Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

slim coffee- opinie

11 cze 2013 - 12:21:51

Lepiej ćwiczyć i być na rozsądnej diecie, można sobie pomóc takimi spalaczami tkanki tłuszczowej jak figura extraslim. Slim coffee nie polecam ;(

slim coffee- opinie

14 cze 2013 - 15:51:22

Ale głupota, te wszystkie produkty light i odchudzające. Trzeba być konsekwentnym wobec siebie i wziąć się do roboty, a nie pochłaniać konsumpcjonizm.

slim coffee- opinie

17 cze 2013 - 13:50:03

W jakimś numerze Newsweeka był artykuł o środkach odchudzających, co prawda tych z czarnego rynku, ale mimo wszystko wydaje mi się, że wszystkie są niebezpieczne. Nie warto tracić kasy.

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

slim coffee- opinie

26 cze 2013 - 16:19:17

Nie wierzę w ogóle w produkty typu slim,linea,goodbye apetite i inne..
To działa jak placebo, kiedy łączymy je z dietą i ćwiczeniami nie mamy pojęcia jaki procent efektów zawdzięczamy tym preparatom. Według mnie zerowy. Jeśli chcesz wspomóc odchudzanie to pij zwykłą kawę bez cukru i mleka. Daje takie same efekty jak ta cala slim coffe a nawet i lepsze, bo przyspiesza przemianę materii, szczególnie kiedy pijesz ją zaraz po przebudzeniu.

slim coffee- opinie

01 lip 2013 - 13:27:15

miałam ,piłam i nic po prostu przereklamowane:)

slim coffee- opinie

05 lip 2013 - 13:05:11

Cytat
straciatella1992
Nie wierzę w ogóle w produkty typu slim,linea,goodbye apetite i inne..
To działa jak placebo, kiedy łączymy je z dietą i ćwiczeniami nie mamy pojęcia jaki procent efektów zawdzięczamy tym preparatom. Według mnie zerowy. Jeśli chcesz wspomóc odchudzanie to pij zwykłą kawę bez cukru i mleka. Daje takie same efekty jak ta cala slim coffe a nawet i lepsze, bo przyspiesza przemianę materii, szczególnie kiedy pijesz ją zaraz po przebudzeniu.
Zgadzam się z Tobą, wszystkie te produkty to 'pic na wodę', świetnie się sprzedają, bo trafiają w to, czego szuka większość dziewczyn. Problem jednak polega na tym, że żaden produkt sam z siebie Cię nie odchudzi. Fakt, że niektóre rzeczy wspomagają odchudzanie, ale tylko jeśli ma się odpowiednią dietę i jest się aktywnym fizycznie, lepiej wydać te pieniądze na poradę dietetyka, ustalić sobie dietę, a nie faszerować się produktami, które zostały stworzone po to, aby naciągać ludzi kolejnym cud-sposobem odchudzania 10kg w 1 miesiąc.

slim coffee- opinie

24 lip 2013 - 11:34:07

Czytałam artykuł, że to oszustwo. Tak samo jak ta kapusta w tabletkach i wszystkie te inne...
Ćwiczenia i dieta niestety... :(

slim coffee- opinie

02 sie 2013 - 16:53:28

Szczerze powiedziawszy sa to suplmenty ktore nie maja wplywu na spadek masy ciala a juz napewno nie widozny. Na kazdym opakowaniu pisze wskazana dieta. i to wlasnie dieta jest tym czynnikiem ktory powoduje pozbywanie sie zbednych kilogramow a nie magiczny piasek w saszetce :))

slim coffee- opinie

03 sie 2013 - 02:40:44

Powiem Ci tak : moja mam próbowała tego świństwa, ale rozbolał ją brzuch strasznie za każdym wypiciem tego czegoś.
Nie warto.
Bo to działa w ten sposób, że rozwala żołądek i automatycznie odechciewa się jeść .. Ale czy warto ? Nie sądzę ...

slim coffee- opinie

20 sie 2013 - 10:32:31

sama kawa napewno nie pomoze!! nie interesowalam się nią ale zapewne ma poprostu dodatek błonnika. Kawa sama w sobie jest moczopedna wiec pozbywamy sie nieco wody z organizmu, ale wypłukuje przy okazji wiele cennych składnikow. Wiec tak jak mowia wszyscy, podstawa jest dieta (ALE ZBILANSOWANA, a nie wykluczajaca jakas konkterna grupe skladnikow zywnosciowych!) oraz sport...ale w takiej formie jaka lubisz a nie zmuszanie sie do jakiegos niewyobrazalnego wysilku.
ZDECYDOWANIE ZAMIAST TEJ KAWY LEPIEJ ZWIEKSZYC ILOSC SPOZYWANEGO BŁONNIKA W DIECIE!! Oczywiscie w formie naturalnej a nie tabletek!!!

slim coffee- opinie

03 wrz 2013 - 09:32:57

Cytat
xania123
sama kawa napewno nie pomoze!! nie interesowalam się nią ale zapewne ma poprostu dodatek błonnika. Kawa sama w sobie jest moczopedna wiec pozbywamy sie nieco wody z organizmu, ale wypłukuje przy okazji wiele cennych składnikow. Wiec tak jak mowia wszyscy, podstawa jest dieta (ALE ZBILANSOWANA, a nie wykluczajaca jakas konkterna grupe skladnikow zywnosciowych!) oraz sport...ale w takiej formie jaka lubisz a nie zmuszanie sie do jakiegos niewyobrazalnego wysilku.
ZDECYDOWANIE ZAMIAST TEJ KAWY LEPIEJ ZWIEKSZYC ILOSC SPOZYWANEGO BŁONNIKA W DIECIE!! Oczywiscie w formie naturalnej a nie tabletek!!!

Mówiąc o błonniku, kawie i odchudzaniu to polecam CYKORIE do picia. Smakuje jak kawa i zawiera bardzo duzo błonnika oraz wspomaga układ trawienny. Reguluje również metabolizm.. a co za tym idzie spadek masy ciała - utrzymanie wagi. Najlepiej ja pic przed spaniem. A jezeli ktos chce utrzymac wage to do 4 filizanek dziennie. :)

slim coffee- opinie

05 wrz 2013 - 12:16:03

Piłam kilka razy, bo moja mama kupowała kiedy była jakaś promocja. Smaczne, ale na schudnięcie dzięki piciu tego specyfiku bym nie liczyła.

slim coffee- opinie

05 wrz 2013 - 15:59:44

moja koleżanka od jakiegoś czasu ma zieloną kawę z http://greenslim.pl/i mówi, że czuje się świetnie, a do tego naprawdę chudnie! sama chyba też zamówie, co sądzicie?

slim coffee- opinie

08 wrz 2013 - 20:24:29

Kawa nie kawa, ale nic tak nie da wam schudnąć jak ĆWI-CZE-NIA ! :) Ruch, ruch i jeszcze raz ruch !

slim coffee- opinie

04 paź 2013 - 20:12:14

U mnie nie działało... :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

waga i wzrost a przedział wiekowy