Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta grejpfrutowa

15 lut 2018 - 10:51:14

Ja nie lubię grejpfrutów , a więc mi ta dieta by nie pasowała

dieta grejpfrutowa

20 sie 2019 - 20:54:32

Znam dwie dziewczyny, które stosowały dietę grejpfrutową i znacząco schudły dzięki niej. Niestety obie po jakimś czasie zaczęły być bardzo nerwowe i niestabilne emocjonalnie. Wtedy myślałam, że to przez deficyt energetyczny i sam fakt przestrzegania restrykcyjnej diety.
Teraz jednak wiem, że była jeszcze jedna przyczyna. Grejpfruty rozregulowują nasz układ hormonalny, a rozregulowany układ hormonalny to wahania nastroju, zaburzenia cyklu miesiączkowego, wypadające włosy, a także wiele więcej.
Oczywiście trzeba jeszcze pamiętać o tym, że grejpfruty wchodzą w interakcje z lekami. Jeżeli przyjmujecie środki antykoncepcyjne pamiętajcie, że decydując się na dietę grejpfrutową gęstość Waszej krwi wzrośnie. Gęstsza krew to większe prawdopodobieństwo zatorów - np udaru mózgu.

dieta grejpfrutowa

11 lut 2020 - 15:19:56

Wszystkie tego typu diety są bez sensu, bo nie dostarczają odpowiednich mikro- i makroskładników, i minerałów, witamin. Naprawdę się dziwię, że ludzie przy dostępie do Internetu nadal wierzą w takie bzdury.

dieta grejpfrutowa

21 paź 2020 - 15:54:43

Cytat
Clarii
Wszystkie tego typu diety są bez sensu, bo nie dostarczają odpowiednich mikro- i makroskładników, i minerałów, witamin. Naprawdę się dziwię, że ludzie przy dostępie do Internetu nadal wierzą w takie bzdury.

Na szczęście są wsród nas jeszcze ludzie zdolni myśleć krytycznie :)

dieta grejpfrutowa

06 lis 2020 - 08:50:19

2 tygodnie na diecie oczyszczakącej to chyba troszkę za dużo

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

dieta grejpfrutowa

01 lut 2022 - 14:58:05

Mysle ze dieta oczyszczajaca to max 3 dni. Piszą że tydzien ale nagła utrata masy ciala nie jest zdrowa i jest szok dla organizmu, pozniej organizm probuje to nadrobić. mozna schudnac na sokach pomidorowych i nie tracich witamin i mikroelementów i normalnie sie odzywiac

dieta grejpfrutowa

02 mar 2022 - 23:14:09

Dietę tego typu stosowała słuchajcie moja znajoma i wiem, że schudła ;) Taka prawda ;) Ja z mojej strony polecam te pomyśleć o diecie św Hildegardy. https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia/5-najwazniejszych-zasad-diety-sw-hildegardy.html

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

dieta grejpfrutowa

04 kwi 2022 - 00:19:20

Ja na temat diety Hildegardy dowiedziałam sie tutaj https://gostyn24.pl/pl/640_materialy-partnera/52743_zdrowe-przepisy-wedlug-sw-hildegardy.html Ma mega fajne i zdrowe przepisy.

dieta grejpfrutowa

06 lut 2023 - 08:44:05

Cytat
smacznazupa
Czy któraś z Was była kiedyś na diecie grejpfrutowej? Działa? Chciałabym zrzucić kilka zbędnych kg, zapisałam się na siłownie, ale dodatkowo chciałabym wprowadzić jakąś dietę. Czytałam, że w ciągu 2 tygodni można schudnąć mniej więcej 4kg, dodatkowo grejpfruty oczyszczają organizm z toksyn- więc chyba nie jest to jakaś radykalna wyniszczająca dieta. Co o niej myślicie, jakie są wasze opinie?

Organizm z toksyn oczyszcza wątroba, a nie grejpfruty. Wszystkie te diety i detoxy jedyne co oczyszczają, to jelita z resztek błonnika i usuwają wode z organizmu. najlepiej jest wprowadzić delikatny deficyt kaloryczny, a nie katowac się jakimiś dietami cud

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdrowe odchudzanie