Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

warto iść do dietetyka?

28 sty 2013 - 19:17:45

witam.
Obecnie waże 64kg(;O) przy wzroście 170.
Moj typ figury to gruszka,wszystko osadza sie w biodrach udach i brzuchu.
Ciagle chce mi sie jesc,mam nocne napady glodu.
Rok temu przez okres 3 miesiecy wazylam 57kg i swietnie sie czulam.
Czy uwazacie ze wizyta u dietetyka pomoze?
Dodam,ze uwielbiam fast foody,i czuje ze 'rosne' ;/
pomocy;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-28 20:54 przez catherinaaa.

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:04:19

też zamierzam iść do dietetyka ;) szkoda, że nikt nie odpowiada. ;)

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:07:23

Myślę, że pomoże, bo dietetyk to jednak osoba, która fachowo Ci doradzi, pomoże dobrać odpowiednią dietę itd.. :)

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:07:36

64 kg to wcale nie dużo.

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:09:20

to ogranicz fast foody, jedz zdrowsze rzeczy, nie trzeba cwiczyc zeby schudnac

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:09:32

mój stary wątek:D hha :D byłam u dietetyka już :P

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:12:05

i jak?

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:17:21

jak do tej pory zeszlo 4 kg :)

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:17:53

Cytat
catherinaaa
mój stary wątek:D hha :D byłam u dietetyka już :P
I co, warto było? Powiedział coś nowego?

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:20:00

warto, jeśli masz zastosować się do jego wskazówek. jak tylko posłuchasz i nic z tym zrobisz to będzie kasa wyrzucona w błoto. chociaż jak się chce można i bez pomocy dietetyka schudnąć :)

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:24:16

ja nie placilam nic za porady:)

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:27:48

Skoro czujesz, że jest potrzeba to idź jakby coś było to by wykrył to może jakieś badania by ci zalecił. Mógłby ci też taki osobisty przeznaczony dla ciebie jadłospis. Więc myślę, że jednak warto iść masz potem pewność co do twojego zdrowia ;-).

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:28:01

to nie jedz tych świnstw postaw na warzywa kasze ciemne pieczywo i bedzie ok;)
ale wizyta Ci pomoze ulozy dla Ciebie odpowiednia diete

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:33:55

zależy jakiego na pewno nie do typu naturehouse i takie tam, ogólnie ja byłam u super babeczki która nie była pazerna na pieniądze i sama dzwoniła chciała żebym do niej pisała co 2dni itp później konsultacja za symboliczne 20zł, fakt, że najpierw za diete i badania za 2 wizyty zapłaciłam 260zł jak dobrze pamiętam, ale warto było, bo w sumie konsultacje miałam non stop przez tel i mejle, ale znam dużo osób które były u takich którzy mają kserowane diety alboo mimo wszystko ułożone dla wielu i są pazerni na kase i nie pomagają, ja miałam wszystko wg tego co lubię i czego nie :) i oczywiście każdy dzień dostosowany do tego jak wygląda co robię. Było już to rok temu z pół już nie jestem tak na diecie, ale dalej trzymam ok. -15kg (bez ćwiczeń i zadnych wspomagaczy) ;) oczywiscie zostaly mi jakies tam zdrowe nawyki ale bardzo czesto jem fast foody, nawet kilka razy w tyg od tego czasu i jest okej ;) wiec nie wiem czemu to tak ;) ale ogolnie duzo zalezy od samej siebie, ostatnio jak bylam na tej wizycie juz po diecie sama mi kazala ulozyc diete dla siebie i ona tylko sprawdzila czy wszystkie proporcje sie zgadzaja i wszystko bylo okej, bo już sama znam wiele zasad tworzenia jadlospisu, wskazowek itp, sama ukladalaam dla swoich znajomych, ale ogolnie liczą się wlasne chęci, ja z lenistwa juz nie trzymam bo kocham jesc, ale pewnie jak bedzie cieplo zaczne znowu bardziej dbac o siebie wazylam 73,5 po diecie ok 57 teraz 58,5 ale mowie siedzę i jem tylko, i prawie co dzień pizze, spaghetti itp a minal juz ponad rok od 1 wizyty ;)

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

warto iść do dietetyka?

13 mar 2013 - 20:34:12

Dietetyk to raczej dobry pomysł, bo zrobi Ci cały jadłospis :P ale musisz chcieć schudnąć, bez tego będziesz dalej jadała w fast foodach :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Młoda skóra