie, ja czasami jem nawet mnie, a już wgl nie wyobrażam sobie zjeść 3 kanapek na kolacje. jak byłam u lekarza to mama pytała się o to moje jedzenie i pani powiedziała, że jeżeli tyle mi wystarcza i nie jestem głodna to jest ok, bo to zależy od organizmu

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:31:19

Jem tyle co ty,a przychodzi dzien ze nawet i mniej ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 18:31 przez Paulaaa3.

Czy ja za mało jem???

12 kwi 2013 - 18:41:39

To mnie troche uspokoiłyście;) No ja mysle że dla zdrowia na pewno lepiej jeść tak jak ja niz tak jak one jedzą - czyli dużo bezwartościowych zapychaczy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy