Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

18 minut temu

elektryka sklep

24 minut temu

wakacje last minute

39 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Siłownie dla niepełnosprawnych<moderacja, spam> pozwalają na chudnięcie a na dodatek usprawniają działalność ruchową :) Siłownie plenerowe polecam, fajna rzecz a jaka pomocna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:27 przez moderator.

Myślę, że pomoże tu dietetyk poznań profesjonalnie. Specjalista na pewno pomoże dobrać dietę z odpowiednią ilością kalorii i potrzebnymi organizmowi składnikami.

moim zdaniem też przede wszystkim dieta, słyszałam jeszcze, że w takich przypadkach, kiedy ruch jest ograniczony i nie można pozwolić sobie na ćwiczenia - dobrą alternatywą jest balon w żołądku, który ogranicza apetyt i możliwości przyjmowania pokarmów

dieta dieta dieta !
porozmawiaj z lekarzem niech ułoży ci przykładowy jadłospis :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

przede wszystkim radzillabym się skontaktować z trenerem personalnym on dobierze odpowiednie ćwiczenia do zakresu Pani ruchu, dodatkowo therm line fast, to taki suplement na bazie naturalnych składników, ktory wspomaga redukcje tłuszczu i oczywiście dieta, zbilansowana, regularna bez podjadanie miedzy 5 głównymi posiłkami

Tutaj już radziłabym skonsultować się z lekarzem rodzinnym albo znajomym/poleconym trenerem podczas konsultacji (wiele klubów sportowych często robi takie dni otwarte), jaki rodzaj ćwiczeń byłby najodpowiedniejszy.

Poza tym w 90% dieta wpływa na zdrowy wygląd, także tutaj warto byłoby się zainteresować bliżej tematem, w internecie jest mnóstwo wskazówek i przepisów od użytkowników, jest z czego wybierać.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Cytat
agkord
Tutaj już radziłabym skonsultować się z lekarzem rodzinnym albo znajomym/poleconym trenerem podczas konsultacji (wiele klubów sportowych często robi takie dni otwarte), jaki rodzaj ćwiczeń byłby najodpowiedniejszy.

Poza tym w 90% dieta wpływa na zdrowy wygląd, także tutaj warto byłoby się zainteresować bliżej tematem, w internecie jest mnóstwo wskazówek i przepisów od użytkowników, jest z czego wybierać.

W pełni się zgadzam, dieta odgrywa ważną rolę. Jedzenie żywności pełnej słodzików, konserwantów i innych dodatków niszczy organizm. Można czasem zjeść coś niezdrowego ale z umiarem. Wiadomo, że zmiana diety powinna odbywać się powoli, stopniowo. Najlepiej na początku zamienić np, zwykłą mąkę i olej na mąkę gryczaną i olej kokosowy, czy też czarną kawę na kawę zieloną. Te "zamienniki" są dużo zdrowsze, z naturalnych składników. Trzeba szukać takich w sklepach z żywnością naturalną, ja chwalę sobie w tym przypadku sklepy internetowe, szczególnie mój ulubiony naturalniezdrowe.com.pl Stopniowa zmiana diety, zamiana niektórych produktów na zdrowsze odpowiedniki dobrze wpłynie na organizm i zdrowie.

Chyba tylko dieta tylko ktora jest wlasciwa? Kazda jedna niesie ze soba rozne skutki. Wyszukaj takiej ktora bedzie Ci odpowiadac wyprobuj moze sie uda :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Musisz sprawdzić która będzie dobra, i wtedy kontynuowac, ja jestem za dieta tłuszczowa bez weglowodanow a moze i z ale z mala iloscia. <moderacja> . Ale musisz byc sumienna w tym co robisz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 19:59 przez moderator.

wydaje mi się, że bardzo dobrym pomysłem będzie odpowiednio zbilansowana dieta. myślałaś może o ćwiczeniach na basenie?

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

W twoim wypadku to tylko dieta i jakiś suplement żeby przyśpieszyć metabolizm oraz zmniejszyć uczucie głodu, nie chce reklamować żadnych to może taki ranking ci pomoże http://medicot.pl/ranking-tabletek-odchudzajacych/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-10 13:59 przez Sabinka2.

ja proponuję zrobić badania , bo może to dziedziczne z tym udać sie do lekarza internisty a dalej na pewno tobie poradzi gdzie sie udać.

Dieta dieta i jeszcze raz dieta:) Aha ja się produkuje a to wątek z przed kilku lat... po co ktoś je odnawia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-22 15:29 przez edekzkrainykredek2.

Polecam udać się do specjalisty! :D <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 20:02 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Activia - warto pić?