Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

20 lut 2014 - 19:47:17

ja schudłam 5kg w 5 dni :) piłam wodę 2L z aqua slim, 5 posiłków dziennie i 1 na rowerku. sama nie wierzyłam że spadłam z wagi tak dużo w takim czasie. dodam, że nie ważę mega dużo, mniej niż 70kg, także to nie był spadek wieloryba ze 150kg ;p

AQUA SLIM !! zbiorczy

05 kwi 2014 - 11:48:03

Dziewczyny a który smak polecacie? lemon, mięta czy standard??

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

08 kwi 2014 - 10:23:16

Żaden, przeczytaj mój wcześniejszy post. Całkowicie odradzam korzystanie z produktów, które nie są legalnie sprzedawane w Polsce. Przecież to logiczne, że można się w ten sposób doprowadzić jedynie do problemów.

AQUA SLIM !! zbiorczy

11 kwi 2014 - 09:46:48

jak to aquaslim jest nielegalny, przeciez jest w każdej aptece ;/ ja polecam thermaline II super efekty, tylko serce mnie zaczęło boleć, ale wypijałam dodatkowo jeszcze 2-3 kawy dziennie więc może za dużo :)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

11 kwi 2014 - 10:10:03

A... teraz widzę, nazwa powinna być wpisana łącznie. A teraz realnie - jakie są efekty brania tabletek, jak wyglądała wasza kuracja i jakie efekty? Co się dzieje po rezygnacji z tabletek? Dalej waga jest ok?

AQUA SLIM !! zbiorczy

11 kwi 2014 - 21:58:45

A nie wpadłyście na to, że wypijając ok 2-3 litry wody po prostu oszukujecie głód i apetyt na słodycze? :) Wg mnie nie ma znaczenia, czy wlejecie tam slima, wciśniecię cytrynę, trochę miodu czy nic. Cudów nie ma. Nikt nie schudnie od magicznej saszetki.

AQUA SLIM !! zbiorczy

25 kwi 2014 - 16:12:08

Ja piłam AquaSlim jakieś 3-4 lata temu . Z tego co pamiętam wsypywało się jedną saszetkę do 1,5 butelki wody i tak trzeba było pic jedną butelkę dziennie . Z tego co też pamiętam ja kupiłam całe opakowanie i całe też zużyłam , nie pamiętam na jaki czas mi to starczyło aczkolwiek na efekty nie trzeba było długo czekać . Mój apetyt się zmniejszył i to bardzo a podkreślę , że zawsze byłam łakomczuchem i codziennie pożerałam tony słodyczy . Jak zaczęłam pić AquaSlim nie sięgałam już po słodycze i jadłam bardzo mało ponieważ nie czułam głodu . Z efektu byłam zadowolona . Po zużyciu całego opakowania schudłam jakieś 3 kilo , to trwało nawet nie cały miesiąc , może 3 tygodnie . Ja osobiście polecam aczkolwiek wiadomo , że każda z nas ma inny organizm . U jednej efekty będą u drugiej nie i z tym też trzeba się liczyć . Mam zamiar wrócić do AquaSlim po urodzeniu :) W smaku może jest nie za bardzo ale warto :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

29 maj 2014 - 18:05:11

Nigdy nie próbowałam tego specyfiku, ale ogólnie większość opinii jest bardzo pozytywna, więc może...

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

13 cze 2014 - 09:24:31

Ja stosowałam płyn dernafas (tu jest o nim kilka słów więcej: chudzianka.pl/drenafast-dzialanie-cena-opinie-z-forum) Ma specyficzny, ale delikatny brzoskwiniowy smak. Uważam, że się spisał. Ogólnie schudłam jakieś 6-7 kg, oczywiście ćwiczę i zamiast jeździć staram się wszędzie chodzić.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

29 lip 2014 - 14:37:02

A to działa? Nazwa jest mi znajoma ale styczności nie miałam..

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

30 lip 2014 - 14:27:36

Mojej przyjaciółce Aqua Slim bardzo pomógł. Schudła 17kg, ale też dużo się ruszała.

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 lip 2014 - 19:07:10

Cytat
ella_be
A to działa? Nazwa jest mi znajoma ale styczności nie miałam..
Działa jeśli jest stosowany rozsądnie. Tzn. wraz z odpowiednią dietą oraz wysiłkiem fizycznym. Wg mnie przynosi efekty a do tego jest przyjemny w stosowaniu. Ma przyjemny smak i wygodnie się go przyjmuje. Wystarczy rozpuścić saszetkę w 1,5 litrowej butelce wody i popijać w ciągu dnia.

AQUA SLIM !! zbiorczy

08 sie 2014 - 23:49:53

A nie wiecie ile czasu można stosować ten suplement?

AQUA SLIM !! zbiorczy

10 sie 2014 - 22:53:13

Witam! Dla właściwego efektu utraty wagi suplement diety AquaSlim należy stosować przez min. 3 miesiące. Dla zwiększenia efektów redukcji masy ciała zaleca się stosowanie preparatu AquaSlim w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną, niskoenergetyczną dietą oraz regularnym wysiłkiem fizycznym.

Pozdrawiam,

Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

AQUA SLIM !! zbiorczy

10 wrz 2014 - 13:56:33

Nie polecam tego produktu, jest bardzo mocno przereklamowany. Brałam go przez około 2 miesiące i kasa wyrzucona w błoto. Teraz biorę przed ćwiczeniem http://www.g-supplements.pl/pl/p/Fitness-Authority-LipoCore-120-kap./5065 Lipo i działa świetnie, cena jest wysoka ale efekty są tego warte.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z dietą, pomocy