Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

zielona herbata a odchudzanie

25 lip 2012 - 21:48:25

Tylko pamiętaj żeby kupić liściastą, nie w woreczkach. :)

zielona herbata a odchudzanie

25 lip 2012 - 23:55:17

ok ok :) dziekuje
mam nadzieje ze chociaz troche pomoze :)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:42:33

Hejka wszystkim:) Zapewne mnóstwo osób zadaje sobie to pytanie, no ale w końcu sama nie wiem, czy odchudza czy nie. Uwielbiam pić zieloną herbatę, a że właśnie się odchudzam, chciałabym wiedzieć, czy ona coś daje:)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:45:26

Witam. To prawda, mnóstwo osób (zwłaszcza kobiet) zadaje sobie to pytanie, no ale odpowiedź jest prosta. Zielona herbata pomaga przy odchudzaniu, ale sama przecież nie odchudzi - to logiczne. Trzeba pracować na swoją figurę, np. ćwiczyć na siłowni, dbać o dietę itp, ale zielona herbata może w tym pomóc, jeśli dbasz o siebie i ćwiczyć, zielona herbata będzie idealnym uzupełnieniem diety odchudzającej :)

zweryfikowana
Posty: 2.412
Ostrzeżenia: 1/5

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:46:03

Kochana ja mam taka herbatke wlasnie zielona na odchudzanie z herbapolu i powiem Ci ze pomaga w trawieniu tylko musisz ja regularnie pic:)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:47:37

na pewno nie przytyjesz od niej :D
a tak całkiem serio to poczytaj w internecie o działaniu tej herbaty - tam jest dużo ciekawych rzeczy :)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:48:26

Cytat
dalenka1389
Kochana ja mam taka herbatke wlasnie zielona na odchudzanie z herbapolu i powiem Ci ze pomaga w trawieniu tylko musisz ja regularnie pic:)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:49:44

No właśnie o to mi chodzi, czyli po prostu trzeba regularnie pić, ok :)
A wiecie może, czy można jakoś zmniejszyć/usunąć przynajmniej część kofeiny z zielonej herbaty? Bo podobno zielona herbata ma w sobie sporo kofeiny, a ja nie chciałabym pić zielonej herbaty tylko dla kofeiny, wręcz przeszkadza mi ona troszkę...

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:56:01

Cytat
Immunitet21
No właśnie o to mi chodzi, czyli po prostu trzeba regularnie pić, ok :)
A wiecie może, czy można jakoś zmniejszyć/usunąć przynajmniej część kofeiny z zielonej herbaty? Bo podobno zielona herbata ma w sobie sporo kofeiny, a ja nie chciałabym pić zielonej herbaty tylko dla kofeiny, wręcz przeszkadza mi ona troszkę...
Co do tematu kofeiny, hmm... jest w internecie, na takim fajnym blogu, chyba najlepszym o zielonej herbacie, sama ostatnio dopiero go znalazłam, kilka dni temu, polecam wszystkim fankom zielonej herbatki :) http://ezielonaherbata.pl/ no i tam jest bodajże temat właśnie o kofeinie w zielonej herbacie, jak się jej pozbyć itp :)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 11:58:39

@PomocnaDlon, dzięki wielkie za pomoc, ale mogłabyś podać dokładny link do tego tematu, bo nie mogę znaleźć, a mnie zaciekawiłaś bardzo ;pp Będę wdzięczna ;p

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 12:01:05

Cytat
Immunitet21
@PomocnaDlon, dzięki wielkie za pomoc, ale mogłabyś podać dokładny link do tego tematu, bo nie mogę znaleźć, a mnie zaciekawiłaś bardzo ;pp Będę wdzięczna ;p
Nie ma sprawy, lubię pomagać:) Tutaj masz ten temat, bardzo przydatny, sama nawet tego nie wiedziałam na początku, ale kilka dni temu znalazłam tę stronę, no i już wiem, naprawdę może pomóc: http://ezielonaherbata.pl/jak-zmniejszyc-ilosc-kofeiny-w-zielonej-herbacie/

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 12:13:45

jeszcze raz bardzo dziękuję za całą pomoc, PomocnaDlon :))
Pozdrawiam.

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 12:16:09

Polecam się na przyszłość. Trzymaj się ciepło;)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 12:16:19

Moja droga, zielona herbata nie wspomaga odchudzania, czerwona tak :)

zielona herbata a odchudzanie

30 wrz 2012 - 12:16:48

Cytat
kasienka1715
a jaka w smaku jest ta czerwona herbata?

Zarówno czerwone jak i zielone mogą mieć różne smaki. I nie mówię o tych z torebek bo to marne podróby. Kupujcie na wagę w herbaciarni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

3D dieta chili - WĄTEK ZBIORCZY