Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

22 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

07 maj 2013 - 08:23:55

jeśli zawiera chrom to działa, bo ogranicza się przy tym słodycze, ale wydaje mi się, że lepiej w takim wypadku kupić po prostu chrom. Jakoś nie mam zaufania do tych reklanowych 'wynalazkow' :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

10 maj 2013 - 08:33:14

nie pomogło... szczerze nawet efek jojo był ;/ teraz łykam chrom w tabletkach i chudne... powoli ale chunde, do tego błonnik < jogurty i nabiał> i godzinka dziennie bieganie lub Mel B

AQUA SLIM !! zbiorczy

14 maj 2013 - 23:15:43

Studiuję dietetykę i niedawno miałam zajęcia na temat takich specyfików. Chudniecie chyba bo tak wasza psychika działa :D Swego czasu też to piłam i żadnych rezultatów nie widziałam koleżanke za to przeczyściło :) I nie mówcie że to ma chrom i tak i tak działa, please...
I nie łykajcie też chromu nie wierzcie w takie rzeczy, poza tym można sobie wszystkiego przez jedzenie dostarczyć poza tym zdrowsza dieta i tyle a nie jakieś tablety, po co sobie zdrowie niszczyć..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 23:17 przez nirvanka1408.

AQUA SLIM !! zbiorczy

16 maj 2013 - 22:40:04

piłam, zero efektów, bez ćwiczeń i odpowiedniej diety sama woda nie pomoże. Niestety :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

19 maj 2013 - 00:24:43

Cytat
Kasia_Patrycja
piłam, zero efektów, bez ćwiczeń i odpowiedniej diety sama woda nie pomoże. Niestety :)

Zdecydowanie popieram :) Zero efektów...

AQUA SLIM !! zbiorczy

19 maj 2013 - 16:53:05

Ja spróbowałam raz i już nigdy więcej nie spróbuję :)

Z dziewczynami w pracy kupiłyśmy do śniadania wszystkie 6 ... sniadanie +butelka wody+saszetka SLIM. Piłysmy ...i po paru h .. wszystko mi się przylepiło ubranie, spływałam potem (mimo,że było ok 15 stopni tylko) ... i moje koleżanki to samo ...sikałam co chwile więc to tylko WYZBYWA się wody z organizmu

NIE POLECAM!

AQUA SLIM !! zbiorczy

20 maj 2013 - 09:44:30

nie pomaga.

AQUA SLIM !! zbiorczy

22 maj 2013 - 14:54:26

Ja 3 lata temu skusiłam się na aquaslim jak było na to wtedy wielkie bum. Ok godziny 12 w południe rozrobiłam to sobie z wodą, posmak miało tragiczny ale pomyslałam sobie że to przecież specyfik który ma mi pomóc schudnąć a nie być pyszny. Do wieczora wypiłam pół butelki wody. Ok 1 w nocy obudziły mnie mdłości, poleciałam do WC i dziewczyny takich torsji nie miałam nigdy w życiu. Spędziłam całą noc w łazience z głową w za przeproszeniem kiblu. O 6 rano nie byłam w stanie się utrzymać na nogach. Coś okropnego, nie musze chyba dodawać że na drugi dzień już nie wzięłam tego do ust..

AQUA SLIM !! zbiorczy

24 maj 2013 - 11:33:09

gdzie mozna kupic takie saszetki na probe ?:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2013 - 11:13:47

Hmm chyba też zacznę to pić. :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2013 - 11:33:43

ja od siebie napisze tak-ostatnio wydalam 87zl na novoslim,ktory miala mnie wspomóc w odchudzaniu a w ostateczności przytylam po nim 4kg!teraz nie moge sie tego pozbyc...:/a aqa slim pilam w tamtym roku i elegancko wchodzilam w mniejsze spodnie.Oczywiscie zbilansowana dieta,troche ruchu i po czasie widac efekty.Ja od siebie polecam ale novoslimu nie polecam!!!!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 maj 2013 - 12:15:48

w rossmanie jest 7 saszetek za 10zł

AQUA SLIM !! zbiorczy

03 cze 2013 - 14:49:34

chciała to kupić, ale akurat nie było w aptece i farmaceutka dała mi podobny napój,też w saszetkach do mieszania z wodą, który nazywa się figura noappetite. takie napoje to dobry sposób na głód, nie zastąpią diety, ale zawsze pomogą :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 cze 2013 - 14:47:51

Jeśli lubisz wywalać hajs w błoto to kup :)
Oprócz diety i ruchu nic Ci nie pomoże!

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 cze 2013 - 19:54:33

nic sie samo nie stanie, picie takich rzeczy nie przyspieszy nic. Ja ćwicze regularnie, jem zdrowo, pije herbaty figura detox i duuzo wody i chudne sama. Aqua slim to bardziew a do tego niesmaczny :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studiujecie dietetyke?