Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

07 maj 2013 - 08:23:55

jeśli zawiera chrom to działa, bo ogranicza się przy tym słodycze, ale wydaje mi się, że lepiej w takim wypadku kupić po prostu chrom. Jakoś nie mam zaufania do tych reklanowych 'wynalazkow' :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

10 maj 2013 - 08:33:14

nie pomogło... szczerze nawet efek jojo był ;/ teraz łykam chrom w tabletkach i chudne... powoli ale chunde, do tego błonnik < jogurty i nabiał> i godzinka dziennie bieganie lub Mel B

AQUA SLIM !! zbiorczy

14 maj 2013 - 23:15:43

Studiuję dietetykę i niedawno miałam zajęcia na temat takich specyfików. Chudniecie chyba bo tak wasza psychika działa :D Swego czasu też to piłam i żadnych rezultatów nie widziałam koleżanke za to przeczyściło :) I nie mówcie że to ma chrom i tak i tak działa, please...
I nie łykajcie też chromu nie wierzcie w takie rzeczy, poza tym można sobie wszystkiego przez jedzenie dostarczyć poza tym zdrowsza dieta i tyle a nie jakieś tablety, po co sobie zdrowie niszczyć..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 23:17 przez nirvanka1408.

AQUA SLIM !! zbiorczy

16 maj 2013 - 22:40:04

piłam, zero efektów, bez ćwiczeń i odpowiedniej diety sama woda nie pomoże. Niestety :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

19 maj 2013 - 00:24:43

Cytat
Kasia_Patrycja
piłam, zero efektów, bez ćwiczeń i odpowiedniej diety sama woda nie pomoże. Niestety :)

Zdecydowanie popieram :) Zero efektów...

AQUA SLIM !! zbiorczy

19 maj 2013 - 16:53:05

Ja spróbowałam raz i już nigdy więcej nie spróbuję :)

Z dziewczynami w pracy kupiłyśmy do śniadania wszystkie 6 ... sniadanie +butelka wody+saszetka SLIM. Piłysmy ...i po paru h .. wszystko mi się przylepiło ubranie, spływałam potem (mimo,że było ok 15 stopni tylko) ... i moje koleżanki to samo ...sikałam co chwile więc to tylko WYZBYWA się wody z organizmu

NIE POLECAM!

AQUA SLIM !! zbiorczy

20 maj 2013 - 09:44:30

nie pomaga.

AQUA SLIM !! zbiorczy

22 maj 2013 - 14:54:26

Ja 3 lata temu skusiłam się na aquaslim jak było na to wtedy wielkie bum. Ok godziny 12 w południe rozrobiłam to sobie z wodą, posmak miało tragiczny ale pomyslałam sobie że to przecież specyfik który ma mi pomóc schudnąć a nie być pyszny. Do wieczora wypiłam pół butelki wody. Ok 1 w nocy obudziły mnie mdłości, poleciałam do WC i dziewczyny takich torsji nie miałam nigdy w życiu. Spędziłam całą noc w łazience z głową w za przeproszeniem kiblu. O 6 rano nie byłam w stanie się utrzymać na nogach. Coś okropnego, nie musze chyba dodawać że na drugi dzień już nie wzięłam tego do ust..

AQUA SLIM !! zbiorczy

24 maj 2013 - 11:33:09

gdzie mozna kupic takie saszetki na probe ?:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2013 - 11:13:47

Hmm chyba też zacznę to pić. :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2013 - 11:33:43

ja od siebie napisze tak-ostatnio wydalam 87zl na novoslim,ktory miala mnie wspomóc w odchudzaniu a w ostateczności przytylam po nim 4kg!teraz nie moge sie tego pozbyc...:/a aqa slim pilam w tamtym roku i elegancko wchodzilam w mniejsze spodnie.Oczywiscie zbilansowana dieta,troche ruchu i po czasie widac efekty.Ja od siebie polecam ale novoslimu nie polecam!!!!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2013 - 12:15:48

w rossmanie jest 7 saszetek za 10zł

AQUA SLIM !! zbiorczy

03 cze 2013 - 14:49:34

chciała to kupić, ale akurat nie było w aptece i farmaceutka dała mi podobny napój,też w saszetkach do mieszania z wodą, który nazywa się figura noappetite. takie napoje to dobry sposób na głód, nie zastąpią diety, ale zawsze pomogą :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 cze 2013 - 14:47:51

Jeśli lubisz wywalać hajs w błoto to kup :)
Oprócz diety i ruchu nic Ci nie pomoże!

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 cze 2013 - 19:54:33

nic sie samo nie stanie, picie takich rzeczy nie przyspieszy nic. Ja ćwicze regularnie, jem zdrowo, pije herbaty figura detox i duuzo wody i chudne sama. Aqua slim to bardziew a do tego niesmaczny :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studiujecie dietetyke?