Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:15:18

dziewczyny proszę was o rady, od dłuższego czasu próbuję różnych diet, łącznie z tymi "cudownymi" i tylko chudę na zmianę z tyciem, nie wspominajac już o efekcie jojo. Wałki tłuszczu doprowadzają mnie już do szału, jestem załamana. muszę zrzucić przynejmniej 15-20kg. Byłam prywatnie u dietetyczki na wizycie i zaproponowała mi założenie balonu dożołądkowego na 6 miesięcy. W tym czasie jest się na specjalnie ułożonej diecie, pod okiem lekarza, psychologa i dietetyka. Je się podobno mniej i przyzwyczaja do zdrowszego jedzenia, potem go wyjmują podczas gastroskopii. można zrucić około 20 kg. waga podobno nie wraca, nie wiem co robić? czy zdecydować się czy nie? mogłabym go założyć w Poznaniu w Prywatnej Lecznicy Certus, ale cena za całość to około 7 tys. zł. Chociaż jak pomyślę sobie ile już wydałam na te wszystkie diety i tabletki to aż włosy stają na głowie :/ Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tymi balonami? słyszałyscie jakieś opinie o tej metodzie? proszę o wasze rady

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:18:57

uuu, niestety nie pomogę ale myślę, że jednak patrząc na zdrowie pieniądze nie powinny się liczyć :) Trzymam kciuki, za to abyś zrzuciła kg czy wydając te 7 tysięcy czy w inny sposób, buziak :* :) !

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:19:11

Nie mam pojęcia o balonie, ale sądzę, że to dobry wybór.
Skoro nie potrafisz (bez urazy) utrzymać wagi, to może to pomoże.

Miałaś tabletki na odchudzanie od lekarza? Czy piszesz o suplementach typu linea?

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:20:33

Cytat
kristinka7
ile już wydałam na te wszystkie diety
zawsze myslałam, że jak ktoś jest na diecie to mniej je i oszczędza kase.

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:22:18

w roznych programach ludzie z balona,i jedli o wiele mniej i chudli,masz zmienjszony zoladek przez co mniej jesz.sadze ze to dobre rozwiazanie.tylko przez pierwszy tydzien pijesz napoje potem zupy potem rozdrobniony pokazrm i tak co coraz gęstszych.

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:22:31

Cytat
oryginal
Cytat
kristinka7
ile już wydałam na te wszystkie diety
zawsze myslałam, że jak ktoś jest na diecie to mniej je i oszczędza kase.

no jesz mniej, ale chyba musisz kupować produkty CAŁKOWICIE inne , zdecydowanie lepsze jakościowo co za tym idzie wydajesz większą kasę. Przy tym suplementy diety, ja np. inwestowałam w urządzenie do gotowania na parze i inne rzeczy :)

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:23:25

a ja pomoge:)rusz tyłek za przeproszeniem!osoby takie jak ty mysla :pojde ,zaplace jakiejs cudownej pani dietetyk i ona ulozy mi diete i bede super zgrabna za pare miesuecy.to nie jest tak! masz sie wziasc za siebie,idz na silownie,albo zaczniej biegac codziennie w parku po 30min,pij duzo wody,zero slodyczy,nikt za ciebie tego nie zrobi a co najlepsze mozesz to miec co chcesz,za darmo!
z tego co wiem te balony zakladaja ludziom z ponad 50kg nadwaga albo i wiecej,15.20 kg to nie tak strasznie duzo i mozesz zrobic to sama,a nie liczyc ze "cos" za ciebie to zrobi!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 12:27 przez czarnulla.

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:25:38

Cytat
czarnulla
a ja pomoge:)rusz tyłek za przeproszeniem!osoby takie jak ty mysla :pojde ,zaplace jakiejs cudownej pani dietetyk i ona ulozy mi diete i bede super zgrabna za pare miesuecy.to nie jest tak! masz sie wziasc za siebie,idz na silownie,albo zaczniej biegac codziennie w parku po 30min,pij duzo wody,zero slodyczy,nikt za ciebie tego nie zrobi a co najlepsze mozesz to miec co chcesz,za darmo!

wziąć*

Naprawdę sądzisz, że jeśli ktoś ma ogromną nadwagę, będzie miał siłę/możliwość ćwiczenia?

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:29:53

ojej ja schudłam 20 kilo udało mi się. teraz waże 52 i nie mam efektu jojo. ale to była tragedia. tak więc jeżeli stać cie wydać 7tysi to zafunduj ten balonik.

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:30:16

Cytat
guess_who_is_back
Cytat
czarnulla
a ja pomoge:)rusz tyłek za przeproszeniem!osoby takie jak ty mysla :pojde ,zaplace jakiejs cudownej pani dietetyk i ona ulozy mi diete i bede super zgrabna za pare miesuecy.to nie jest tak! masz sie wziasc za siebie,idz na silownie,albo zaczniej biegac codziennie w parku po 30min,pij duzo wody,zero slodyczy,nikt za ciebie tego nie zrobi a co najlepsze mozesz to miec co chcesz,za darmo!

wziąć*

Naprawdę sądzisz, że jeśli ktoś ma ogromną nadwagę, będzie miał siłę/możliwość ćwiczenia?

oczywscie,chodze na silownie od lat i widziałam juz dziewczyny ze spora nadwaga,ktore tracily po kilanascie kilo,po kilu miesiacach fajne laseczki sie z nich robily,cwiczenia musza byc specjalnie dobrane oczywiscie,aby nie obcazac stawow(rowerek,chod)jak sie zainwestuje na dobra silke gdzie trener doradzi to wyjedzie to na pewno taniej nic balon za 7 koła:)

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:30:56

Ja jestem za ćwiczeniem, samym "niejedzieniem" czy dietą może i schudniesz ale ciało sflaczeje. Zamiast wydawać 7 tysięcy na tak poważną ingerencję wykup sobie karnet open na siłownię i fitnes + najlepiej porady jakiegoś trenera który cię poprowadzi. Co do diety to chyba wiesz co musisz robić skoro już tyle z tym miałaś do czynienia. Zdrowa żywność + woda litrami. Jeśli przy codziennym ćwiczeniu na siłowni po 2 miesiącach nie schudniesz to idź do lekarza bo może masz jakieś zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:31:24

niestety ludziom otyłym ciężko czasami chodzić,często nie mogą ćwiczyć
bdb pomysł moim zdaniem,na ćwiczenia przyjdzie pora



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-10 12:32 przez mysia_84.

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:32:38

Cytat
czarnulla
Cytat
guess_who_is_back
Cytat
czarnulla
a ja pomoge:)rusz tyłek za przeproszeniem!osoby takie jak ty mysla :pojde ,zaplace jakiejs cudownej pani dietetyk i ona ulozy mi diete i bede super zgrabna za pare miesuecy.to nie jest tak! masz sie wziasc za siebie,idz na silownie,albo zaczniej biegac codziennie w parku po 30min,pij duzo wody,zero slodyczy,nikt za ciebie tego nie zrobi a co najlepsze mozesz to miec co chcesz,za darmo!

wziąć*

Naprawdę sądzisz, że jeśli ktoś ma ogromną nadwagę, będzie miał siłę/możliwość ćwiczenia?

oczywscie,chodze na silownie od lat i widziałam juz dziewczyny ze spora nadwaga,ktore tracily po kilanascie kilo,po kilu miesiacach fajne laseczki sie z nich robily,cwiczenia musza byc specjalnie dobrane oczywiscie,aby nie obcazac stawow(rowerek,chod)jak sie zainwestuje na dobra silke gdzie trener doradzi to wyjedzie to na pewno taniej nic balon za 7 koła:)

Kilkanaście kg to nie jest spora nadwaga, sama schudłam 18.
Chodzi o kilkadziesiąt kilogramów... Ktoś, kto ma np 40kg nadwagi nie będzie skakał, jak sarenka ;p prędzej mu serce wysiądzie, niż poćwiczy przez godzinę.

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:33:22

Żeby schudnąć, trzeba jeść. Nie dziwię się, że powraca waga, skoro dieta zakłada np. 800kcal, a później wracasz do 2500kcal to musi tak być. Nawyki żywieniowe zmienia się NA ZAWSZE, dzięki czemu masz pewność, że nie przytyjesz. Ja mam na koncie 15kg utraty wagi.

Byłam na diecie Dukana (-1kg dziennie), po której kg wróciły z zawrotną prędkością i popsułam sobie nerki, potem zaczęłam jeść co 3h małe posiłki, odrzuciłam chleb i przestałam rzucać się na słodycze jak wieprz do koryta. Dwa lata i sylwetka sama się poprawiła, a jakby policzyć dzienną dawkę kalorii to było ok. 1500kcal.

Nie jedz słodyczy, nie głoduj, dużo warzyw i białka, uprawiaj sport - po 2 miesiącach zaczniesz chudnąć, serio.

duża nadwaga

10 sty 2013 - 12:34:11

Cytat
agataka89
Ja jestem za ćwiczeniem, samym "niejedzieniem" czy dietą może i schudniesz ale ciało sflaczeje. Zamiast wydawać 7 tysięcy na tak poważną ingerencję wykup sobie karnet open na siłownię i fitnes + najlepiej porady jakiegoś trenera który cię poprowadzi. Co do diety to chyba wiesz co musisz robić skoro już tyle z tym miałaś do czynienia. Zdrowa żywność + woda litrami. Jeśli przy codziennym ćwiczeniu na siłowni po 2 miesiącach nie schudniesz to idź do lekarza bo może masz jakieś zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam

Wcale nie powinno się pić tak dużo wody, bo rozpycha się żołądek i w rezultacie chce się jeszcze więcej jeść.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć przy niepełnosprawności?