Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:09:56

Dzewczyny a może dieta jogurtowa? Stosowała któraś?

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:11:46

koleżanka stosowała, ale nerki jej szwankowały po 3 dniach

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:12:08

jak ja nie lubię jogurtów...feeee ta dieta to w sam raz na nawabienie się anemii hehe

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:12:23

dieta powinna byc bogata w witaminy, wiec moze doloz cos jeszcze do tych jogurtow?;)

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:13:16

proszę Was.....
mogłabyś do końca życia jeść jedynie nabiałowo?
jak dieta to na całę życie, więc racjonalne jedzenie, nie popadanie w skrajności no i ruch!
powodzenia....

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:16:21

jeny dziewczyny dajcie spokój z tymi wydziwianymi dietami.
nie można opierać diety na jogurtach!ani na żadnym innym jednym produkcie!

prawidłowa dieta jest zbilansowana, ma być nisko kaloryczna i ma dostarczać wszystkich potrzebnych witamin. muszą być warzywa, owoce, ryby, mięso, nabiał itd.

chcesz schudnąć to przestań tyle jeść! sukcesem jest jedzenie małych ilości ale 5 razy dziennie i picie dużej ilości wody.

dziękuję :) amen :)

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:17:03

ja stosowałam :) jadłam same jogurty oraz owoce i warzywa.. w tydzien ok 5 kg schudłam w 12 dni :) potem wróciło, z mojej winy bo się RZUCIŁAM na jedzenie.

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:17:52

Cytat
zakupoholiczka1996
ja stosowałam :) jadłam same jogurty oraz owoce i warzywa.. w tydzien ok 5 kg schudłam w 12 dni złyb]) potem wróciło, z mojej winy bo się RZUCIŁAM na jedzenie[/b].

właśnie, więc jaki to ma sens?
ŻADEN

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:19:11

lubie jogurty, i jem profilaktycznie, jeden dziennie. A dieta jogurtowa odpada, nie ma zadnych wartości oprocz bakterii. Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak DIETA- kazda z diet ma jakies skutki uboczne lub jakies braki witamin. Trzeba jeść ZDROWO to wtedy bedzie " DIETA" i wszystkie składniki odżywcze beda dostarczone z pokarmem.

Dieta jogurtowa?

06 mar 2013 - 15:21:15

Cytat
mzap88
Cytat
zakupoholiczka1996
ja stosowałam :) jadłam same jogurty oraz owoce i warzywa.. w tydzien ok 5 kg schudłam w 12 dni złyb]) potem wróciło, z mojej winy bo się RZUCIŁAM na jedzenie[/b].

właśnie, więc jaki to ma sens?
ŻADEN

same jogurty to tragedia dla żołądka i innych bebechów.
ale jak ktoś chce się na własne życzenie nabawić choroby to...
proszę bardzo :)

Dieta jogurtowa?

12 mar 2013 - 15:13:51

Zgadzam się z dziewczynami. Nie wolno opierać diety na jednym produkcie! Aż mnie trzęsie jak słyszę o tych magicznych dietach bananowych czy innych. Jogurty dobrze dobrane albo serki z dużą jakością białka są fantastycznym UZUPEŁNIENIEM diety, ale nie jego podstawą. Połączcie po prostu wszystkie zasady odchudzania : dużo warzyw, dużo owoców, częste, ale małe posiłki, dużo wody, potrawy bardziej gotowane, niż smażone itp. itd.
Musicie też wiedzieć jakie produkty wybierać : Nie Laysy - a chrupki kukurydziane Flipsy. Nie serki Danio Light - a serki naturalne Bieluchy. Nie Snickersy, a chociażby KitKaty (jeśli już naprawdę musicie) itd. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 15:48 przez peyton_onetreehill.

Dieta jogurtowa?

12 mar 2013 - 15:17:13

ja tam jem jogurty codziennie.jestem uzalezniona. ale bez przesady:) lepiej jesc mniej ,duzo warzyw owoców i wieksza ilosc nabialu:) przeciez to meczarnia.

Dieta jogurtowa?

12 mar 2013 - 15:23:59

Cytat
Polina123
jeny dziewczyny dajcie spokój z tymi wydziwianymi dietami.
nie można opierać diety na jogurtach!ani na żadnym innym jednym produkcie!

prawidłowa dieta jest zbilansowana, ma być nisko kaloryczna i ma dostarczać wszystkich potrzebnych witamin. muszą być warzywa, owoce, ryby, mięso, nabiał itd.

chcesz schudnąć to przestań tyle jeść! sukcesem jest jedzenie małych ilości ale 5 razy dziennie i picie dużej ilości wody.

dziękuję :) amen :)



ooooo jak pieknie to ujelas!!!!!
PODBIJAM!


MŻ - MNIEJ ŻEĆ!!!

Dieta jogurtowa?

12 mar 2013 - 15:34:08

Dziewczyny ! Po 1 bez ruchu żadna dieta nie ma sensu. Możecie osiągnąć pożądany efekt, ale tylko na jakiś czas.
Po 2 zgadzam się z Polina123 - zadana "mniej a częściej" jest najlepsza :)
Każda z nas ma prawo do przyjemności, ale wszystko w odpowiednich ilościach.
Ja nie odmawiam sobie ani słodyczy,ani alkoholu. Jem wszystko. Po prostu nie jem tego w nadmiernych ilościach.
Także dziewczyny : duuuużo wody, 5 posiłków dziennie oraz ćwiczonka ! Polecam też picie zielonej bądź czerwonej herbaty ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETA 50/50