Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

6 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

duża nadwaga

30 gru 2013 - 16:04:32

ja ćwiczę z fazami Dukana, może i Ty spróbuj ? ;p

duża nadwaga

30 gru 2013 - 16:05:21

sory ale tez do chudych nie należę, więc mam nadzieje że nie zrozumiesz mnie źle.... po prostu RUSZ TYŁEK Z KANAPY!!!!!!!!!!!!
diety cud, balony , bajpasy czy tabletki nic nie dadzą skoro i tak się nie ruszasz, trzeba coś robic żeby ten tłuszcz spalić, a nie udawać, że się chce będąc przez trzy tygodnie na ostrej diecie, zrzucając 5 kilo, a potem zasiąść na zadku i przytyć 10.... lekarka powinna ci dać dobry plan diety i wykaz godzin ćwiczeń na tydzień.... karnet na siłownie nie kosztuje wiele, na basen też nie... wiecej wydasz na wymyslne głodzenie się, niż na sposobność do ruchu... wstań z fotela i ciś na gimnastykę

duża nadwaga

30 gru 2013 - 16:11:02

Gdybym miała problem z otyłością, miała mozliwośc i fundusze to chyba zdecydowałabym się an ten balon.

duża nadwaga

27 lut 2014 - 11:15:50

Słyszałam o tym balonie, słyszałam o klinice - generalnie pozytyw, Tak jak mówią laski -jak masz kase i chcesz schudnąc, a skuteczność jest wysoka to się nie zastanawiaj :) Powodzenia!

duża nadwaga

27 lut 2014 - 14:51:19

ihwewybacz ale twoje argumenty są dla mnie śmieszne... Ja rozumiem masz chore dziecko,bardzo Ci współczuje ale ty nie chcesz nic ze sobą zrobić..Co dziewczyny ci nie zaproponują jest źle.Ćwiczyć nie będziesz-nie masz gdzie,spacerować czy biegać też nie będziesz bo w pobliżu przedszkola masz tylko las..już pomijając ,że ludzie jeżdżą kilometry od domu żeby pobiegać po lesie ale gdyby to było zaludnione miejsce typu osiedle też byłoby źle bo ludzie.. ty masz problem ze wszystkim z przygotowaniem innego jedzenia z bieganiem z tym ,że będziesz śmierdzieć .. a idziesz odebrać dziecko... sory ale kurde idziesz do przedszkola czy na randkę ? nikt cię tam wąchać nie będzie zresztą od tego są antyperspiranty czy mokre chusteczki... twoim tokiem rozumowania ludzie nawet nie powinni na siłownie chodzić bo się spocą i co inni powiedzą.. przebrać się nie masz gdzie.. tak jakbyś nie mogła jechać w dresach i adidasach a wykąpać się w domu.. jak to mówią złej baletnicy to i rąbek u spódnicy będzie przeszkadzał..a największą przeszkodą jest to ,że masz zimno w samochodzie..no ręce opadają... na każdą rade znajdziesz wymówkę .. dziewczyny proponowały basen z dzieckiem.. nie bo nie masz pieniędzy ale internet w samochodzie musi być.. obejrzyj sobie to a potem powiedz nam jak bardzo masz ciężko w życiu ,że nie możesz zrzucić kilku kilogramów


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3ajWijDGIXQ

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

duża nadwaga

20 paź 2015 - 11:37:53

www.youtube.com/watch?v=b3Nz57Z44mI Nigdy nie jest za późno na odchudzanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

otyłość brzuszna-ankieta