Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

1 minutę temu

Jakie ogrzewanie domu

46 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

1000 kalorii odchudzanie

12 maj 2015 - 15:48:37

Byłam kilka lat temu na diecie 1000 kcal, zrzuciłam ok 12 kg w bardzo szybkim tempie. To pozytywy, negatywy - włosy wypadały mi garściami, skóra zwiędła. Polecam ale na krótko, jeżeli macie dużo do zrzucenia to dieta 1300-1500 kcal będzie odpowiedniejsza. Dłużej się odchudzamy ale bezpieczniej.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

1000 kalorii odchudzanie

15 maj 2015 - 23:21:16

A pamiętacie jak było głośno o diecie Dukana?? Cudowna i w ogóle... Ja zaczęłam pierwszą fazę, po 3 tyg zrzuciłam 5 kg, super. Potem 2 faza i spadły jeszcze dwa. Ale było wesele, co drugi weekend do teściowej... I moją dietę szlak trafił i po 2 tyg miałam +10kg... Za to moja mama przez prawie rok była na tej diecie i robiła 3 kroki w przód, 2 w tył. Teraz zabrałam się za to na poważnie i po przeczytaniu artykułu <moderacja, spam> postawiłam na dietetyka i mniej drakońską dietę oraz ćwiczenia i jestem zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

1000 kalorii odchudzanie

03 lip 2015 - 18:10:47

Sposobów na to <moderacja, spam> jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html]ak szybko schudnąć[/url] jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:04 przez moderator.

1000 kalorii odchudzanie

17 lip 2015 - 22:14:36

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-17 22:14 przez Volteno.

1000 kalorii odchudzanie

22 wrz 2015 - 16:17:31

Kiedyś gdy byłam nieświadoma ile takie dieta przyniesie szkód, schudłam na niej 16 kg. Co z tego jak w ciągu roku wróciłam, a nawet przekroczyłam wagę wyjściową. Zdecydowanie nie polecam. Lepiej odchudzać się dłużej, a zdrowiej, a więc minimum 1500 kalorii i ruch. Dużo ruchu.

1000 kalorii odchudzanie

23 wrz 2015 - 09:09:54

ja również zaczęłam od diety 1 dniowej wtedy schudłam 7 kg, a po niej przeszłam na 1000kcal zdrowego jedzenia 5 x dziennie i poszło kolejne 5 kg ;)
teraz mam 164 i 50 kg i jest super ;)
niestety cycki ucierpaily najbardziej, ale wkońcu noszę spodnie s a miałam dużą dysproporcję między górą a dołem :)
na diecie 1000kcal chodziłam duuuużo, nawet po 20 km dziennie, a potem przerzuciłam się na fitness :) i zakochałam się tak, że teraz każdego dnia lece jak na skrzydłach poćwiczyć ;)

a ciemna strona to odstawienie chipsow i czekolady praktycznie całkowicie, pilnowanie 2-3l wody dziennie, herbat zielonych/pokrzyw i innych ziół.
Włosy wypadaly garściami i paznokcie szlag trafił, ale gdy wróciłam do normalniejszego jedzenia po prostu utrzymujac 5 zdrowych posiłkow i cwiczac minelo 1,5 roku i waga stoi w miejscu :) suplementy i włosy i paznokcie wróciły do świetnego stanu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-23 09:12 przez Nelipot.

1000 kalorii odchudzanie

05 paź 2015 - 18:32:58

1000 kcal to trochę mało. Próbowałam ale odczuwałam niedobory jedzenia. Spróbuj 1200 kcal, mi się udało :)

1000 kalorii odchudzanie

17 paź 2015 - 23:04:41

Dziewczyny !!! Odchudzanie to nie wyścigi. Wszystko ma swój czas. By organizm odpowiednio miał szansę się przystosować optymalną granicą jest spadek masy ciała w granicach 0,5-1 kg tygodniowo.
Pamiętajcie, że dieta ma dostarczać organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych i być odpowiednio zbilansowana.
Przy diecie 1000 kcal może okazać się to trudne.
Przy odchudzaniu trzeba zachować zdrowy rozsądek i rozważyć co ma nadrzędne znaczenie - zdrowie czy figura.
Jeśli ktoś ma konkretne pytania to zapraszam... Postaram się odpowiedzieć ;)

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

1000 kalorii odchudzanie

19 paź 2015 - 16:42:54

Dieta dietą, lepiej jeść więcej kalorii, ale ćwiczyć i spalać tkankę w ten sposób. 1 000 kalorii to moim zdaniem za mała ilość dziennie. 1 200 - 300 jest optymalne, ale wtedy nie ma co liczyć na większy wysiłek, bo po takiej męczarni szybko wraca efekt jojo, organizm jest niedożywiony i później domaga się zapłaty za krzywdy ;) wiem coś o tym ;)

1000 kalorii odchudzanie

08 gru 2015 - 14:09:33

Tak czytam i czytam i sama się zastanawiam o co Wam wszystkim chodzi .
Każda z Was ma wiedzę na temat odchudzania , czyli co wolno a czego nie wolno jeść ,każda z Was zna swoje błędy żywieniowe jakie popełnia a jakoś trudno dostosować się do zasad żywieniowych które Wszystkie znacie.
Gdy mamy tendencję do tycia to tak naprawdę całe swoje życie musimy uważać na to co jemy . Dieta 1000 kcal jest super w momencie gdy się ją stosuje , rezultaty są prawie natychmiastowe a to tylko dlatego że nie dostarczamy organizmowi np 2500 kcal tylko te 1000 i to jest całkiem logiczne. Podstawą jest 5 posiłków dziennie , starając się to robić w miarę o jednakowych porach dnia , po godzinie 18,00 nie jemy już nic , może być pita ewentualnie woda , która w czasie odchudzania jest bardzo ważna i pic ją jak najwięcej . Żołądek się wypełnia wodą i wtedy nie czujemy głodu . Można zjeść kawałek czekolady gorzkiej ( 4 kostki ) ale to już będzie ten jeden z 5 posiłków .
Oczywiście jak któraś słusznie napisała najważniejsze jest w tym wszystkim śniadanie i to nawet porządne , nie koniecznie musi być ciepłe , gdy jemy zimne rzeczy nasz organizm potrzebuje więcej energii żeby się ogrzać i tym samym więcej spalamy .
Nigdy nie wolno się głodzić , gdy dostarczamy organizmowi tylko raz dziennie paliwo a w dużej ilości to jest na tyle sprytny że sobie to odłoży na potem , czyli na naszych boczkach , zapamięta sobie ze następny posiłek dostanie dopiero np. jutro .
Podsumowując , pijemy dużo wody , jemy 5 małych posiłków dziennie , chodzimy na pieszo , nie jeździmy windą , ostatni posiłek (ten najmniejszy ) o godz 18,00 .
Zapomniałam , długotrwałe i gwałtowne chudnięcie zaburza proces hormonalny i rzeczywiście przestajemy miesiączkować , a to już bardzo poważna sprawa , zwłaszcza dla Pań młodych które jeszcze nie rodziły a mają taki zamiar.

1000 kalorii odchudzanie

07 sty 2016 - 14:35:35

Witam a ja bym prosiła o jakiś rozkład dnia jadłospis na dzień ?

1000 kalorii odchudzanie

15 sty 2016 - 09:34:51

ja nie stosuje diety. Po prostu uważam co jem i ćwiczę 4 razy w tygodniu. Oczywiście kiedyś stosowałam dietę np 1000 kalorii i dałam radę tak ułożyć posiłki na cały dzień aby nie przekroczyć tej liczby i powiem wam że się da. W trzy miesiące schudłam 15 kg.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

1000 kalorii odchudzanie

26 lut 2016 - 13:21:27

Ja polecam zabiegi wyszczuplające. Bardzo dobrym zabiegiem jest Redustim, można go zrobić np. w <moderacja, spam>. To kombinezon wyszczuplający, po serii zabiegów można stracić nawet kilkanaście centymetrów w obwodzie. Warto oddać się w ręce profesjonalistów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

1000 kalorii odchudzanie

27 lut 2016 - 18:25:04

Jeśli chodzi o dietę to taka najkorzystniejszą dla siebie dopasujecie dzięki badaniu <moderacja, spam> Każdy organizm ma inne zapotrzebowanie na kalorie dlatego należy tego pilnować.To,że jednej pomaga dieta 1000kcal nie oznacza,że Tobie też pomoże.Na stronie <moderacja, spam> możecie się dowiedzieć więcej w tym temacie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

1000 kalorii odchudzanie

11 mar 2016 - 11:22:55

Ja nie jestem fanką takich ostrych diet. Ilość kalorii powinna być dostosowana do każdego organizmu osobno, a nie z góry założenie że 1000 i kropka... Jeść często małymi porcjami i dużo się ruszać - oto mój przepis na sukces. Tak jak koleżanka wyżej pisała to nie są wyścigi, ważniejsze jest nasze zdrowie niż świetna talia w kilka dni pamiętajcie o tym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się zdrowo odżywiać?