Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

slim coffee- opinie

30 mar 2013 - 10:00:20

Cytat
ellieellie
lepiej pić zwykła kawę, która na podczas zdrowego odchudzania jest wskazana. szczególnie jeśli spożywasz tłuszcze;)
tak, ale trzeba pić więcej wody :)

slim coffee- opinie

01 kwi 2013 - 19:03:24

Lepiej postaw na ruch i zdrowe odżywianie, zwykła parzona kawa jest zdrowsza niż te chemiczne proszki!

slim coffee- opinie

05 kwi 2013 - 14:55:41

wszystkie te środki odchudzające to sa tylko wspomagacze przy dietach i ćwiczeniach a bez tego nie działają

slim coffee- opinie

08 kwi 2013 - 15:28:49

nie stosowałam

slim coffee- opinie

14 kwi 2013 - 10:31:48

To strata pieniedzy i naciąganie ludzi. Jeśli chcesz się przekonać ,czy ta dieta zieloną kawą ciebie odchudzi....kup na allegro ziarna zielonej kawy, zmiel je w młynku i pij 2 łyzeczki zaparzone wrzątkiem . Około 2 razy dziennie. Ponoć działa i wypróżnia się idealnie,oczyscza jelita i może pomóc w stracie kilogramów.

slim coffee- opinie

16 kwi 2013 - 08:53:59

Strata pieniędzy :)

slim coffee- opinie

21 kwi 2013 - 19:25:15

To wilki kit!!!!! Nie kupujcie ,szkoda pieniędzy. To zwykłe naciąganie konsumenta. zakupiłam i zero efektów,tylko strata kasy!!!
Kup sobie zielona kawę na allegro,zmiel ją i zaparzaj 2 łyżeczki wrzątkiem. Pij to 2razy dziennie-to to samo. Ale może na ciebie zadziała. A wydasz o wiele mniej i sama się przekonasz czy działa-)))

slim coffee- opinie

01 maj 2013 - 19:20:29

UWIELBIAM,PIJĘ JAK NIE STOSUJĘ DIETY TO TYJĘ .TYLKO SMACZNA , BEZ DIETY NIE DAJE EFEKTÓW.

slim coffee- opinie

06 maj 2013 - 17:30:43

ja też kupuję dlatego że mi smakuje:D nie wiem czy daje jakiekolwiek efekty:D

slim coffee- opinie

12 maj 2013 - 16:06:06

Bez ćwiczeń się nic nie osiągnie. Oczywiście dieta też potrzebna. Jestem technikiem żywienia i mogę co nieco podpowiedzieć ;)

Herbatki odchudzające (nie mylić z oczyszczającymi), tabletki i inne suplementy - to bzdura :)

slim coffee- opinie

17 maj 2013 - 11:52:44

Cytat
coolvibe
ja też kupuję dlatego że mi smakuje:D nie wiem czy daje jakiekolwiek efekty:D

Ja podobnie, lae jak mój m postanowił zrzucić kilka kilo też ja pił, w połączeniu z dietą, dało efekt -15 kilo ;)

slim coffee- opinie

20 maj 2013 - 10:50:33

na mnie z tych specyfików działa tylko Jiao Gu Lan stosowalam rok temu i w miesiąc spadło 5 kg, ale miałam podróby... jasne długie zielone...Stosowałam wiosną i waga się utrzymywała. Zimą znów przybyło bo leń ze mnie był okrutny... I tyłka się nie chciało ruszyć. I znów kupiłam. Tym razem dostałam małe owalne ciemno zielone. I o dziwo w dwa tyg. prawie 5 kg zleciało. Tabletki hamują głód, pomagają wyuczyć nawyk picia wody (strasznie chce się pić)Moim problemem było to ze ogólnie mało jadłam, w dzień potrafiłam nie jeść, natomiast jedzenie było nocą, do tego słodycze itp. Teraz na prawdę nie ciągnie mnie do słodkiego, i nie podjadam w nocy.A najlepsze są dla mnie nie ze względu spadku wagi tylko za energię.. Mam przypływ energii jak nigdy... Zawsze ciężko mi było wstać rano, a teraz 7 i na nogach wyspana jak nigdy. Podobno są to tylko zioła w 100 % bezpieczne ale mimo że biorę nie wierzę do końca że to co tak pomaga jest bezpieczne. Wszystko trzeba brać z umiarem. Szukałam informacji na forum podobno człowiek po jakimś czasie się przyzwyczaja i już tak nie działają. Ja nie wezmę więcej niż 1 opakowanie na rok. Trochę stosowałam tych niby cudeniek i jak pisałam tylko to działało. Jednak chyba mimo wszystko zależy od człowieka.

slim coffee- opinie

26 maj 2013 - 21:52:20

Cytat
dominisiaa9215
Nie kupuj , strata kasy ;) Moim zdaniem to siedzi w psychice człowieka , po prostu kupując mamy zakodowane ze nie bd odczuwać głodu po wypiciu i nie jemy albo i jemy... Pic na wode :)
Dokładnie, efekt placebo jesli chodzi o tabletki na odchudzanie bo w tytulowych saszetkach chyba nawet takiego efektu nie ma o jak widze wszyscy sa na nie

slim coffee- opinie

05 cze 2013 - 00:10:59

Większość tabsów działa na zasadzie wyrzucenia zatrzymanej wody z organizm i zejścia "opuchlizny". Porównalam sobie skład slawnego SLIM GREEN i moich tabletek na wodę... baaaaardzo podobne, no i na mnie nie działają bo ja wody już nie mam w sobie zbędnej ;)
Slim Coffee jak mniemam tez na tym polega.

slim coffee- opinie

10 cze 2013 - 15:30:33

strata pieniędzy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta Margarita stosował ktoś??