Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

12 wrz 2012 - 13:02:03

Niestety nie znalazłam tematu o tej diecie. Właśnie w poszukiwaniu konkretnej diety (nie jakieś dukany i inne diety 'cud', które wyniszczają organizm) napotkałam się na to jak-schudlam. pl/, dieta 3D Chili i schudnąć 10kg w 4 tygodnie? Opinie są podzielone, jak zawsze zresztą. Jestem krok od zakupu tej diety, lecz pierw chciałabym poznać opinie innych. Może któraś z Was ją stosowała? Jakie efekty? Za pewne mogę być skutki uboczne, jakie? Jesteście zadowolone? A może ktoś z rodziny, znajomych ją stosował? Każda informacja mi się przyda, zawsze to coś pewniejszego, niż te wypowiedzi osób które schudły dzięki ich diecie na ich stronie.

Cytat

Dieta 3D Chili nie jest dietą opartą na głodówce, możesz jeść normalne posiłki, a kalorie spalają się same! Pomyślisz: jak to możliwe?

Nowa Dieta 3D Chili wykorzystuje naturalne, magiczne właściwości przypraw, przyspieszających metabolizm. Przyprawy takie jak: chili, pieprz czarny, imbir i cynamon zawierają związek chemiczny – kapsaicynę, która w naturalny sposób przyspiesza spalanie energii, pobudza trawienie i pozwala nakręcić Twój metabolizm. Dzięki odpowiedniemu użyciu i dobraniu przypraw proces spalania kalorii trwa już podczas spożywania posiłków! Jedząc, chudniesz!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-18 13:07 przez moderator.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

12 wrz 2012 - 13:03:24

niestety nie ale stosowałam własną diete i w rok schudłam 23kg :) powodzenia:)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

12 wrz 2012 - 13:04:32

NIc o tym nie słyszałam, ale mogę tylko przypuszczać że chili wpływa na przemianę materii. Najlepiej odchudzać się na kapuście kiszonej, można zrzucić nawet do 3 kg na tydzień. Ocywiście nie być na niej non stop

Cytat
Agunia20nt
niestety nie ale stosowałam własną diete i w rok schudłam 23kg :) powodzenia:)

jaką?;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 13:05 przez agaann19.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

12 wrz 2012 - 13:05:39

A wiadomo na czym ona polega, czy kupuje się tak w ciemno?
Pierwszy raz o niej słyszę. Ale 10kg w 4 tygodnie, to niby nie wyniszczy organizmu? :/

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

12 wrz 2012 - 13:06:23

No właśnie nie wiem, dlatego szukam informacji zamiast kupować w ciemno. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 13:07 przez Miyoshii.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

12 wrz 2012 - 13:18:36

ja miałam zwyczajna diete i bez efektów jojo:0 kiedys miałam wątek i tam pisze moja cała historia:) dużo ruchu i zdrowo sie odzywiac to wszystko:))

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 wrz 2012 - 11:06:24

Poszukałam informacji w necie, jest sporo pozytywnych opinii, te negatywne są osób, które nawet nie próbowały tej diety. Powiem tak, zdecydowałam się na zakup, raz się żyje:) Niestety nie mogę sobie pozwolić na więcej ruchu niż ćwiczenia 1-2 razy w tygodniu, więc powinno to być idealne rozwiązanie. Jeśli kogoś będzie interesowało czy to działa, to możemy przenieść rozmowę na ten temat na wiadomości prywatne :)Zaczynam od razu jak dostanę przesyłkę :)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 wrz 2012 - 13:37:03

Miyoshii poczytałam trochę o tej diecie i faktycznie brzmi fajnie i jadłospis rozpisany, co lubię, bo nie trzeba kombinować, co na obiad :) Napisz koniecznie, czy działa i czy faktycznie nie jest się głodnym.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 wrz 2012 - 13:39:57

kouala, wczoraj zakupiłam, wydaje mi się, że w przyszłym tygodniu powinnam już zacząć :)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 wrz 2012 - 13:43:24

NIE LEPIEJ ROBIC SOBIE OBIADY NORMALNE TYPU PIERS Z KURCZAKA W REKAWIE I DODAWAC CHILLI, CZARNY PIEPRZ,ALBO NAWET KUPIC PAPRYCZKI PEPPERONI DO OBIADU DIETETYCZNEGO? NIE ROZUMIEM PO CO ZA TO PLACIC,SKORO MOZNA COS POMYSLEC SAMEMU

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 wrz 2012 - 13:46:30

Cytat
lena1604
NIE LEPIEJ ROBIC SOBIE OBIADY NORMALNE TYPU PIERS Z KURCZAKA W REKAWIE I DODAWAC CHILLI, CZARNY PIEPRZ,ALBO NAWET KUPIC PAPRYCZKI PEPPERONI DO OBIADU DIETETYCZNEGO? NIE ROZUMIEM PO CO ZA TO PLACIC,SKORO MOZNA COS POMYSLEC SAMEMU

Codziennie chili byś nie dała rady jeść, i tu nie chodzi tylko i wyłącznie o chili. Jest kardamon, cynamon, korzeń imbiru. Uwierz, wolę wydać 50 zł za to niż jak co niektórzy po parę stów na magiczne tabletki odchudzające, które i tak nie dają efektu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 14:06 przez Miyoshii.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 wrz 2012 - 13:51:05

NO JA AKURAT JESTEM POZERAACZEM OSTRYCH DAN, SAMA ROBIE W SLOIKI PAPRYKE PEPPERONI I CALA ZIME ZAJADAMY DO OBIADU,WSZYSTKO CO OSTRE DAJE DLA MNIE RADE:) ALE ROZUMIEM NIE KAZDY,NIE KAZDY MOZE W OGOLE BYC NA TEJ DIECIE,BO MOZNA MIEC PROBLEMY Z CERA,Z ZOLADKIEM,WIEC NA PEWNO NIE JEST DLA KAZDEGO.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

20 wrz 2012 - 15:03:22

W poniedziałek dostałam przesyłkę. Jem normalne porcje, żadnych głodówek itp. Jedzenie wg ich przepisów jest bardzo smaczne. Powiem Wam, że mija 4 dzień, a ja zrzuciłam 1,5kg :) także jestem pełna optymizmu :)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 22:03:55

i jak ? są efekty diety? może ktoś jeszcze oprócz autorki wątku przeszedł przez tą dietę i może podzielić się doświadczeniami?

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2012 - 22:06:40

z tymi przyprawami to prawda, wystarczy że zagłębisz się w temat nie musisz od razu nabijać komuś kieszeni

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bulimia...