Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta Margarita stosował ktoś??

07 kwi 2013 - 05:03:24

dziewczyny.. nie dobijajcie mnie takimi dietami, one wyniszczają organizm!
polecam wam punkty dietetyczne natur house które są w całej Polsce, badaja Cię, mierzą, ważą i kontrolują Twój spadek masy ciała co tydzień. Kosztowne to jest nie powiem, bo miesięczny koszt za suplementy diety to ok400 zł + jedzenie. Ale warto, ludzie z większym "bagażem" chudną nawet po 20-30kg w pół roku :) wygooglujcie, poczytajcie :) ja ją zaczełam niedawno, właśnie z polecenia znajomych którzy strasznie pochudli :( polecam! jesz zdrowo, 5 posiłków dziennie a kilogramy Ci uciekają! pamiętajcie, że głodówką dużo nie osiągniecie.. organizm potrzebuje witamin! wiem to z autopsji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 05:05 przez oleiwiua.

Dieta Margarita stosował ktoś??

07 kwi 2013 - 06:48:27

Faktycznie, ja razem z Panią dietetyk z natur house schudłam już 7,5 kg w dwa miesiące, a nie miałam jakiejs spektakularnej nadwagi :) ale grzeszyłam, oj grzeszyłam na diecie (sobotnie imprezy z alkoholem, itp.) chudnie sie powoli, ale do tego bardzo zdrowo, skóra nie zaczyna nam wisieć jak po szybkim spadku wagi i jej kondycja jest o wiele lepsza. Uwierzcie mi, nie warto się katować jakimiś cud dietami i męczyć organizmu! Idźcie po rozum do głowy, zacznijcie się zdrowo odżywiać i ćwiczyć, chociażby po 10 przysiadów i 20 brzuszków dziennie :)same będziecie zdziwione jakie rezultaty możecie osiągnać :D

Dieta Margarita stosował ktoś??

07 kwi 2013 - 07:44:22

Według mnie takie diety to głupota. Przede wszystkim drastyczny spadek wagi jest szkodliwy dla organizmu. Trzeba to osiągać regularnie przez kilka miesięcy - wiem to z autopsji. Wystarczy iść do dietetyka, który dopasuje wszystko personalnie i nawet bez ćwiczeń można schudnąć. W diecie nie chodzi o to, żeby głodzić się. Ale o to, żeby jeść zdrowo, regularnie i nie wykańczać się tragicznie niskimi zasobami kalorycznymi. Każdy ma inny poziom podstawowej przemiany materii i na to także należy zwrócić uwagę.
Oprócz tego, że chcecie schudnąć pomyślcie, jak to zrobić, żeby nie wyrządzić krzywdy swojemu organizmowi.

Dieta Margarita stosował ktoś??

07 kwi 2013 - 08:21:41

Ja nie widze sensu w takich dietach,co z tego ze w mies np 20kg sie schudnie,a co z fałdami skory ktore zostają,paskudne rozstepy,ktore sie porobia,litosci.szkoda zdrowia

Dieta Margarita stosował ktoś??

07 kwi 2013 - 09:24:19

Tragedia. Diety z takimi wyrzeczeniami to efekt jo-jo na własne żądanie. Nie jeść 2 tygodnie nic, żeby potem nażreć się za wszystkie czasy (bo nawet normalne jedzenie po takiej głodówce będzie mega wyżerką). Idealne dla leni, którym nie chce się ruszyć tyłka z kanapy i liczą na cud. To przeciez głodówka. Kawa na śniadanie? Dobre sobie. Nie wiem czy zwolennicy takich diet wiedzą, ale kiedy odczuwa się głód automatycznie zwalnia się metabolizm a co za tym idzie - normalna dieta staje sie dietą tuczącą, organizm zaczyna magazynować bo przewiduje że prawdopodobnie jedzenia nie dostanie, więc siup w tkankę tłuszczową.
Chcecie się męczyć na własne życzenie - proszę bardzo. Ja w zeszłym roku schudlam 5 kg w ciągu ok. 2 mca czasem biegając wieczorem (ok. 40 minut) i ćwicząc... I miałam mega jędrne ciało. Jadłam wszystko, nawet moje ulubione chipsy i frytki. Ale po co, przecież można cieszyć się jedzeniem jajka na obiad. W końcu ma tyle wartości odżywczych...

Dieta Margarita stosował ktoś??

08 kwi 2013 - 15:07:10

Cytat
Natalenka9
Nie stosowalam tej diety ale stosowalam diete kopenhaska i szczerze moge ja polecic. Jest to sila wyzeczen i proba kontroli ale jesli da ie rade przez 13 dni dokladnie jej przestrzegac efekty sa zdumiewajace.! Ja przed wazylam 60 kg a po zakonczeniu spadla mi waga do 49.!! POLECAM.!! i co najwazniejsze nie mam efektu jojo waga utrzymuje mi sie juz drugi rok.
I co, uważasz że to jest zdrowe, chudnąć 11kg w niecałe dwa tygodnie? Zdrowe chudnięcie to ok. 1kg tygodniowo, czyli ok. 4kg w miesiąc. W innym wypadku Twój organizm przeżywa szok i na pewno jakoś to się na nim odbije. Tyle i w takim tempie to chudną ludzie z bajpasem żołądka.

Moim zdaniem ta dieta, tak samo jak Kopenhaska są głupie i nierozsądne. Jako nastolatka wymyśliłam sobie, że przejdę na dietę Kopenhaską i po 5 dniach wysiadając z autobusu ze szkoły nogi się pode mną ugięły i nie miałam siły się podnieść. Jeśli o takie efekty Wam chodzi, to tak- polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETA 5 : 2