Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

53 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:06:36

także dla mnie to jest hicior(:
a też potrzebuję z brzuszka głownie zrzucic trochę cm, jak narazie zeszło mi 3cm, a to sporo....
boje sie ze jak tego zabraknie to będe na "głodzie", hehe....bo mialam jeden dzien taki ze nie pilam tego, zapomnialam kupic, i czulam się dziwnie, czegos mi brakowało, nie wiem cholercia czy to nie uzależnia!!! (:
no ale, jeszcze będę to powtarzac- w życiu nie miałam takiej sytuacji żebym coś zostawiła na talerzu, nawet jak już pękałam, także je się tyle ile się na prawdę do brzuszka zmieści((:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:07:10

także do września powinnam zlecieć z wagi jeżeli tak działa:))

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:08:44

Cytat
joacze7
a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos
czasami poćwicze, ale nie tak żeby się spalac, trochę na pupe ćwiczen, bo to jednak jak sie chudnie to wszystko leci w dól, nie tylko waga ale i pośladki! więc przy każdym chudnieciu powinno się cwiczyć, bo to niefajnie wygląda na wet, co z tego ze czlowiek szczuply jak mu wisi skora czy pośladek nie((:
także cwicze 2 razy w tygodniu się staram((:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:09:44

Słyszałam o tym specyfiku;) ale nie wiedziałam że ma aż takie działanie<lol> Dziś biegnę do apteki.Muszę to wypróbować;)
Czy sprzedają te saszetki na sztuki? Przez jaki okres czasu trzeba to pić?

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:10:03

Cytat
DiabelRogaty
Mi nie tyle zależy na spadku wagi (ważę 54 kg) ale na talii :D:D:D
to tak jak i mnie.; no ale siłą rzeczy z reszty też sie chudnie, czy tego chcesz czy nie(:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:11:02

Cytat
natijack
Cytat
joacze7
a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos
czasami poćwicze, ale nie tak żeby się spalac, trochę na pupe ćwiczen, bo to jednak jak sie chudnie to wszystko leci w dól, nie tylko waga ale i pośladki! więc przy każdym chudnieciu powinno się cwiczyć, bo to niefajnie wygląda na wet, co z tego ze czlowiek szczuply jak mu wisi skora czy pośladek nie((:
także cwicze 2 razy w tygodniu się staram((zły/quote]

to jeszcze ujdzie myślałam że trzeba sie katować po 20-30 min codziennie

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:11:39

za 1,50 i sie jeszcze zastanawiasz ?!

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:06

właśnie przez ile trzeba pić? żeby szczypki z nas nie zostały heh

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:07

na sztuki się nie spotkałam,
chyba nie ma określonego czsu, mozesz to pic ile chcesz, ale te dwa tygodnie to minimum żeby zobaczyc rezultaty i czuć się lepiej, bo to tez dobrze oczyszcza organizm, ja się czuje jak motylek((:

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:19

też się zastanawiałam nas tym :)

akurat jest w promocji :)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:12:48

Cytat
joacze7
Cytat
natijack
Cytat
joacze7
a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos
czasami poćwicze, ale nie tak żeby się spalac, trochę na pupe ćwiczen, bo to jednak jak sie chudnie to wszystko leci w dól, nie tylko waga ale i pośladki! więc przy każdym chudnieciu powinno się cwiczyć, bo to niefajnie wygląda na wet, co z tego ze czlowiek szczuply jak mu wisi skora czy pośladek nie((:
także cwicze 2 razy w tygodniu się staram((zły/quote]

to jeszcze ujdzie myślałam że trzeba sie katować po 20-30 min codziennie
ja sie nie katowalam, więc chyba coś jest w tym preparacie(:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:15:57

Cytat
joacze7
właśnie przez ile trzeba pić? żeby szczypki z nas nie zostały heh
hehe, chyba to nie grozi,....
NAJLEPSZE W TYM JEST TO, ZE NAWET NIE WIEM JAKBY SIĘ CHCIALO POJEŚC, TO I TAK DUZO NIE WRZUCI SIĘ NA RUSZT, BO JUŻ SIĘ NIE ZMIEŚCI, ALE TO TRZEBA PIĆ CO DZIENNIE PO TEJ BUTLI, NO JA JUŻ PO PARU DNIACH CZULAM RÓZNICE W JEDZENIU, ŻE MNIEJ ZJADAM.; SŁODYCZE W OGÓLE AKYSZ.!! BLE FUJ..CO JESZCZE PRZED TYM POTRAFILAM TYLKO SIE NIMI ZAJADAĆ.!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:17:08

CO fajne, ma taki lekko karmelkowy posmak,; no i trochę słodkie jest, to chyba dlatego odchodzi smak na słodycze(:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:17:51

Cytat
natijack
na sztuki się nie spotkałam,
chyba nie ma określonego czsu, mozesz to pic ile chcesz, ale te dwa tygodnie to minimum żeby zobaczyc rezultaty i czuć się lepiej, bo to tez dobrze oczyszcza organizm, ja się czuje jak motylek((zły/quote]

Hi;) motylku tylko nie odleć ...;D
A tak serio muszę sprawdzić jaki bedzie efekt w moim przypadku.Nie zależy mi na spadku wagi. Tylko tak jak pisała wcześniej koleżanka brzuszek etc...;)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:18:17

Nie no, ale mnie teraz zachęciłaś...:D Dzisiaj kupię :D to te 16 saszetek wystrarcza na 16 dni?;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie-OCET JABŁKOWY?? - zbiorczy