Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

slim coffee- opinie

16 paź 2013 - 13:38:00

zdecydowanie nie polecam, wystarczy zmiana nawyków żywieniowych i kilka kg mniej

slim coffee- opinie

16 paź 2013 - 19:17:33

Jeżeli mam być szczera to z tego co się dowiedziałam od osoby, która robiła badania tego preparatu (w zakładzie pracy, nie na własną rękę) to tam jest większy syf niż w tym co byście z podłogi zmiotły. Miałam to w domu, wypiłam może z 2 szklanki, ale jak się o tym dowiedziałam to całą paczkę wywaliłam do kosza...

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

slim coffee- opinie

19 lis 2013 - 10:05:21

nie stosowałam wprawdzie, ale w necie dużo kiepskich opinii o tym swojego czasu czytałam

slim coffee- opinie

11 sty 2014 - 13:13:35

nie stosowałam

slim coffee- opinie

15 lut 2014 - 12:42:49

Stosowałam Aqua Slim równolegle z Lineą, nie jadłam słodyczy, jadłam normalne posiłki, ale częściej i mniejsze, w ogóle nie ćwiczyłam i schudłam ponad 5 kg.
Ale nie zdecydowałabym się na to po raz drugi. Nie mam skłonności do efektów jojo, więc po odstawieniu suplementów nic się nie stało, niemniej jednak nie chciałabym się znowu truć.
Mój chłopak, ze względów zdrowotnych, przeszedł na dietę i wybrał tą zgodną z grupą krwi. W ciągu niecałego miesiąca, bez ćwiczeń, zgubił 10 kg, a przy tym świetnie się czuje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-15 12:43 przez versus.

slim coffee- opinie

19 mar 2014 - 21:03:13

ta kawa ma odchudzać, ale portfele.

slim coffee- opinie

21 mar 2014 - 21:22:16

strata kasy :)

slim coffee- opinie

22 mar 2014 - 18:41:12

JAK DLA MNIE WSZYSTKIE TABLETKI JAK I ELIKSIRY DO PICIA TO PIC NA WODE

slim coffee- opinie

27 kwi 2014 - 13:52:20

Stosowałam przez 2 tygodnie z dietą i schudłam tyle samo co nie pijąc tej kawy. Lubiłam jej smak ale skladzie jest bardzo szkodliwy składnik- TLUSZCZE UTWARDZANE.

slim coffee- opinie

11 wrz 2014 - 18:57:52

ja od 2 dni piję i przyznaję że przyjemnie smakuje, na efejty muszę jeszcze poczekac ;)

slim coffee- opinie

04 paź 2014 - 14:22:32

Według mnie to całkiem dobra kawa.Od dawna pomaga mi w utrzymaniu prawidłowej wagi. Na brak energii również nie mogę narzekać.

slim coffee- opinie

26 paź 2014 - 08:10:26

piłam slim coffee zamiast zwykłej kawy (najbardziej mi smakował Gold Carmel:D), zaczęłam więcej chodzić na piechotę, niż "podjeżdżać" autobusem i udało mi się zgubić parę ładnych centymetrów w talii i biodrach, więc jestem baardzo zadowolona tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-26 08:12 przez mydlanyeter.

slim coffee- opinie

28 paź 2014 - 22:30:14

Jak długo pijecie tą kawę? Czy po odstawieniu jej jest efekt jojo?

slim coffee- opinie

06 gru 2014 - 13:17:31

Ja pije slim coffee gold carmel od połowy listopada (już prawie trzeci tydzień) i razem z jesiennymi spacerami i ograniczeniem posiłków i słodyczy schudłam 3kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Cykoria i zielona herbata w składzie napewno wspomaga odchudzanie.

slim coffee- opinie

22 lip 2015 - 12:19:07

O mamusiu... Dziewczyny opamiętajcie się! Jeśli przeczytacie sobie skład i działanie Slim Coffee (co powinnyście uczynić zanim zaczęłyście się wypowiadać), przeczytacie iż jest to napój wspomagający przemianę materii. A więc samo z siebie się nie schudnie. Natomiast łącząc Slim Coffee z dietą i ćwiczeniami fizycznymi uzyskamy zadowalające efekty. Nie ma "leku" na chudnięcie!!! Ale są preparaty wspomagające. Tym właśnie jest Slim Coffee ;)
A jeśli planujecie zakup, to tu trwa promocja: http://www.nowafarmacja.pl/slim-coffee-classic-napoj-w-proszku-o-smaku-tiramisu-saszetki-25-sztuk

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurczakowa kolacja