Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Budowa domu

1 minutę temu

Projekt wnętrza

35 minut temu

usługi stomatologiczne

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownie dla niepełnosprawnych<moderacja, spam> pozwalają na chudnięcie a na dodatek usprawniają działalność ruchową :) Siłownie plenerowe polecam, fajna rzecz a jaka pomocna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:27 przez moderator.

Myślę, że pomoże tu dietetyk poznań profesjonalnie. Specjalista na pewno pomoże dobrać dietę z odpowiednią ilością kalorii i potrzebnymi organizmowi składnikami.

moim zdaniem też przede wszystkim dieta, słyszałam jeszcze, że w takich przypadkach, kiedy ruch jest ograniczony i nie można pozwolić sobie na ćwiczenia - dobrą alternatywą jest balon w żołądku, który ogranicza apetyt i możliwości przyjmowania pokarmów

dieta dieta dieta !
porozmawiaj z lekarzem niech ułoży ci przykładowy jadłospis :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

przede wszystkim radzillabym się skontaktować z trenerem personalnym on dobierze odpowiednie ćwiczenia do zakresu Pani ruchu, dodatkowo therm line fast, to taki suplement na bazie naturalnych składników, ktory wspomaga redukcje tłuszczu i oczywiście dieta, zbilansowana, regularna bez podjadanie miedzy 5 głównymi posiłkami

Tutaj już radziłabym skonsultować się z lekarzem rodzinnym albo znajomym/poleconym trenerem podczas konsultacji (wiele klubów sportowych często robi takie dni otwarte), jaki rodzaj ćwiczeń byłby najodpowiedniejszy.

Poza tym w 90% dieta wpływa na zdrowy wygląd, także tutaj warto byłoby się zainteresować bliżej tematem, w internecie jest mnóstwo wskazówek i przepisów od użytkowników, jest z czego wybierać.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Cytat
agkord
Tutaj już radziłabym skonsultować się z lekarzem rodzinnym albo znajomym/poleconym trenerem podczas konsultacji (wiele klubów sportowych często robi takie dni otwarte), jaki rodzaj ćwiczeń byłby najodpowiedniejszy.

Poza tym w 90% dieta wpływa na zdrowy wygląd, także tutaj warto byłoby się zainteresować bliżej tematem, w internecie jest mnóstwo wskazówek i przepisów od użytkowników, jest z czego wybierać.

W pełni się zgadzam, dieta odgrywa ważną rolę. Jedzenie żywności pełnej słodzików, konserwantów i innych dodatków niszczy organizm. Można czasem zjeść coś niezdrowego ale z umiarem. Wiadomo, że zmiana diety powinna odbywać się powoli, stopniowo. Najlepiej na początku zamienić np, zwykłą mąkę i olej na mąkę gryczaną i olej kokosowy, czy też czarną kawę na kawę zieloną. Te "zamienniki" są dużo zdrowsze, z naturalnych składników. Trzeba szukać takich w sklepach z żywnością naturalną, ja chwalę sobie w tym przypadku sklepy internetowe, szczególnie mój ulubiony naturalniezdrowe.com.pl Stopniowa zmiana diety, zamiana niektórych produktów na zdrowsze odpowiedniki dobrze wpłynie na organizm i zdrowie.

Chyba tylko dieta tylko ktora jest wlasciwa? Kazda jedna niesie ze soba rozne skutki. Wyszukaj takiej ktora bedzie Ci odpowiadac wyprobuj moze sie uda :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Musisz sprawdzić która będzie dobra, i wtedy kontynuowac, ja jestem za dieta tłuszczowa bez weglowodanow a moze i z ale z mala iloscia. <moderacja> . Ale musisz byc sumienna w tym co robisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 19:59 przez moderator.

wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem będzie odpowiednio zbilansowana dieta. myślałaś może o ćwiczeniach na basenie?

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

W twoim wypadku to tylko dieta i jakiś suplement żeby przyśpieszyć metabolizm oraz zmniejszyć uczucie głodu, nie chce reklamować żadnych to może taki ranking ci pomoże http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-10 13:59 przez Sabinka2.

ja proponuję zrobić badania , bo może to dziedziczne z tym udać sie do lekarza internisty a dalej na pewno tobie poradzi gdzie sie udać.

Dieta dieta i jeszcze raz dieta:) Aha ja się produkuje a to wątek z przed kilku lat... po co ktoś je odnawia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-22 15:29 przez edekzkrainykredek2.

Polecam udać się do specjalisty! :D <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 20:02 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Activia - warto pić?