Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

24 maj 2013 - 21:57:41

o co chodzi z tą dietą ? Już któryś raz o niej słyszę.

Nie wierzę w żadne diety.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

24 maj 2013 - 22:23:13

wczoraj oglądałam filmik jakiejś natapirowanej dziewczyny na yt, i mówiła ze schudła 12 kg w dwa miesiące. Także pewnie działa, ale nawet nie wiem na czym polega. Nie chciałam sprawdzać bo w nazwie jest chili a ja nie znoszę ostrego:)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

27 lip 2013 - 15:19:53

Hej dziewczyny:) postanowiłam spróbowac którejś diety, ale kompletnie nie wiem którą wybrac.
Zależy mi żeby zrzucic troszkę z brzucha i nóg. Oczywiście będę też cwiczyc, ale dieta też by się przydała.
Jeśli któraś z Was jakąś stosowała to podzielcie się opiniami. Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 15:35 przez meggi92.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

28 lip 2013 - 11:48:48

3D w pewnych momentach staje sie tak mdła lub pikantna, że aż nie jadalna. Jest droga około 350zl za tydzień a więc miesiąc to jakieś 1400zl za samo jedzenie + koszt jej zakupu :P jej kaloryczność porównywalna do diety 1000kcal

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

28 lip 2013 - 11:54:27

A ja bym poleciła ograniczenie pieczywa/makaronów/słodyczy. Włączenie do diety większej ilości warzyw i owoców. Ogólnie najlepsza dieta to "mniej żreć" Wystarczy jeśli od swojego dziennego zapotrzebowania na kalorie odejmiesz 200-300kcal dziennie i zaczniesz chudnąć bez większych wyrzeczeń.

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

18 sie 2013 - 12:47:46

Witam :) od dziś stosuję tą dietę :) Kupiłam korzeń imbiru i za bardzo nie wiem jak go jeść :) pisze że oddawać do herbaty i tak też robię obrałam z skórki i starłam do herbaty. Czy tak powinno się to robić? czy nie obierać imbiru? i pytanie czy go jeść jak zostaje na dnie szklanki? :) Oraz bardzo prosiła bym osoby które korzystały z tej diety o przepisy :) Najlepiej na pm :) podam maila i jakby ktoś miał zdjęcia albo w formie elektronicznej bardzo bym prosiła :) aktualnie korzystam z tego co znajdę w internecie jednak nie ma tam opisanego co jak zrobić tylko przykłady potraw. Proszę o nie komentowanie że każda dieta jest głupia itd... pytanie kieruje do osób które ja stosowały albo znają ja od znajomych.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

18 sie 2013 - 12:50:40

Cytat
Imaginacja333
Witam :) od dziś stosuję tą dietę :) Kupiłam korzeń imbiru i za bardzo nie wiem jak go jeść :) pisze że oddawać do herbaty i tak też robię obrałam z skórki i starłam do herbaty. Czy tak powinno się to robić? czy nie obierać imbiru? i pytanie czy go jeść jak zostaje na dnie szklanki? :) Oraz bardzo prosiła bym osoby które korzystały z tej diety o przepisy :) Najlepiej na pm :) podam maila i jakby ktoś miał zdjęcia albo w formie elektronicznej bardzo bym prosiła :) aktualnie korzystam z tego co znajdę w internecie jednak nie ma tam opisanego co jak zrobić tylko przykłady potraw. Proszę o nie komentowanie że każda dieta jest głupia itd... pytanie kieruje do osób które ja stosowały albo znają ja od znajomych.

mam całą diete, odezwij się i podaj maila to Ci ja wieczorem wysle

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

18 sie 2013 - 12:57:15

Dziewczyny jak można ja też poproszę tę dietę:)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

18 sie 2013 - 13:01:22

Ja rownież poproszę ... ;)

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

18 sie 2013 - 13:15:39

proszę o odpowiedź co do spożywania imbiru :)
nikt nie wie jak jeść imbir?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-18 14:25 przez Imaginacja333.

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

20 sie 2013 - 18:48:31

Witam :)
ja zaczęłam pisać bloga o mojej przygodzie z dietą :)
jeszcze nie jestem w stanie odpowiedzieć czy skuteczna czy nie. Jestem pod koniec 2 dnia dopiero ale mam już 1 kg mniej. Ale wiadomo jak to na początku szybko schodzi woda. W każdym razie zapraszam na bloga. Będę wszystko opisywała :)
http://martinkabloog.blogspot.com/
Pozdrawiam :)

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

18 wrz 2013 - 12:06:10

Skad mozna dostac przepisy na 28 dni

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 3/5

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

21 lis 2013 - 23:08:13

Dziewczyny zainteresowane dietą zapraszam na priv do mnie;)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY

13 sty 2014 - 15:55:28

Ok, ja znów poruszę ten temat - czy ktoś próbował tej diety? Ja właśnie dzisiaj zaczęłam, napiszę za 28 dni jakie są rezultaty:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co na drugie śniadanie ?:)