Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

15 lis 2014 - 15:48:02

Ale przecież AquaSlim to suplement i nie działa sam w sobie jak tabletki ochudzajace. To jest dodatek, który ma wspomagać. Przy stosowaniu go, trzeba jeść odpowiednio i dobrze jest być aktywnym fizycznie.

AQUA SLIM !! zbiorczy

15 lis 2014 - 16:42:57

Cytat
MickyMK
Ale przecież AquaSlim to suplement i nie działa sam w sobie jak tabletki ochudzajace. To jest dodatek, który ma wspomagać. Przy stosowaniu go, trzeba jeść odpowiednio i dobrze jest być aktywnym fizycznie.

Witam! Samo stosowanie suplementów wspomagających odchudzanie nie da efektu w postaci utraty wagi, bo było by to zbyt piękne. Aby działanie suplementu takiego jak AquaSlim było właściwe warto postępować jak napisała Pani w powyższym poście. Dodam, że zalecana dzienna dawka tego suplementu to zawartość jednej saszetki.

Pozdrawiam,

Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 gru 2014 - 22:36:09

Tak, dokładnie to miałam na mysli. Poza tym jak cos działa samo z siebie to znaczy ze kosztem naszego organizmu. Nie wierze w takie cuda. Wole jak suplement taki jak np AquaSlim jest dodatkiem do diety i ruchu i jedynie wspomaga a nie działa niewiadomo na jakich podstawach.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

03 lip 2015 - 18:07:27

Nie ma chyba złotego środka na to by wiedziec <moderacja, spam> jak szybko schudnąć[/url]. Każda z nas powinna wiedzieć że jest to wysiłek i bardzo cieżka praca. Odpowiednia , skuteczna dieta i aktywnośc fizyczna. Bez tego nie ma szans na schudniecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

08 lip 2015 - 14:02:23

Nie warto zaczynać odchudzania bez konkretnego planu. Ja swoją dietę rozpoczęłam od ułożenia specjalnego planu z dietetykiem, specjalnie dla mnie. Dzięki temu mogłam odchudzać się z przyjemnością. Warto skorzystać z pomocy dietetyka, poczytajcie o tym więcej same <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 mar 2016 - 17:47:12

ja stosowałam ale jakoś efektów nie widziałam, dopiero gdy zaczęłam stosować dietę Sandruni schudłam aż 8 kg w miesiąc, więcej szczegółów na temat tej diety tutaj
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 13:19 przez moderator.

AQUA SLIM !! zbiorczy

15 lut 2017 - 23:24:46

Kupowaliśmy jakis czas, moim zdnaiem strata kasy

AQUA SLIM !! zbiorczy

05 maj 2017 - 13:45:15

ja próbowałam, ale efektów nie było :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2017 - 21:07:37

ja próbowałam, ale dopóki do tego nie dodałam odpowiedniej diety to efekty były słabe

AQUA SLIM !! zbiorczy

07 mar 2018 - 13:59:42

Kompletnie nie jestem zaznajomiony z tym tematem... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki olej najlepszy?