Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się nie ma silnej woli - to żadna dieta nie pomoże gotuje

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Mi skutecznie udało się schudnąć dzięki diecie Sandruni, schudłam 7 kg w miesiąc. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej diety to warto poczytać o niej w google :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Każdy powinien mieć dietę dostosowaną do siebie. Głównie, dlatego, że każdy reaguje inaczej na dane produkty. Lepiej samej zapisać, co się je w ciągu tygodnia, a następnie wyeliminować z tej listy kaloryczne produkty i zastąpić je zdrowymi zamiennikami. Możemy zrobić to sami albo udać się na wizytę do dietetyka. Ważne by zacząć działać, a nie tylko mówić o tym, że chce się schudnąć. Jak chciałam schudnąć to porozmawiałam z doświadczoną koleżanką. Razem opracowałyśmy plan działania. Zaopatrzyłam się w dużą ilość zdrowej żywności, suplement diety www.trizer.pl, parowar, żeby posiłki były zdrowsze, strój sportowy i zaczęłam działanie. Miesiąc pracy i już dwa kilogramy mniej.

Cytat
chocolat23
Tak jak dziewczyny wyżej - mniej jeść ( Co nie znaczy wcale nie jeść.) Zrezygnować z tłustych rzeczy, słodyczy, napoi gazowanych.
I zmienić nawyki żywieniowe - m.in ostatni posiłek jeść przed 18:00. Uprawiać jakieś sporty, a jesli sie za tym nie przepada, to chodzić na długie spacery. Efekt gwarantowany ! :))

nie jesc przed snem a nie nie jest po 18-stej, a jak ktos wraca z pracy o 20 a nie mam ozliwosci zjedzenia w pracy obiadu? albo jak ktos pracuje na nocki na zmiane z dniami to co 8 czy 12 h w pracy m nic nie zjesc bo jest po 18-stej? Godziny jedzeni zależą o trybu życia, ja sobie nie wyobrażam nie zjeść nic po treningu, ktory zaczynam ok 20-czasem 21 godziny, bo bym padla a jak chodze spac po polnocy a o 18 jestem w pracy to mam po powrocie głodować pół dnia?

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 4/5

Ja schudłem prawie 20 kg stosując nie dietę, co zmieniając nawyki zgodnie z zaleceniami lekarza: węglowodany tylko do 12 w południe- np. 1 bułka, a tak to 5-6 porcji warzych i owoców, dużo nabiału, mięsa, jaj. Tłuszcze zalecane, ale cukier odstawić do zera- czerpać tylko ten naturalnie występujący np. w owocach. Żadna filozofia. Jeść tyle, żeby nie być całkiem sytym aby pozwolić organizmowi czerpać energię z zasobów, ale jeść i jeść też po 18, bo jak będziemy głodować od 18 do 8 rano to wcale nie schudniemy.. Organizm zmniejszy obroty żeby zaoszczędzić energię i spadnie metabolizm.

Przy okazji, czy mogę mieć prośbę? Biorę udział w konkursie na superzdjęcie o porsche, do dziś jest głosowanie po którym do finału przechodzi 25 zdjęć, a konkurencja za mną dodała 20 zdjęć i dziwnym trafem wszystkie mają po tyle samo głosów, jeśli wyprzedzą mnie wszystkimi zdjęciami to jest po mnie..

zdjęcie 1
zdjęcie 2

Najlepiej znaleźć ciekawą pracę/zajęcie/przyjaciół ale nie do wspólnego siedzenia przy grilu ale do zabawy i wspólnego dzielenia pasji. Nie ma większej motywacji niż widoczne efekty i ludzie którzy nas w tym wspierają. Najtrudniejszy jest początek, ale gdy można wreszcie założyć sukienkę rozmiar mniejszą, to się wie, że warto. Ja jem wszystko co przed schudnięciem (8 kilo) ale dużo, dużo mniej. Lubię słodycze, tylko już nie zjadam całej czekolady a dwie kostki, nie popijam dużą colą, i nie robię kilku kanapek zanim siądę przed telewizorem. A to co najważniejsze dla mnie, że nie musiałam ćwiczyć. Nie cierpię sportu i obyło się bez niego.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Nie będę oryginalna pisząc dieta MŻ + ćwiczenia. Wspomaga odchudzanie i ma szereg właściwości prozdrowotnych olej z wiesiołka tłoczony na zimno, np. Gal oraz olej lniany nierafinowany. To tzw. dobre tłuszcze, których nie powinno zabraknąć w diecie. Wyrzucamy z jadłospisu tłuszcze trans

W moim przypadku wyjątkowo dobrze sprawdza się dieta Paleo. Nie przypuszczałam nawet, że tyle schudnę, zainteresowałam się nią raczej z ciekawości i ze względów zdrowotnych.A teraz zostało mi już tylko 3 kg do idealnej wagi. O ile wytrwam, bo- pomimo wszystko- łatwo nie jest.

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Jasne ,ze jak nie ma silnej woli , to nic nie pomoze ;) żadne diety cud . ja miałam na tyle silną wolę ,ze stwierdziłam ,ze trzeba oczyścic organizm . I zroic sobie taki detoks , najlepiej dieta sokową . Miałam jeszcze do wyboru dietę wodną ale jakoś się bałam ,ze nie dam rady . Więc zdecydowałam sę na dietę sokami Curratio . Sa przepyszne w smaku , sycące, także nie czuje sie tego głodu i bez problemu idzie wytrwac ten 1 dzień , 3 lub 5. ja przeszłam wszystkie 3 etapy .

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

nie ma diety idealnej dla każdego każdy ma inne nawyki i powinien dostosować dietę pod siebie, najlepiej w oparciu o konsultację z dietetykiem.

nie jest prawdą z tym jedzeniem do 18. 2 godziny przed snem. czyli jak chodzisz o 1 w nocy spać to ostatni posiłek o 23 jak o 22 to o 20 ostatni.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Najskuteczniejsza dieta to MŻ i ćwiczenia :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta dr.Dąbrowskiej- sprawdzona i skuteczna.

Ja słyszałam o diecie ketogenicznej, skuteczna, stosowana przez kulturystów :) Oczywiście najpierw radzę poczytać :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zachamować Apetyt/Wilczy Głód ??? POMOCY!