Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta grejpfrutowa

25 mar 2015 - 12:49:53

Cytat
czarnulka1000
Zaczelam diete


[][][] 1 DZIEŃ [][][]
Śniadanie: połowa grejpfruta, szklanka herbaty niesłodzonej lub gorzkiej kawy
Obiad: 120-240 gram wołowiny przerabiamy na kotleta, smarzymy na grillu lub na patelni teflonowej (najlepiej bez tłuszczu), do tego zjadamy 200 gram sałaty albo jednego pomidora. Do picia sok pomidorowy lub woda.
Kolacja: 2 jajka na twardo, 200 gram zielonego groszku (jak ktoś nie da rady tyle groszku spałaszować, można zjeść mniej). i oczywiście pół grejpfruta :D

[][][] DZIEŃ 2 [][][]
Śniadanie: połowa grejpfruta i szklanka herbatki lub kawy (standardowo)
Obiad: Kotlecik z cielęcinki (120-240 gram) do tego pomidorek i szklanka soku pomidorowego lub wielowarzywnego
Kolacja: 200 gram gotowanego kalafiora, pół grejpfruta

[][][] DZIEŃ 3 [][][]
Śniadanie: pół grejpfruta, herbatka lub kawa (jak zawsze bez cukru)
Obiad: Kotlecik z piersi kurczaka (120-240 gram) do tego sałata (200gram) lub pomidorek. Do picia może być sok pomarańczowy, choć polecam pomidorowy
Kolacja: Kotlecik z wołowiny (120 gram), pomidor, pół grejpfruta

[][][] DZIEŃ 4 [][][]
Śniadanie: cały grejpfrut i szklanka herbaty lub kawy
Obiad: 2 jajka na twardo (niestety nie można użyc majonezu ;( ) do tego groszek zielony albo sałata (polecam sałatę lodową, pycha). I soczek pomidorowy.
Kolacja: Jemy tylko jednego całego grejpfruta.


POLECAM !!!!!!!!


dla mnie to głodówka a nie dieta ja po pierwszym dniu nie miała bym siły drugiego sie podnieśc bo bym chyba zemdlala z głodu.......Dla dorosłej aktywnej osoby jadłospis chyba skromniejszy niż dla 3 latka , patrząc po ilosci kcal w tej diecie jestem pewna że można szybko zgubic sporo kg ale wątpię że bez efektu jojo.........

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

dieta grejpfrutowa

12 maj 2015 - 09:58:13

super dieta po ktorej efekt jo-jo murowany . :) tu nawet nie ma 1000 kalorii:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 09:58 przez teklunia.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

dieta grejpfrutowa

31 maj 2015 - 00:15:38

Mnie nie przekonują te wszystkie diety. Nie ma się co czarować, aby schudnąć potrzebny jest ruch a nie siedzenie na tyłku. Sama po sobie wiem, że nie jest łatwo zmobilizować się do ćwiczeń. Jednak myślę, że w każdym domu powinien być jakiś sprzęt do ćwiczeń, chociażby taka ławeczka <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:05 przez moderator.

dieta grejpfrutowa

10 cze 2015 - 17:30:16

tak tak, rozwalajcie sobie organizm i metabolizm super dietami. Generalnie najwazniejsze jest, zdrowe, zbalansowane żywienie. Wykluczając z diety całkowicie np. węglowodany, spowalniamy pracę mózgu, dla którego węgle są podstawowym pożywieniem. Poczytajcie trochę co o tych dietach mówią ludzie którzy się na tym znają. Każdy dietetyk Wam powie, że to szkodzi a nie pomaga.
Dziewczyny myślcie, ciało macie jedno warto o nie dbać a nie je katować!ściana:*:*:*

dieta grejpfrutowa

08 lip 2015 - 15:02:21

ciekawa ta dieta . Uwielbiam grejpfruty więc też się skuszę. Napisze o rezultatach

dieta grejpfrutowa

08 lip 2015 - 16:03:56

Mialam wiele doświadczeń z roznego typu dietami i moim zdaniem nic nie zastapi zdrowo zlozonego zbilansowanego dania, należy jesc różnorodnie, a nie opierac się na jakims jednym składniku. Ja bedac w Poradni centrum odchudzania i odzywiania uzyskalam wiedze jak zmienic nawyki żywieniowe, wprowadzilam to w zycie i schudłam 14 kg bez efektu jojo już rok. Co najważniejsze w sposób zdrowy dla mojego organizmu.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

dieta grejpfrutowa

21 lip 2015 - 22:33:50

Ooo proszę, nie wiedziałam, że istnieje coś takiego, jak dieta grejpfrutowa. Podczas mojej diety jadłam sporo grejpfrutów, ale to było na zasadzie: jeden dziennie. Większej ilości bym chyba nie zniosła, bo niespecialnie mi smakują :D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

dieta grejpfrutowa

18 wrz 2015 - 16:35:14

tylko, że grejfruty zaburzają przyswajanie wielu leków, więc na to trzeba uważać.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

dieta grejpfrutowa

13 lis 2015 - 11:41:07

Dziewczyny, pierwsza podstawowa sprawa: jedząc te owoce gubicie kilogramy, ale dlatego, że Wasz organizm zdąży się porządnie wypróżnić, a nie dlatego, że nagle wam zlatują centymetry z obwodów... to tak samo jak jelitówka: lecą kilogramy, bo jelita pozbywają się złogów.

Wytrzymałam na tej diecie dwa dni i nabawiłam się takiego rozstroju żołądka... chodziłam słaba, głodna, zmęczona. Grejpfruty mają silne kwasy owocowe, tak jak dziewczyny wspominały, osłabiają przyswajanie niektórych leków, oprócz tego silnie działają na erozję szkliwa.

Katowanie się za pomocą głódówki albo jedzenia tylko i wyłącznie grejpfrutów to totalna głupota i świadczy o całkowitej nieznajomości zasad zdrowego odżywiania się. Nasz organizm potrzebuje białka, zdrowych węglowodanów, witamin, tłuszczu (np. z ryb). A ten niechciany spala się poprzez ruch i nie da się tego obejść. Lepiej ruszyć 4 litery i poćwiczyć. Przy okazji wzmacnia się oddech, krążenie.
Lepiej chudnąć powoli, ale stabilnie, niż narażać organizm na szok.

Po drugie, dla mnie osobiście lepszym wyznacznikiem podczas diety są wymiary, nie waga. Chodakowskiej nie lubię, ale miała dziewczyna rację. Lepiej się mierzyć niż ważyć.

dieta grejpfrutowa

02 gru 2015 - 14:00:13

diety grepfrutowej nie stosowałam, ale czytałam ostatnio artykuł na temat diety pomarańczowej <moderacja, spam> Sama zamierzam taką dietę zastosować w celu oczyszczenia.Stosowałyście taką krótką dietę z pomarańczy w każdej postaci? Jakie były efekty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:06 przez moderator.

dieta grejpfrutowa

22 gru 2015 - 00:07:16

Nie słyszałam o diecie grejpfrutowej. Cytrusy sprawiają, że na nasz organizm czuje sytość, dzięki temu udaje się zrzucić kilogramy. Grejpfruty są niskokaloryczne, zawierają dużo wody, beta karoten i witaminę C. Wpływają też pozytywnie na naszą skórę. Mówi się, że pomagają w walce z cellulitem. Z tego co się orientuję to diety grejpfrutowej nie można stosować więcej niż dwa tygodnie ponieważ jest ona dość restrykcyjna. A taki sposób odżywiania przez dłuższy czas może wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

dieta grejpfrutowa

14 sty 2016 - 09:41:39

Ja nie stosuje diety, ale codziennie przed posiłkiem jem pół grejpfruta i mam wrażenie, że poprawiłam sobie metabolizm (zawsze miałam problem z zaparciami:/) Także mają dobry wpływ nawet bez restrykcyjnej diety;)

dieta grejpfrutowa

03 mar 2016 - 00:07:35

Cytat
NatalieNatalie
Ja nie stosuje diety, ale codziennie przed posiłkiem jem pół grejpfruta i mam wrażenie, że poprawiłam sobie metabolizm (zawsze miałam problem z zaparciami:/) Także mają dobry wpływ nawet bez restrykcyjnej diety;)

Chociażby, dlatego warto jeść owoce, bo ułatwiają oczyszczanie organizmu. Grejpfrut ma wiele zalet. Mogę wymienić niektóre z nich. Na pewno można uznać, że jest to pogromca tłuszczu i zabójca bakterii. Z pewnością nikt nie zaprzeczy, że grejpfrut to źródło witamin, które umożliwia poprawienie urody. Składniki zawarte w grejpfrucie obniżają poziom złego cholesterolu. Najzdrowsze są czerwone grejpfruty, a najmniej soczyste zielone. Najlepiej jeść je na surowo, zarówno miąższ, jak i białą wewnętrzną skórkę.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

dieta grejpfrutowa

21 kwi 2016 - 18:45:26

Nie lubię grejpfrutów więc to dieta nie dla mnie. Jestem teraz na diecie Sandruni, schudłam już 7 kg, ćwiczę też w domowym zaciszu i efekty widać gołym okiem :D

dieta grejpfrutowa

15 maj 2016 - 20:17:51

Jestem jak najbardziej za. Mi bardzo pomogła

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja mała zmiana!