Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

26 minut temu

Biznes

30 minut temu

tabernakula sklep

49 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta to zawsze podstawa, bardzo pomocne mogą okazać się koktajle proteinowe http://www.limvena.pl/ zawierają witaminy i zastępują posiłek :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie :)

Spokojnie, nie słuchaj ludzi, którzy mówią Ci, że bez ćwiczeń nie schudniesz. Samą dietą jesteś w stanie bardzo dużo zrobić. Polecam Ci konsultację u dietetyka, jeżeli nie chcesz samemu zgłębiać wiedzy na temat zdrowego żywienia.

Witam,
piszę pracę mgr nt. determinantów wyboru żywności przez konsumentów. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wyników i wypełnieniu ankiety.
Z góry serdecznie dziękuję,

docs.google.com/forms/d/1yac_gm_t0iq55aCKhqxTJIbp5DkuOemRR5NoG8Nv-Xs/edit

Odpowiedni dobór posilkow w ciagu dnia potrafi czynic cuda nawet przy niepelnosprawnosci. Duzo warzyw na parze i pieczonego/ gotowanego miesa, woda z imbirem i cytryna i tak dalej potrafi czynic cuda.

Cytat
RazDwa
mniej jesć.


ja raz w ponad tydzien schudłam 10kg ale nie miałam tego w zamiarze. na szczescie nie miałam zadnych roztepów ani jo jo ale waga potem szybko sie unormowała.

to bardzo niezdrowa i za szybka redukcja. Przy zdrowym deficycie schudniesz max 1-2 kg w tydzień, a to i tak dużo dla organizmu. polecam poczytać o ppm i cpm i sobie ustalić podaż kalorii odpowiedni

Pamiętajcie, że to nie jest do końca kwestia tego co jecie, a ile kalorii przyjmujecie. I jasne, że warto jeśc zdrowo i dbac o czysty talerz, ale nie zawsze to jest możliwe, więc jak chcecie schudnąć a np nie macie czasu na codzienne gotowanie, to pamiętajcie, że i tak najwazniejsze jest to ile kalorii przyjmiecie, a ile w ciągu dnia spalicie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-20 09:10 przez Aarah.

Najlepszy sposób na odchudzanie to tabletki, tutaj macie sprawdzone

https://dietalux.wordpress.com

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Therm Line Forte opinie