Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta organizacja

2 minuty temu

przestrzeganie diety

19 minut temu

zalety diety pudełkowej

34 minut temu

skuteczna dieta

56 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 10:38:32

Ostatnio rozmawiałyśmy z koleżanką na temat naszych marzeń o figurze modelki ;)
Przy okazji poczytałyśmy trochę o różnego rodzaju dietach i w końcu trafiłyśmy na "smak sylwetki".

Na stronie zapewniają, że stosując się do zaleceń można "chudnąć minimum 8kg, co każde 30 dni stosowania diety".
Wizja bardzo mi się spodobała (Sylwester tuż tuż ;)), ale czy to w ogóle możliwe i... zdrowe?

Słyszałyście coś na temat tej diety? Czy któraś z Was stosowała ją?

Podzielcie się Waszą opinią na ten temat! :)

<moderacja-staraj się zakładać wątki w odpowiednich działach>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 10:53 przez moderator.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 10:42:04

o musi byc ciekawe a moglabys wrzucic link do tej strony z ta dieta:)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 10:42:13

na stronie nie ma właściwie żadnych informacji o tej diecie, więc cóż można powiedzieć... wydaje mi się, że ten wątek to kryptoreklama :P

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 10:48:05

miruker jaka kryptoreklama? Chcę się dowiedzieć, czy ktoś stosuje te cuda i poznać opinię... Też zauważyłam, że na stronie są same ogólniki, a zrzucenie 8kg na miesiąc nie wydaje mi się możliwe i jak już napisałam - zdrowe...

Być może się mylę?

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 10:56:57

Nic nie wiem o tej diecie, ale mam nadzieje, że znajdzie sie ktoś kto ją stosował lub co nie co o niej wie :)

Ja tak troche z innej beczki - znacie jakąś sprawdzoną dietę, żeby dorzucić pare kilogramów? Chciałabym przytyć :)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:01:47

jak mamy wyrazić opinię, to napisz cokolwiek o tej diecie...

haha weszłam na ich stronę i już widze, że to kolejny syf i cudowna reklama
spójrzcie tylko na fotki 'przed' i 'po' Bożeny R. :D
schudła o połowę, a biust został tak samo duży :D

o kur... hit

Cytat
smak sylwetki
NIE MUSISZ ćwiczyć! Fakty są takie, że ćwiczenia wyrabiają tylko większe mięśnie, ale nie spalają tłuszczu.
leże i kwicze



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 11:08 przez pauli05.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:04:07

ja mam nadzieje ze nikt sie nie nabierze na to. chyba ze lubi kupować kota w worku. albo wywalać kase w błoto. przeciez to jest jak te smsy, gdzie juz już wygrywasz, ale tu jeszcze sms z potwierdzeniem. Setki osob sie na to nabieraja, a ktos zarabia 39 za nic. masakra i żenada.poza tym, bez cwiczeń można co najwyżej zrzucic kilogramy, ale to nie jest wyznacznik sylwetki. ODRADZAM.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:06:53

Cytat
paaulussiaxd
Nic nie wiem o tej diecie, ale mam nadzieje, że znajdzie sie ktoś kto ją stosował lub co nie co o niej wie :)

Ja tak troche z innej beczki - znacie jakąś sprawdzoną dietę, żeby dorzucić pare kilogramów? Chciałabym przytyć :)

jest wątek zbiorczy na temat tego jak przytyć :) Zajrzyj tam :)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:11:00

Cytat
martischa
Cytat
paaulussiaxd
Nic nie wiem o tej diecie, ale mam nadzieje, że znajdzie sie ktoś kto ją stosował lub co nie co o niej wie :)

Ja tak troche z innej beczki - znacie jakąś sprawdzoną dietę, żeby dorzucić pare kilogramów? Chciałabym przytyć :)

jest wątek zbiorczy na temat tego jak przytyć :) Zajrzyj tam :)

Poszukam i zajrzę :)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:13:40

Cytat
pauli05
jak mamy wyrazić opinię, to napisz cokolwiek o tej diecie...

Problem w tym, że znalazłam tylko info, że można schudnąć 8kg na miesiąc, a reszta informacji to jakieś lanie wody na ich stronie (smaksylwetki.pl), zdjęcia z przykładami efektów.
Wujek google też nic ciekawego na ten temat nie znalazł, więc może któraś z Was kupiła to coś i się podzieli opinią?

Chcę wiedzieć, czy warto, i czy faktycznie można zrzucić aż tyle kg w tak krótkim czasie?

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:22:26

ta strona to jakaś żenada:D poza tym co już pisałam, to spójrzcie jeszcze na pierwsze zdjęcie u góry:D

doklejona twarz do tej kobiety poszerzana i zwężana :) mistrzowie painta normalnie :D


smacznazupa shcudnąć można, ale w ile to Ci nie powiem, bo wszystko zależy od osoby, jak masz nadwagę i dużo tłuszczu, to na początku faktycznie możesz schudnąć szybko sporo kg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 11:23 przez pauli05.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

26 paź 2012 - 11:34:38

moim zdaniem nie warto- nie wierzę w takie "wynalazki" i cudowne metody, poza tym lepiej ćwiczyć i wprowadzić zdrową dietę i chudnąć wolniej ale za to zdrowo, niż podejmować jakieś radykalne kroki i nabawić się przez to dodatkowych problemów ze zdrowiem i efektu jojo

co do strony- fakt, mało przekonywująca, na kilometr widać, że to wszystko jest jakieś naciągane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-26 11:37 przez omacek.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

31 paź 2012 - 11:44:11

8kg w miesiąc?? Nie wierzę! To chyba jakaś ściema...

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

01 lis 2012 - 17:59:26

daruj sobie...
po co wydawać pieniądze???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-02 21:29 przez mooniisiaaa.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

03 lis 2012 - 08:26:30

byłam na jednym z forum posiwecone tej diecie. Pisza, ze to pic na wode. Nie warto ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 09:07 przez sweetsensation.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dieta bananowa- opinie