Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

03 lis 2012 - 21:14:41

najzdrowsza dieta: jedz tyle, ile spalasz
dalsze wnioski można samemu wyciągnąć- chcesz by waga ci malała - jeszcze więcej ćwicz

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

16 lis 2012 - 12:06:31

Cytat
smacznazupa
Ostatnio rozmawiałyśmy z koleżanką na temat naszych marzeń o figurze modelki ;)
Przy okazji poczytałyśmy trochę o różnego rodzaju dietach i w końcu trafiłyśmy na "smak sylwetki".

Na stronie zapewniają, że stosując się do zaleceń można "chudnąć minimum 8kg, co każde 30 dni stosowania diety".
Wizja bardzo mi się spodobała (Sylwester tuż tuż ;)), ale czy to w ogóle możliwe i... zdrowe?

Słyszałyście coś na temat tej diety? Czy któraś z Was stosowała ją?

Podzielcie się Waszą opinią na ten temat! :)

<moderacja-staraj się zakładać wątki w odpowiednich działach>


Zanim poznasz menu zapewne musisz zapłacić niemałe pieniądze ;-) Wtedy Ci prześlą.
Moje koleżanki już dawały się nabierać na takie "cuda". Jedna dostała dietę Dukana (dostępna w necie za darmo - oczywiście nie było żadneego badania przez lekarza itp.). Inna jakieś jagodowe tabletki kupiła... Obiecywanego zwrotu kasy do dziś się nie doczekała :)

Jak już chcesz koniecznie wydać pieniążki to idź do lekarza - mnie akurat powiedzieli, ze żadna dieta odchudzająca mi niepotrzebna i żebym zaczęła uprawiać sport. Tobie też radzę... Skoro masz czas na SIEDZENIE NA FORUM NA SZAFIE to na pewno znajdziesz czas na krótkie ćwiczenia :)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

27 lis 2012 - 11:42:42

nie zdąrzylam przeczytać całej strony smaku sylwetki i nie wiem czy dokońćze zytanie. widać że pisały to amatorzy bez pojęcia o odżywaniu. Przede wszystkim otyłość jest chorobą, leczy sie ją zmianą odżywania a w ostatecznych przypadkach lekami. Aktywność fizyczna - jest wiele rodzaji aktywności - trenig siłowy zwiększa mięsnie a trening cardio spala tłuszcz. Przy ćwiczeniu nie chodzi tylko o to żeby lał się z nas pot - wtedy mamy wrażenie że spalamy tluszcz - nic bardziej błędnego! Organizm spala tkankę tłuszczową wtedy gdy nasze tętno jest w granicach 120- 140. I przede wszystkim - ćwiczenia, aktwyność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia a tym bardziej do chudnięcia

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

09 gru 2012 - 16:47:26

też leżę i kwiczę.... Boże... ciekawe ile dziewczyn się na to nabierze...
Prawidłowe i zdrowe zrzucenie wagi to jest MAX 2 kg na miesiąc MAX...
oczywiscie zdrowe odżywianie (nie zaraz tam jakaś dieta cud) po prostu mniej złych tłuszczów i słodyczy.... posiłki co 3 godziny...małe...no i CWICZENIA.... co z tego ze sie zrzuci 8kg w miesiac (dla mnie to bzdura) jak skóra będzie wisiała? Cwiczenia wlasnie powodują to, że skóra PRACUJE i się ujędrnia...

ja wlasnie lecę na P90X i jest BOSKO. Ciężko- ale wiem, ze dzięki cwiczeniom można dojść do takiej sylwetki o jakiej się marzy... A siedząc na tyłku i nic nie robiąc tylko podpierac sie jakąś głupią dieta wyniszczającą tak na prawdę organizm.... wiecej problemów niż pożytku....

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

11 gru 2012 - 11:01:14

Polecam dietę MŻ, na niej na pewno się nie zawiedziesz :D

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

13 gru 2012 - 22:43:39

polecam diete dr Dukana, jestem troche ponad miesiac na niej, schudlam prawie 8kg, biegam codziennie wieczorem po 2,5km. Zadna dieta nie jest do konca zdrowa, ale picie alkoholu, palenie papierosow, obzeranie sie na umor i inne tego typu rzeczy tez nie sa zdrowe. Niech kazdy robi co uwaza za stosowne:)

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

03 sty 2013 - 14:06:55

ja polecam Książke pt" Zostań swoim osobistym trenerem" Autor Robert i Hubert Roszkiewicz. Bardzo fajna książka któa czytałam jak zakłałam włąsną działalność związana z dietetyka i treningami personalnymi. Prosta książka dzięi której możecie naprawde wypracowac zdrowe nawyki.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

04 sty 2013 - 00:43:54

Takie małe przemyślenie "z czapki" po winiaczu... :p skoro niektórzy chcą "zrzucać kilogramy" i mierzą się jedynie pod względem wagi, a nie kondycji, to nie łatwiej byłoby im zamiast tłuszczu pozbyć się mięśni? :p W końcu mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk. Mam wrażenie, że niektóre osoby patrzą tylko na wagę i jak zamienią tłuszcz na twarde i ciężkie mięcho, to płaczą i zgrzytają zębami, bo nie ważą mniej. ;)

To propos wyrażenia "schudnąć 8 kilo" - przecież grubość wyraża się w jednostkach długości, a nie masy. ;)

PS: Nie chciałabym zrzucić 8 kilo w miesiąc, z obawy o rozstępy. Raz już zmizerniałam w miesiąc 10 kg przez stres i mam piękne tygrysie paski na biodrach. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 00:45 przez Szczebora.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

07 sty 2013 - 18:12:03

przecież to kit... jeszcze nie zauważyłaś że we wszystkich reklamach takich rzekomo "ultraskutecznych" produktów wykorzystywane są te same zdjęcia przed i po + takie same zachęcające teksty? Już samo to wskazuje na to że autorzy takich stron chcą tylko kasę wysępić.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

08 sty 2013 - 07:13:13

Nie ma zdrowszej diety niż MŻ- jesz wszystko, ograniczasz tylko pewne węgle, unikasz słodyczy, dużo, dużo wody i ćwiczysz (najlepiej cardio + wzmacnianie) :)
Ja wprowadziłam to już 5 tygodni temu i efekty widoczne: poprawiła mi się kondycja fizyczna, ciało ma wyraźne zarysy mięśni, no i zgubiłam 3kg :) Ale przyznam, że przed tym oczyściłam organizm.

Nie wierzę w żadne diety, żadne głodówki... Każdy z nas przecież różni się od siebie: każdy ma inny metabolizm, inne zapotrzebowanie kaloryczne no i inny rodzaj pracy- do odchudzania trzeba podejść indywidualnie, a nie masowo :)
Radzę poczytać trochę lub skontaktować się z dietetykiem niż męczyć się z efektem jo-jo czy rozstępami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 07:16 przez hessa.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

11 sty 2013 - 22:53:12

do duszy z takimi ofertami...Nie dajmy sie nabrac. Naprawde do osiagnieciu wymarzonej sylwetki pomaga odrobina samozaparcia i cierpliwosci:) wystarczy cwiczyc regularnie i unikac fast-foodow oraz slodyczy. Wiem ze to brzmi moze i zbyt banalnie, ale taka jest prawda. Tylko nam kobietom brakuje wytrwalosci;/

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

18 sty 2013 - 01:51:13

Nie słyszałam wcześniej o tym, nie stosowałam i powiem Ci, że nie zamierzam, bo to wydaje się bardzo naciągane :)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

24 sty 2013 - 19:53:28

najlepsze co możesz zrobić dla swojej sylwetki to co robię ja;
- jeść normalnie, ale odpuść sobie czipsy i wszelkiego rodzaju fast foody i batoniki ( raz na tydzien mozesz sobie pozwolić na pizze lub czekolade np w sobote)
-siłownia, basen, ja korzystam na silowni jedynie z bieżni, rowerku i baardzo rzadko z cwiczen typu podnoszenie ciezarkow lub te inne cwiczenia na nogi, ktore pomagają tylko w wzroście masy miesniowej chociaz to jest lepsze niz tluszcz i celulit. więc polecam bieganie, pływanie przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.
-nie pij coli i słodkich napojów a zamiast tego pij wode, a z rana zamiast słodkiej czarnej herbaty z cukrem i cytryną wypij sobie zieloną herbate ( tracisz dzięki niej kalorie i chronisz swoje zdrowie-poczytaj o wlasciwosciach i w jaki sposób powinnaś ją pic (ja pije tylko na śniadanie),
-jedź owoce, warzywa, brokuły równiez poprawi Ci się stan cery, zniknie trądzik itp
-unikaj smażonych rzeczy, UWAGA frytki można jeść tylko raz w miesiącu ich tłuszcz ze smażenia jest bardzo szkodliwy i cellulit bardzo go lubi,
- odpuść sobie żele i balsamy bo one tylko pogorszą twój stan celulitu bo gdy odstawiasz kosmetyki on automatycznie się powieksza i na tym polega chwyt, że zaczynasz kupowac wiecej i wiecej
- masaże również są bardzi dobre ale raczej regularnie stosowane, nie ma tak ze raz i koniec to troche musi potrwac ja sobie odpuscilam,
-jak się kąpiesz ( nie zawsze ale czasami jak pamietasz) rob sobie kąpiel raz w cieplej wodzie a raz w zimnej na nogi i na pupe mozesz czesciej polewac zimną wodą bo ja wyżej już nie daje rady bo się trzese z zimna hehe ale to pomaga skora staje sie jedrniejsza !

kochana ja stosując sie do tych rzeczy schudłam 7kg jak do tej pory no i celulitu nie mam wcale -zostały mi jedynie rozstępy, które odrobine zmniejszyłam kremem, który na priv wam moge polecić. Jestem z siebie dumna wczesniej ścisle przestrzegałam diety aż teraz polubiłam smak zdrowej zywnosci, w szkole pije jogurt jem ciastka belvita(są swietne!) kupuje wode a jak zglodnieje jem kanapke normalną, od pizzy już mnie odrzuca i czuje sie z tym wspaniale nie odmawiam sobie czekolady 1-2 w tygodniu i jestem szczesliwa jak zjem pomarancze jablka a na obiad kotleta z ziemniakami. nie jem samych marchewek odpuszczam po prostu sobie nie zdrowe tluste rzeczy czipsy i slodycze to wszystko a efekt jest nieziemski !. jak ktos by chciał mam nawet zdjecia do porownania jak schudlam ;) z silownią na początku bylo ciezko ale jak sie przyzwyczaiłam pokochałam sport ! dodam zresztą jeszcze ze kiedys trnowałam plywanie 7lat i miałam swietna figure ale po przerwie 2 letniej tak koszmarnie przytylam okolo 10kg ze mi bylo tak zle ze wzielam sie za siebie.jezeli ktos jest zainteresowany moge przepisac trening na silownie lub basen, ktory ulozyla mi babka, ktora ma swoja silownie i jakies tam nagrody dyplomy i dobrze na tym sie zna. mam nadzieje ze jakos pomogłam. pozdrawiam buziaki!

ps jezeli ktos ma cere mieszana tradzikowa rowniez poradze specyfiki i jak o nią dbać no i na zniszczone wlosy aby szybko urosly . trochę się interesowałam tym przez pewien czas i efekt naprawde jest uroczy :)

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

28 sty 2013 - 11:50:53

hahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahhahahhahhahahhahhahah


"ćwiczenia wyrabiają tylko duże mięśnie, ale nie spalają tłuszczu"
spoko.

SMAK SYLWETKI - opinie, efekty diety

29 sty 2013 - 15:49:48

ja w to nie wierzę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

slim coffee- opinie