Obecnie rozmawiamy o:

stomatolog

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

1 minutę temu

wakacje last minute

9 minut temu

Treningi i dieta keto

15 minut temu

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeżeli chodzi o dietę to najlepiej iść do dietetyka. Samodzielne działanie to więcej szkody niż pożytku. Nie jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Takie samo zdanie ma każda rozsądna osoba.

Ja jestem zdania, że każdy człowiek(większość) jest w stanie dobrze odżywiać się sam, bez pomocy dietetyków, a już tym bardziej wszechobecnych środków odchudzających. Wystarczy trochę posłuchać własnego organizmu.

Problem pojawia się gdy już mamy trochę ciałka, wtedy organizm raczej nie schudnie sam z siebie i trzeba mu pomóc czy to aktywnością fizyczną i zmniejszoną podażą kalorii, tak aby zużył nagromadzone zapasy :D

Generalnie największym utrudnieniem w zgubieniu wagi jest nadmierne spożycie węglowodanów np. chleba, ziemniaków, kasz itp. Jeszcze gorzej jeżeli dochodzą do tego duże ilości tłuszczu, a jeszcze gorzej jeśli cukru ;p

Moim zdaniem najbardziej opłacalna jest dieta wegetariańska.

nie ma czegos takiego jak dieta dieta to nic innego jak zdrowe i swiadome zywienie. na nasza figure wplywa wiele czynników od tych genetycznych ( w pamieci komórkowej sa zapisy jakie dostajemy w spadku po naszych przodkach) po nasze nawykowe i nie zawsze bycie otyłym musi oznaczac ze ktos sie zle odzywia, wystarczy ze ma problemy z hormonami i juz jest problem.

Nie lepiej skoczyć do dietetyka. On ułoży tobie odpowiednią dietę. Ja zanim przeszłam na jakąkolwiek dietę wybrałam się do niego i nie żałuje. Dostałam dobra dietę, parę porad a świadomość że ktoś postarał się abym miał dietę dobraną specjalnie dla mnie dała mi motywacje której trochę mi brakowało. Ja korzystałam z pomocy Pani Skoczylas. To dobry dietetyk w Krakowie. tu masz linka: https://dietetyk.pl/joanna.skoczylas

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Therm line fast opinie