Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

05 cze 2013 - 10:52:19

Kochane Szafiarki!!!!!! Te z Was, które przyjmują doustną antykoncepcję hormonalną (pigułki antykoncepcyjne) nie powinny stosować Aqua Slim, ponieważ zawiera on chrom, który to wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych! Uważajcie z tym, poczytajcie w Internecie, czy nie trzeba stosować jakiejś określonej przerwy między wchłonięciem się pigułki a zażyciem Aqua Slim!

AQUA SLIM !! zbiorczy

10 cze 2013 - 17:20:08

zdecydowanie nie polecam... stosowałam razem z mamą i nam obu po trzecim dniu było strasznie słabo, źle, no nie dałyśmy rady kontynuować zażywania AQUA SLIM... szkoda czasu i pieniędzy. Pozdrawiam.

AQUA SLIM !! zbiorczy

11 cze 2013 - 23:19:22

Wydaje mi się, że to takie dobre nie jest... w prawdzie moja mama mi szczerze polecała, ale tak na zdrowy rozsądek to to motywuje tylko do wypicia tej butelki wody codziennie. Przecież wiadomo, że jak się pije dużo wody to organizm się oczyszcza, usuwają się z niego toksyny, apetyt maleje, :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

15 cze 2013 - 17:24:42

ja dużo na tym schudłam jak pierwszy raz stosowałam :) coś około 5-6 kg w miesiąc. Za drugim razem skutek był zerowy więc nie wiem od czego to zależy:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

02 lip 2013 - 20:53:04

Fakt pomaga :) ja pilam jakieś 3m-ce ale teZ nie. Chciało mi sie jeść po tym i schudlam 5kg

AQUA SLIM !! zbiorczy

05 lip 2013 - 08:57:52

Popieram bardzo pomaga :) Apetyt jest o wiele mniejszy, ja codziennie piję litr wody zmieszanej z aqua slim i jestem zadowolona z efektów serce

AQUA SLIM !! zbiorczy

10 lip 2013 - 22:46:02

Cytat
DiabelRogaty
Mi nie tyle zależy na spadku wagi (ważę 54 kg) ale na talii :D:D:D

medykamentem usiłować poprawić talię- powodzenia :/ myślenie na równi z: położę się na słońcu może wypali mi tłuszcz.

Aqua slim, z ciekawości wypiłam 3 saszetki i mam złe odczucia, po pierwsze jest paskudne w smaku i po 1 czy 2 saszetkach smak ten jest dla nas wyczuwalny, nie neutralny, po drugie miałam wrażenie że odwadnia.

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

11 lip 2013 - 16:44:18

Cytat
alvariel
nic sie samo nie stanie, picie takich rzeczy nie przyspieszy nic. Ja ćwicze regularnie, jem zdrowo, pije herbaty figura detox i duuzo wody i chudne sama. Aqua slim to bardziew a do tego niesmaczny :P
zgadzam się z tym

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

11 lip 2013 - 22:06:45

w smaku okropne, nie podziałało.

AQUA SLIM !! zbiorczy

12 lip 2013 - 15:17:55

Coś Ty !!--to ściema;]dodawałam do wody i zero spadku wagi

AQUA SLIM !! zbiorczy

21 lip 2013 - 10:34:01

Cytat
alvariel
nic sie samo nie stanie, picie takich rzeczy nie przyspieszy nic. Ja ćwicze regularnie, jem zdrowo, pije herbaty figura detox i duuzo wody i chudne sama. Aqua slim to bardziew a do tego niesmaczny :P

Dokładnie, kiedyś też na to poleciałam, bo myślałam, że jakimś cudem schudnę, ale to naprawdę nic nie daje, jeśli siedzi się na tyłku cały dzień... Teraz patrzę na to wszystko inaczej. Trzeba się racjonalnie odżywiać i ćwiczyć, bez tego ani rusz :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

26 lip 2013 - 19:28:51

Wiecie co dziewczyny, moim zdaniem jego dniałanie polega na tym, że uświadamiamy sobie, że dodanie tego specyfiku do 1,5 litra wody zmniejsza ochotę na jedzenie itp. Tak naprawdę z dodatkiem tego do wody czy bez, wypijając jej dużą ilość zapełnimy sobie żołądek i dlatego nie chce nam się jeść. Lepiej pieniądze zamiast na aqua slim przeznaczyć na basen i dodać do tego picie dużej ilości wody. ;)

AQUA SLIM !! zbiorczy

26 lip 2013 - 20:20:59

Moje kochane,możecie mi uwierzyć, że żadne tam preparaty z apteki,czy diety cud - nie istnieją,w aptece chcą się towaru pozbyć,więc reklamują każdy środek. A to ani nie pomaga,ani to nie jest smaczne tylko ubywa z naszej kieszeni. Słusznie zauważono : odpowiednia dieta, jadać 5 x dziennie w małych ilościach,pić co najmniej od 2 do 3 litrów wody mineralnej niegazowanej,więcej się ruszać,a mniej spożywać słodyczy - niestety, efekt murowany. ;). Zresztą ktoś powiedział, że... kochanego ciała nigdy nie jest za dużo... ;)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

01 sie 2013 - 00:16:36

,,,,, nic bez wysiłku fizycznego nie pomoże to są wszystko wspomagacze !!

mogą ale nie muszą pomóc !!!!

nie ma cudów , Ćwiczysz pomoże , nie ćwiczysz - żal kasy

Ps jestem farmaceutką

AQUA SLIM !! zbiorczy

06 sie 2013 - 01:16:09

Co za bzdury! jak można mieć za dużo wody w organizmie, skoro w 70% się z niej składamy? Jak zobaczyłam tą reklamę to myślałam że walnę. 'obrzmiałe ciało, cellulit' TEŻ COŚ to po prostu tłuszcz który trzeba spalić! a cellulit znika gdy ćwiczymy! jak się jest grubym to żadne cuda 'wodne' nie spalą tłuszczu. Co oni wciskają /naiwnym/ ludziom..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za duzo jem?