Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

zakupy internetowe

12 minut temu

Budowa domu

16 minut temu

Projekt wnętrza

50 minut temu

usługi stomatologiczne

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:06:36

także dla mnie to jest hicior(:
a też potrzebuję z brzuszka głownie zrzucic trochę cm, jak narazie zeszło mi 3cm, a to sporo....
boje sie ze jak tego zabraknie to będe na "głodzie", hehe....bo mialam jeden dzien taki ze nie pilam tego, zapomnialam kupic, i czulam się dziwnie, czegos mi brakowało, nie wiem cholercia czy to nie uzależnia!!! (:
no ale, jeszcze będę to powtarzac- w życiu nie miałam takiej sytuacji żebym coś zostawiła na talerzu, nawet jak już pękałam, także je się tyle ile się na prawdę do brzuszka zmieści((:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:07:10

także do września powinnam zlecieć z wagi jeżeli tak działa:))

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:08:44

Cytat
joacze7
a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos
czasami poćwicze, ale nie tak żeby się spalac, trochę na pupe ćwiczen, bo to jednak jak sie chudnie to wszystko leci w dól, nie tylko waga ale i pośladki! więc przy każdym chudnieciu powinno się cwiczyć, bo to niefajnie wygląda na wet, co z tego ze czlowiek szczuply jak mu wisi skora czy pośladek nie((:
także cwicze 2 razy w tygodniu się staram((:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:09:44

Słyszałam o tym specyfiku;) ale nie wiedziałam że ma aż takie działanie<lol> Dziś biegnę do apteki.Muszę to wypróbować;)
Czy sprzedają te saszetki na sztuki? Przez jaki okres czasu trzeba to pić?

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:10:03

Cytat
DiabelRogaty
Mi nie tyle zależy na spadku wagi (ważę 54 kg) ale na talii :D:D:D
to tak jak i mnie.; no ale siłą rzeczy z reszty też sie chudnie, czy tego chcesz czy nie(:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:11:02

Cytat
natijack
Cytat
joacze7
a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos
czasami poćwicze, ale nie tak żeby się spalac, trochę na pupe ćwiczen, bo to jednak jak sie chudnie to wszystko leci w dól, nie tylko waga ale i pośladki! więc przy każdym chudnieciu powinno się cwiczyć, bo to niefajnie wygląda na wet, co z tego ze czlowiek szczuply jak mu wisi skora czy pośladek nie((:
także cwicze 2 razy w tygodniu się staram((zły/quote]

to jeszcze ujdzie myślałam że trzeba sie katować po 20-30 min codziennie

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:11:39

za 1,50 i sie jeszcze zastanawiasz ?!

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:06

właśnie przez ile trzeba pić? żeby szczypki z nas nie zostały heh

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:07

na sztuki się nie spotkałam,
chyba nie ma określonego czsu, mozesz to pic ile chcesz, ale te dwa tygodnie to minimum żeby zobaczyc rezultaty i czuć się lepiej, bo to tez dobrze oczyszcza organizm, ja się czuje jak motylek((:

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:19

też się zastanawiałam nas tym :)

akurat jest w promocji :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:48

Cytat
joacze7
Cytat
natijack
Cytat
joacze7
a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos
czasami poćwicze, ale nie tak żeby się spalac, trochę na pupe ćwiczen, bo to jednak jak sie chudnie to wszystko leci w dól, nie tylko waga ale i pośladki! więc przy każdym chudnieciu powinno się cwiczyć, bo to niefajnie wygląda na wet, co z tego ze czlowiek szczuply jak mu wisi skora czy pośladek nie((:
także cwicze 2 razy w tygodniu się staram((zły/quote]

to jeszcze ujdzie myślałam że trzeba sie katować po 20-30 min codziennie
ja sie nie katowalam, więc chyba coś jest w tym preparacie(:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:15:57

Cytat
joacze7
właśnie przez ile trzeba pić? żeby szczypki z nas nie zostały heh
hehe, chyba to nie grozi,....
NAJLEPSZE W TYM JEST TO, ZE NAWET NIE WIEM JAKBY SIĘ CHCIALO POJEŚC, TO I TAK DUZO NIE WRZUCI SIĘ NA RUSZT, BO JUŻ SIĘ NIE ZMIEŚCI, ALE TO TRZEBA PIĆ CO DZIENNIE PO TEJ BUTLI, NO JA JUŻ PO PARU DNIACH CZULAM RÓZNICE W JEDZENIU, ŻE MNIEJ ZJADAM.; SŁODYCZE W OGÓLE AKYSZ.!! BLE FUJ..CO JESZCZE PRZED TYM POTRAFILAM TYLKO SIE NIMI ZAJADAĆ.!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:17:08

CO fajne, ma taki lekko karmelkowy posmak,; no i trochę słodkie jest, to chyba dlatego odchodzi smak na słodycze(:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:17:51

Cytat
natijack
na sztuki się nie spotkałam,
chyba nie ma określonego czsu, mozesz to pic ile chcesz, ale te dwa tygodnie to minimum żeby zobaczyc rezultaty i czuć się lepiej, bo to tez dobrze oczyszcza organizm, ja się czuje jak motylek((zły/quote]

Hi;) motylku tylko nie odleć ...;D
A tak serio muszę sprawdzić jaki bedzie efekt w moim przypadku.Nie zależy mi na spadku wagi. Tylko tak jak pisała wcześniej koleżanka brzuszek etc...;)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:18:17

Nie no, ale mnie teraz zachęciłaś...:D Dzisiaj kupię :D to te 16 saszetek wystrarcza na 16 dni?;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie-OCET JABŁKOWY?? - zbiorczy