Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Odchudzając się stosowałam oczywiście dietę, ćwiczenia, ale również suplementy diety. Dla jednych może to być głupota, dla mnie to było bardzo ważne. Dużo lepiej się czuję biorąc suplementy diety i widzę dużo szybciej efekty ćwiczeń. Polecam wam suplementy diety ze sklepu sklepswanson.pl Uwielbiam je! super Na pewno każda z was znajdzie tam odpowiednie suplementy dla siebie, bo jest ich bardzo dużo. tak

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

A znacie może jakiegoś dobrego dietetyka z Trójmiasta, który pomógłby ułożyć dietę dla kogoś kto pracuje głównie przed komputerem i ma problemy ze zrzuceniem zbędnych kg?

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Cytat
zajcm
A znacie może jakiegoś dobrego dietetyka z Trójmiasta, który pomógłby ułożyć dietę dla kogoś kto pracuje głównie przed komputerem i ma problemy ze zrzuceniem zbędnych kg?

Najlepiej udać się do rodzinnego na początku. Lekarz pierwszego kontaktu ma dużą wiedzę jeżeli chodzi o tego rodzaju usługi. Mógłby pomóc, podpowiedzieć.

Ja nie jem jasnego chleba.Jem chrupkie pieczywo,gracham itp.Jem czerwone grejfruty one powoduja,ze mozna schudnac.Jem tez duzo warzyw,Rowerek stacjonarny i hula hop.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Ja jem chleb ale ten żytni pełnoziarnisty. Codziennie robię sobie z nim kanapki do pracy ( zauwazyłam,ze po takim chlebie jestem najbardziej najedzona...). Staram się również więcej ruszać. Kiedyś nie przykładałam do tego takiej uwagi ale obecnie dzień bez ruchu jest dla mnie dniem straconym :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 21:41 przez moderator.

Ja polecam dietę NŻT - nie żryj tyle :).

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Wiele już napisano w internecie o dietach i odchudzaniu, ale trudno w tym gąszczu informacji coś znaleźć, nie wiadomo kto ma rację. Ja próbowałam coś z tego wywnioskować i sama sobie poradzić z odchudzaniem. Z marnym skutkiem :-(
Dlatego stwierdziłam, że pójde do dietetyka. Trafiłam, w sumie przez przypadek, nie tyle do dietetyka co specjalistki ds. żywienia.
Bardzo jestem zadowolona z efektów - polecam!
:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 21:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Ja już stosowałam różne diety i z marnym skutkiem. Dlatego zdecydowałam się na kriolipolizę i nie żałuję.Brzuszek ładnie się modeluje. Jestem dopiero po 3 zabiegach ale efekt jest już widoczny. To nawet przyjemny zabieg, nieinwazyjny. Chodzę w Krakowie do Vici Clinic. Polecam, często mają promocje na zabiegi, a wybór zabiegów spory :)

A co sądzicie o suplementach tego typu: http://jakwreszcieschudnac.pl/mlody-zielony-jeczmien-green-magma-opinie-cena-tabletki-apteka/ ?
W internecie jak widzę to wszędzie to chwalą, ale wiadomo- nie można ufać- więc pytam czy może ktoś z Was stosował i czy naprawdę to tak szybko działa jak ludzie mówią? Napiszcie:)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Ja teraz do diety dorzuciłam Forskolin Optimę. biorę od sierpnia, 3x dziennie i w pasie zeszły mi 2 cm w 2 miesiące. :) Skóra też o wiele lepiej wygląda. Te skladniki mi akurat bardzo pasuja!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-11 13:53 przez olgameg.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Udało mi się schudnąć 8 kg. Zastosowałam dietę Sandruni. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Przestałam jeść tłusto. Teraz jem dużo warzyw i ryb. Jak mam ochotę na coś słodkiego to sięgam po owoce i różne orzechy. Piję dużo wody. Sporo jeżdżę na rowerze i na rolkach. Czuje się świetnie :)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
sloneczko_55
Ja schudłam 7 kg, jestem na diecie Sandruni, przestałam jeść słodycze, jeżdżę często na rowerze, chodzę na długie spacery, jeszcze chce dołączyć bieganie

Ja zrobiłam podobnie, najgorsze było to że nie mogłam jeść słodyczy. Teraz pozwalam sobie tylko na sok żurawinowy

Miałam do schudnięcie około 10 kg i w ogóle wydawało mi się to niewykonalne. Cały czas widziałam tylko, jak inni się męczą, wymyślają jakieś cuda, wczasy odchudzające, suplementy- a i tak nic lub prawie nic to nie pomaga. Ale jakoś tak się złożyło, że postanowiłam wypróbować dietę Perricone- nie tyle dla schudnięcia, co dla zdrowia- i muszę przyznać, że mi pomogła. Teraz właściwie mam już wagę idealną. Trzeba się tylko starać i być upartym.

Suszone owoce mają bardzo dużo cukru. Nie polecam. I niejedzcie owoców na noc. Tak mi zalecila dietetyczka no i zero słodyczy. Małe i częściej posiłki. Efekt murowany schudniesz.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Głodówki nie sa wcale takie dobre.Kiedyś były popularne. Obecnie wielu dietetykow odradza je ponieważ obciażają orgnizm oraz go nadwyrężają.

Jestem zdania, że powinniśmy bardziej zwracać uwagę na odpowiednią i zbilansowaną dietę. Oczyszczanie ciała z toksyn natomiast można wykonać za pomocą ziól.
<moderacja>link reklamowy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-02 08:34 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić sok z buraków??