Obecnie rozmawiamy o:

zdrowe posiłki

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta to zawsze podstawa, bardzo pomocne mogą okazać się koktajle proteinowe http://www.limvena.pl/ zawierają witaminy i zastępują posiłek :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Warto się doradzić znajomych w tym obszarze tematycznym. Moim zdaniem to naprawdę może być całkiem niezłe rozwiązanie :)

Spokojnie, nie słuchaj ludzi, którzy mówią Ci, że bez ćwiczeń nie schudniesz. Samą dietą jesteś w stanie bardzo dużo zrobić. Polecam Ci konsultację u dietetyka, jeżeli nie chcesz samemu zgłębiać wiedzy na temat zdrowego żywienia.

Witam,
piszę pracę mgr nt. determinantów wyboru żywności przez konsumentów. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wyników i wypełnieniu ankiety.
Z góry serdecznie dziękuję,

docs.google.com/forms/d/1yac_gm_t0iq55aCKhqxTJIbp5DkuOemRR5NoG8Nv-Xs/edit

Odpowiedni dobór posilkow w ciagu dnia potrafi czynic cuda nawet przy niepelnosprawnosci. Duzo warzyw na parze i pieczonego/ gotowanego miesa, woda z imbirem i cytryna i tak dalej potrafi czynic cuda.

Cytat
RazDwa
mniej jesć.


ja raz w ponad tydzien schudłam 10kg ale nie miałam tego w zamiarze. na szczescie nie miałam zadnych roztepów ani jo jo ale waga potem szybko sie unormowała.

to bardzo niezdrowa i za szybka redukcja. Przy zdrowym deficycie schudniesz max 1-2 kg w tydzień, a to i tak dużo dla organizmu. polecam poczytać o ppm i cpm i sobie ustalić podaż kalorii odpowiedni

Pamiętajcie, że to nie jest do końca kwestia tego co jecie, a ile kalorii przyjmujecie. I jasne, że warto jeśc zdrowo i dbac o czysty talerz, ale nie zawsze to jest możliwe, więc jak chcecie schudnąć a np nie macie czasu na codzienne gotowanie, to pamiętajcie, że i tak najwazniejsze jest to ile kalorii przyjmiecie, a ile w ciągu dnia spalicie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-20 09:10 przez Aarah.

Najlepszy sposób na odchudzanie to tabletki, tutaj macie sprawdzone

https://dietalux.wordpress.com

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Therm Line Forte opinie