Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 81 82 -->

AQUA SLIM !! zbiorczy

20 mar 2013 - 15:46:34

Tez chcialabym spróbowac,a nóż widelec...Póki co pochłaniam błonnik z ananasem+chrom i musze przznac,ze aletyt mniejszy,sadełka tez mniej,ale do tego pije duzo wod i cwicze.

AQUA SLIM !! zbiorczy

27 mar 2013 - 18:58:21

ten post jest z 2009 roku!!!! i wy jeszcze odpisujecie,dziewczyna zapewne już dawno o tym zapomniała;)

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

28 mar 2013 - 09:49:20

Cytat
Lolik25
ten post jest z 2009 roku!!!! i wy jeszcze odpisujecie,dziewczyna zapewne już dawno o tym zapomniała;)


...to jest watek zbiorczy

AQUA SLIM !! zbiorczy

28 mar 2013 - 14:39:50

Cytat
devillek
Cytat
Lolik25
ten post jest z 2009 roku!!!! i wy jeszcze odpisujecie,dziewczyna zapewne już dawno o tym zapomniała;)


...to jest watek zbiorczy
wlasnie :P

AQUA SLIM !! zbiorczy

29 mar 2013 - 15:40:17

Moim zdaniem tylko uczciwe ćwiczenia i racjonalna , zdrowa dieta pomaga w odchudzaniu, a wszystkie te specyfiki czyli suplementy diety to ściema, chwyt marketingowy który co najwyżej wypłukuj wodę.
Radze przeczytać czym różnie się lek od suplementu,a takie cudeńka to tylko okradanie człowieka. Niby 1,50 za saszetkę, ale policz ile to bedzie w skali miesiąca : 45 zł !

AQUA SLIM !! zbiorczy

31 mar 2013 - 12:11:28

nic nie daje, to tak jakbys wypiła po prostu1,5 litra wody więc po co się truć jak możesz żołądek 'zatykać'sobie samą wodą
oczywiście niegazowaną

AQUA SLIM !! zbiorczy

01 kwi 2013 - 22:36:19

Cytat
natijack
tak w aptece, 16 saszetek kosztuje ok 26 do 29zł. jedna saszetka na 1.5L wody , powiem Ci tak, mierzyłam się przed tym jak zaczełam to pic i mialam w pasie 71-72, dziś po 15 dniach picia tego mam 68cm, także wiem na pewno że to dzięki temu, w pewnym stopniu spala tłuszcz bo posiada l-karnityne, ale ten chrom gra pierwsze skrzypce bo na prawde nie ma napadów głodu, mi się skurczyl zołądek przez to właśnie, i już nie zjadam np całego talerza chinszczyzny, tylko polowe albo nawet mniej, i to jest najlepsze((zły/quote]

dziewczyny naprawde nie skurczajcie zołądka. ja musze jesc co godzine bo mam tak skurczony żołądek. zjem pół kanapki i jestem najedzona. przez to jestem cały czas słaba, senna, boli mnie głowa i mam nudności jak zjem więcej. naprawdę dałabym wszystko zeby móc zjesc pół talerza obiadu na raz. nie róbcie takich rzeczy :( nawet cwiczyc nie mogę bo mam zbyt mało energii i od razu mi się kręci w głowie

zweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

AQUA SLIM !! zbiorczy

02 kwi 2013 - 12:43:42

nie wierze w to... jak odstawicie to skutki beda globalnie fatalne. powaznie. Już pisalam wczesniej na forum, jestem juz doswiadczona w tych sprawac - sama spadlam wiele kg i in teresuje sie zdrowym odzywianiem. z checia Wam pomogę. ale tylko osobom ktore naprawde chca schyudnac zdrowo i porzadnie. ale musicie mi napjpierw conieco o sobie napisac.

http://martynizm.blogspot.com/ - to moj blog o jewdzenioholiozmie i zdrowym stylu zycia, napiszcie jesli checie prawdziwej pomocy indywidyalnej :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

04 kwi 2013 - 16:40:47

Miałam to, w moim wypadku pic na wodę .. Polecam Linee mi pomogła..

AQUA SLIM !! zbiorczy

05 kwi 2013 - 10:44:48

A nie myślicie, że to chudnięcie to kwestia wypijanej wody? :) I bez saszetek picie wody niegazowanej powoduje zmniejszenie uczucia głodu i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

15 kwi 2013 - 21:02:06

czytałam, że dużo osób sobie to chwali ale ja szału w tym nie widzę

AQUA SLIM !! zbiorczy

17 kwi 2013 - 18:23:34

Cytat
DiabelRogaty
Cytat
natijack
mierzyłam się przed tym jak zaczełam to pic i mialam w pasie 71-72, dziś po 15 dniach picia tego mam 68cm, także wiem na pewno że to dzięki temu, w pewnym stopniu spala tłuszcz bo posiada l-karnityne, ale ten chrom gra pierwsze skrzypce bo na prawde nie ma napadów głodu, mi się skurczyl zołądek przez to właśnie, i już nie zjadam np całego talerza chinszczyzny, tylko polowe albo nawet mniej, i to jest najlepsze((zły/quote]
dzisiaj lecę do apteki!!:D

No właśnie, przecież nie o to chodzi, żeby wpędzić się w maniakalne odchudzanie - ja po prostu chciałabym odzwyczaić się od jedzenia słodyczy i przede wszystkim chciałabym mniej jeść - a co za tym idzie, schudnąć kilka kg :) . Mama pewnie będzie wściekła, że chcę się zdecydować na AquaSlim, ale może ją przekonam, żeby nie schowała mi "preparowanej" wody, haha ;) ..

AQUA SLIM !! zbiorczy

18 kwi 2013 - 20:19:14

Żeby schudnąć trzeba zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Co wcale nie znaczy, że masz całkowicie zrezygnować ze słodyczy, jeżeli skusisz się np na pączka można go spalić np 3x6min trening i ogólnie pić normalną wodę niegazowaną. Aqua Slim jak i inne specyfiki działa przede wszystkim na podświadomość. A wydaje mi się, że człowiek po męczącym treningu, dotlenieniu mózgu i dostarczeniu mu endorfin będzie o wiele bardziej wypocząty i usatysfakcjonowany niż po piciu wody z czymś tam. Sama chce schudnąć i wiem jak trudno jest się zmusić do treningu, ale kiedy już jestem po i czuje palące mięsnie to chce jeszcze! :)
a aqua slim próbowałam, dla mnie to jedno wielkie g*wno...miałam po tym straszny posmak, męczyłam się z nim chyba 3 dni i powiedziałam nigdy więcej...

AQUA SLIM !! zbiorczy

26 kwi 2013 - 18:35:17

zapraszam do siebie !! wszystko po 20 zł z przesyłką w cenie ! ZAPRASZAM!

AQUA SLIM !! zbiorczy

02 maj 2013 - 15:10:23

gowno warte to jest jak pije sie samo,bez niczego i nie schudniesz ani grama bez odpowiedniej diety oraz cwiczen.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Choroba Lesniowskiego Crohna