Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:18:08

Słuchajcie dziewczyny, któregoś dnia przeglądając gazetkę natknęłam się na reklamę Aqua Slim... taki tam suplement diety, który pomaga w odchudzaniu... No cóż. Jak zwykle to olałam, bo mówię, to i tak nic nie pomaga, ale zapamiętałam, ponieważ cena jednej saszetki to 1,50...
Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która bardzo sobie to chwali.. Może któraś z Was już testowała? chciałabym je zakupić...co o tym myślicie?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 00:57 przez moderator.

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:43:29

Haloo żadnej z Was to nie zainteresowało? ;> Żadna nie wypróbowała?:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:46:15

też o tym słyszałam huczą o tym w radio non stop ale tak jak ciebie na poczatku nawet mnie nie ruszyło ale poczytam chętnie opinie jeżeli ktos próbował:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:47:45

http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/aquaslim1saszetka750mg-4894.html
tu jest opis całego działania...
Ja wypijam 3-4 litry wody dziennie... więc jak sobie tego specyfiku dosypię, to nie zaszkodzi, a może pomóc..nie?:)

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:52:56

Cytat
DiabelRogaty
Haloo żadnej z Was to nie zainteresowało? ;> Żadna nie wypróbowała?:)
ja to piję już od dwóch tygodni i jestem tym zachwycona.!! jeszcze nigdy po zadnym suplemencie nie widziałam takich skutków, schudłam już 1.5kg, a to wszystko dlatego, że aqua slim posiada chrom, który zabija wilczy apeptyt a na słodycze nie ma się w ogóle ochoty, dla mnie ten preparat to jest hit.!!

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:54:58

Ja w ogóle słodyczy nie jadam... Czyli co, mówisz, że spokojnie się po tym schudnie? ;>
Ja bym chciała w talii do sierpnia spaść z 72 na 67...:/ Nie wiem czy mi się tu uda, przez dwa miesiące spadłam z 76 na 72...

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:55:41

A i jeszcze pytanie mam do Ciebie, ile saszetek kupilaś i gdzie? można to dostać w aptece, prawda?

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 11:58:53

Cytat
natijack
Cytat
DiabelRogaty
Haloo żadnej z Was to nie zainteresowało? ;> Żadna nie wypróbowała?:)
ja to piję już od dwóch tygodni i jestem tym zachwycona.!! jeszcze nigdy po zadnym suplemencie nie widziałam takich skutków, schudłam już 1.5kg, a to wszystko dlatego, że aqua slim posiada chrom, który zabija wilczy apeptyt a na słodycze nie ma się w ogóle ochoty, dla mnie ten preparat to jest hit.!!

na prawde tak szybko działa?

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:00:48

tak w aptece, 16 saszetek kosztuje ok 26 do 29zł. jedna saszetka na 1.5L wody , powiem Ci tak, mierzyłam się przed tym jak zaczełam to pic i mialam w pasie 71-72, dziś po 15 dniach picia tego mam 68cm, także wiem na pewno że to dzięki temu, w pewnym stopniu spala tłuszcz bo posiada l-karnityne, ale ten chrom gra pierwsze skrzypce bo na prawde nie ma napadów głodu, mi się skurczyl zołądek przez to właśnie, i już nie zjadam np całego talerza chinszczyzny, tylko polowe albo nawet mniej, i to jest najlepsze((:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:01:47

Mi nie tyle zależy na spadku wagi (ważę 54 kg) ale na talii :D:D:D

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:02:10

a czy tylko pijesz czy jeszcze może ćwiczysz albo cos

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:02:27

Cytat
natijack
tak w aptece, 16 saszetek kosztuje ok 26 do 29zł. jedna saszetka na 1.5L wody , powiem Ci tak, mierzyłam się przed tym jak zaczełam to pic i mialam w pasie 71-72, dziś po 15 dniach picia tego mam 68cm, także wiem na pewno że to dzięki temu, w pewnym stopniu spala tłuszcz bo posiada l-karnityne, ale ten chrom gra pierwsze skrzypce bo na prawde nie ma napadów głodu, mi się skurczyl zołądek przez to właśnie, i już nie zjadam np całego talerza chinszczyzny, tylko polowe albo nawet mniej, i to jest najlepsze((zły/quote]
dzisiaj lecę do apteki!!:D

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:02:36

Cytat
joacze7
Cytat
natijack
Cytat
DiabelRogaty
Haloo żadnej z Was to nie zainteresowało? ;> Żadna nie wypróbowała?:)
ja to piję już od dwóch tygodni i jestem tym zachwycona.!! jeszcze nigdy po zadnym suplemencie nie widziałam takich skutków, schudłam już 1.5kg, a to wszystko dlatego, że aqua slim posiada chrom, który zabija wilczy apeptyt a na słodycze nie ma się w ogóle ochoty, dla mnie ten preparat to jest hit.!!

na prawde tak szybko działa?
na mnie podziałało, głownym celem jest to, ze się mniej je, to dzialanie chromu, co za tym idzie, zołądek się kurczy, no i cm lecą w dól, no w moim przypadku tak własnie jest, (((:

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:03:51

jutro lecę także do apteki:) bo dziasiaj burza właśnie idzie

AQUA SLIM !! zbiorczy

09 lip 2009 - 12:05:14

także zastanawiam się nad zakupem:) . i chyba się zdecyduję. po jakimś czasie,jeśli zauważę rezultaty pewnie napiszę o tym,Wy także piszcie ! jeżeli zamierzacie,lub już zażywacie aqua'ę slim ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie-OCET JABŁKOWY?? - zbiorczy