Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

zielona herbata a odchudzanie

26 lut 2016 - 15:51:15

Niestety próbowałam i zielona herbata nie dawała u mnie żadnych efektów. A myślałyście o zabiegach wyszczuplających? Polecam Redustim - czyli kombinezon wyszczuplający. Najlepiej od razu wykupić dwanaście zabiegów - to daje najlepsze efekty. Po takiej serii możecie stracić nawet kilkanaście centymetrów w obwodzie. A kosztuje to tylko 2000 zł. Moim zdaniem warto zapłacić za zdrowe odchudzanie bez efektu jojo.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

zielona herbata a odchudzanie

26 lut 2016 - 15:55:55

A JA UWIELBIAM ZIELONĄ HERBATĘ, PIJĘ OD DAWNA, PO 2 SZKLANKI DZIENNIE :) MOIM ZDANIEM WARTO ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

zielona herbata a odchudzanie

05 mar 2016 - 19:05:40

A powiedźcie mi, jakie macie doświadczenia z Yerba Mate? Sama jeszcze nigdy nie piłam tej herbaty, a jestem bardzo ciekawa jakie ma działanie.Z resztą ostatnio w Auchan wypatrzyłam nawet taką herbatkę liściastą Tea Rebels o nazwie Revoltea i z tego co pamiętam, jest to właśnie Yerba Mate o smaku malinowo-brzoskwiniowym. Może ktoś już ją pił?

zielona herbata a odchudzanie

11 mar 2016 - 15:15:17

Cytat
Marikka26
A powiedźcie mi, jakie macie doświadczenia z Yerba Mate? Sama jeszcze nigdy nie piłam tej herbaty, a jestem bardzo ciekawa jakie ma działanie.Z resztą ostatnio w Auchan wypatrzyłam nawet taką herbatkę liściastą Tea Rebels o nazwie Revoltea i z tego co pamiętam, jest to właśnie Yerba Mate o smaku malinowo-brzoskwiniowym. Może ktoś już ją pił?
Szczerze, to nie bardzo rozumiem, po co do wątku o zielonej herbacie wplatasz yerba mate. Tym bardziej, że wspomniana przez Ciebie marka Tea Rebels ma również pyszną zieloną odmianę, pod nazwą IdealiTea, z posmakiem egzotycznych owoców (skoro tamtą widziałaś w sklepie, tę pewnie też zauważyłaś - zielona puszka z twarzą Johna Lennona, w każdym razie w Carrefourze na pewno jest). Tak więc ja bym proponowała jednak pozostać przy temacie herbaty zielonej, gdyż zarówno ona, jak i inne gatunki czy odmiany zasługują na osobne wątki ;)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

zielona herbata a odchudzanie

11 mar 2016 - 18:29:03

Zielona herbata bardzo dobrze oczyszcza organizm , kiedyś ją piłam a teraz mam ja w therm line fast . Dodatkowo jest tam pokrzywa , pieprz kajeński taki naturalny suplement ale mnie najbardziej na tej herbacie zależało.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

zielona herbata a odchudzanie

24 mar 2016 - 15:04:00

przy odchudzaniu pamiętajcie że najważniejszy jest metabolizm, jak wam nie działą ok to nie schudniecie choćbyście fortune wydali na diety. Do dobrego metabolizmu paradoksalnie sa nam potrzebne tłuszcze, ale te zdrowe, można takie przyswajać w pokarmie ale można też w suplemencie gotowym <moderacja, spam> , tak jest łatwiej ponieważ często nasza dieta nie jest dobrze zbilansowana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:12 przez moderator.

zielona herbata a odchudzanie

24 mar 2016 - 15:27:24

Szczerze mówiąc 6 miesięcy temu urodziłam dziecko i skusiłam się na zieloną herbatę i Ja źle się po niej czułam a jedyne co nie odczuwałam wgl głodu ... Ale czy to dobre i zdrowe jest nie polecam .;)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

zielona herbata a odchudzanie

22 kwi 2016 - 09:27:00

Ja bardzo lubię i zieloną i czerwoną herbatę, często piję te z big active, szczególie te liściaste w saszetkach mi smakuja, bo są bardziej intensywne w smaku, ostatnio sobie kupilam 4xsuper slim, tez jest z zieloną herbatą a licze, że pomoże trochę spalić ;)

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

zielona herbata a odchudzanie

16 cze 2016 - 12:20:46

Ja również piję zieloną herbatę. Praktycznie codziennie. Musicie sobie uświadomić,ze sama herbata na pewno Was nie odchudzi bo to w koncu herbata. Musicie trzymać dietę oraz sie ruszać.

Jest to jednak bardzo dobry wspomagacz odchudzania.Moim zdaniem o wiele lepszy i skuteczniejszy niż te wszystkie reklamowane suplementy na odchudzanie. Przynajmniej sie niczym nie trujecie. Sama uwielbiam najbardziej herbatę BIFIX:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-23 13:19 przez wkamilaww.

zielona herbata a odchudzanie

27 cze 2016 - 23:45:47

U mnie taka herbatka. Orzeźwiająca akurat na te upały,ale też wspomaga trawienie, dzięki czemu czujemy się lekko i mamy więcej energii.



niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

zielona herbata a odchudzanie

29 sie 2016 - 21:47:40

Ja słyszałam, że Yerba ma świetne działanie odchudzające. Oczyszczające i rozgrzewające podobno. Ponadto teraz w dobie tych wszystkich kawiarni i sklepików jest dostępna niemalże wszędzie włącznie ze sklepami inetrnetowymi http://argentynalimited.pl/pl/c/PAKIETY-YERBA-MATE-PROMOCYJNE/6, nie to co kiedyś :)

zielona herbata a odchudzanie

27 paź 2019 - 21:15:05

Zawsze będę popierać picie zielonej herbaty! Nie tylko działa pobudzająco, ale także wspomaga działanie organizmu, w tym także metabolizm <moderacja> Każde ciało działa inaczej, tak samo mamy inne przyzwyczajenia, także odchudzanie to nie prosta sprawa, chociaż podobne to na jednego działa lepiej a na drugiego z gorszymi efektami. Warto próbować to na pewno, chociażby dla ogólnego samopoczucia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-29 17:49 przez moderator.

zielona herbata a odchudzanie

29 paź 2019 - 16:24:29

Pamiętaj, rzadne tabletki czy inne specyfiki nie pomogą ci schudnąć.
potrzebujesz wejść na redukcje czyli jeść mniej niż twoje dzienne zapotrzebowanie, czyli odjąć jakies -300kcal od dziennego zapotrzebowania kalorycznego.

zielona herbata a odchudzanie

06 sie 2020 - 15:45:06

zielona herbata jest najlepsza i zdrowa

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

zielona herbata a odchudzanie

24 paź 2022 - 12:23:06

Najpierw sprawdź co jest powodem nadwagi. Podstawa to insulina i glukoza na czczo. Obliczysz wtedy wskaźnik homa. Poczytaj o tym.

Co mi pomogło się odchudzić:

zdrowa zbilansowana dieta
odpowiednia codzienna aktywność fizyczna
wprowadziłąm również zioła Loremvit, które zdecydowanie polecam: https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/ Wspomagają perystaltykę jelit a także obniżają poziom cukru we krwi.

I tym samym są bardzo skuteczne jeśli chodzi o odchudzanie się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niedobór żelaza. Co jeść?