Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

zielona herbata a odchudzanie

03 lut 2014 - 10:29:58

Trochę prawdy na temat produktu odchudzającego - http://swiatzdrowiaiurody.pl/
Zielona herbata? Przyznam, że nie mówili mi to wiele. Generalnie podstawa to odpowiednie podejście do życia, racjonalne żywienie. Jedynie w taki sposób można faktycznie liczyć na sensowne efekty.

zielona herbata a odchudzanie

07 lut 2014 - 08:07:34

Ja słyszałam, że zielona działa pobudzająco... ale jeśli działa moczopędnie, to podobnie jak kawa będzie obniżać ciśnienie...

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

zielona herbata a odchudzanie

03 kwi 2014 - 19:12:49

Cytat
rudamarysia
Zielona herbata jest dobra na wszystko: )

zielona herbata a odchudzanie

03 kwi 2014 - 19:15:22

Czerwona herbata jest "zabójcą" tłuszczu :)
Ja piję.. raz na dwa dni ;) nawet dobra, idzie sie przyzwyczaić :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

zielona herbata a odchudzanie

09 gru 2014 - 15:47:25

ja bardzo długo piłam czerwoną z lotosem i działała cuda :) nawet nie tyle od ręki zabija tłuszcz co podkręca fajnie metabolizm :) teraz przymierzam się do mojego nowego odkrycia: czerwonej cytrynowej http://herbit.pl/herbaty/29-pu-erh-cytrusowa.html fajnie bo ma tą skórkę cytrynową czy co to tam się chowa w środku od razu w herbacie :)

zielona herbata a odchudzanie

09 gru 2014 - 15:56:59

Czerwona chińska jest na odchudzanie, jak kupisz dobrej firmy to jest nawet nawet, ale w torebkach moze działać tylko na wymioty, bo jest tak ohydna

zielona herbata a odchudzanie

25 sty 2015 - 04:38:59

Zielona herbata wspomaga przemianę materii. Ja od zawsze miałam z tym problem i powiem, że piłam ją podczas diety i czyściło mnie po niej kilka razy dziennie. Czy jakoś mi pomogła schudnąć tego nie wiem ale wydaje mi się, że na pewno zrzucenie 5kg w 2 tyg na diecie lekkostrawnej to była też i jej zasługa

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

zielona herbata a odchudzanie

27 kwi 2015 - 07:36:53

A ja piję bo po prostu lubię. Smakuje mi :) No i zauważyłam,że dwie filiżanki równie dobrze stawiają mnie na nogi rankiem jak kawa ( która przecież nie ma na nas tak dobrego wpływu jak zielona herbata i wypłukuje z organizmu magnez).

Piję obecnie Bio Balance:
http://www.smakiziemi.eu/kawa-herbata-kakao/278-herbata-zielona-rownowaga-bio-17-x-18-g-yogi-tea-4012824401914.html
W woreczkach. Herbata z upraw objętych certyfikatem eko. Kontrolowanych. Szukałam na poczatku w sklepach stacjonarnych ale nie ma tam takich herbat.

Czy wpływa na odchudzanie? Samą herbatą się nie odchudzicie ale może bardzo pomóc.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zielona herbata a odchudzanie

27 kwi 2015 - 07:45:35

herbata jak herbata. odchudzają ćwiczenia i zdrowe odżywianie - ponad 20 kg u mnie

Cytat
DevonRex
Ja słyszałam, że zielona działa pobudzająco... ale jeśli działa moczopędnie, to podobnie jak kawa będzie obniżać ciśnienie...
kawa obniża ciśnienie? od kiedy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-27 08:08 przez roksolana83.

zielona herbata a odchudzanie

27 kwi 2015 - 08:09:45

Cytat
mycha15
Sama herbata odchudzająco nie działa ale może wspomagać.Poza tym jest zdrowa więc warto ją pić.
Cytat
kasienka1715
a jaka w smaku jest ta czerwona herbata?

Ta czerwona jest niedobra w smaku i nie można jej pić w nadmiarze.

Czerwona jest pyszna! Tylko trzeba kupić dobrą. Ja zawsze kupuję z big-active o smaku grejpfruta liściasta:)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

zielona herbata a odchudzanie

02 maj 2015 - 17:30:12

Nie no nie ma co wierzyć w to ze zielona herbata pomoze na odchudzanie. Lepiej już zdecydować sie na coś poważniejszego. Może kriolipoliza http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw była by dla Ciebie dużo lepszym rozwiązaniem?

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

zielona herbata a odchudzanie

20 cze 2015 - 23:40:28

Nikt nie twierdzi, że zielona herbata pomaga się odchudzić, tylko, że wspomaga proces odchudzania lekko podkręcając przemianę materii. Ja uwielbiam truskawkową zieloną herbatę z bifix.pl. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, ze pita w nadmiarze będzie szkodzić. Wystarczy 3-5 filiżanek tygodniowo. Niektórzy twierdzą, że to napój młodości;)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

zielona herbata a odchudzanie

03 lip 2015 - 18:07:58

Nie ma chyba złotego środka na to by wiedziec jak szybko schudnąć. Każda z nas powinna wiedzieć że jest to wysiłek i bardzo cieżka praca. Odpowiednia , skuteczna dieta i aktywnośc fizyczna. Bez tego nie ma szans na schudniecie.

zielona herbata a odchudzanie

17 lip 2015 - 22:17:46

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

zielona herbata a odchudzanie

21 lip 2015 - 22:32:37

Gdy się odchudzałam to piłam 2 herbaty zielone dziennie - w południe i wieczorem. Nie wiem czy akurat to mi pomogło, bo miałam dietę i dużo ćwiczyłam, ale efekty były!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Picie soku z marchwi