Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja ogólna huśtawka - co zrzucę kilogram to za tydzień wraca. Jestem pod kontrolą dietetyka i muszę zrobić badania tarczycy itp. okazuje się bowiem że czasem nie spada albo spada za wolno. Ćwiczę trzy razy w tygodniu a jedzenie to dieta urozmaicona. Wszystko w granicach normy i rozsądku, tylko węgli wieczorem unikam.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Warto tez pić wodę mineralną wysokozmineralizowaną bogatą w wapń, bo wapń przyspiesza matebolizm :) woda wysokozmineralizowana to np. Piwniczanka :)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ja uwielbiam jeździć na rowerze i to jest mój sposobi na dobrą kondycję i smukłą sylwetkę. W tym roku kupiłam sobie i mężowi trekkingowe rowery Kross i zamierzamy systematycznie na nich jeździć po okolicy.

Heeej :) Zapraszam na mój zdrowy funpage na fb : Just healthy :)

Schudłam 7kg przez miesiąc, czuję się niesamowicie dobrze. Zmieniłam swój tryb życia i lifestyle ! polecam :D :D



niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta żryj połowe i szóstka weidera. O ile mnie nie zabije, to mnie odchudzi!

Jeszcze dodatkowa rada, moze komuś sie przyda, ja się do niej stosuję :) do diety warto włączyć wodę bogatę w wapń, który wzmaga metabolizm :) szybszy metabolizm - szybsze spalanie :) ja wybieram zawsze Piwniczankę, bo ma naprawdę dobry poziom i wapnia i magnezu :)

Podaj link bo ciezko Cie znalezc ;)

Macie jakies sprawdzone przepisy na dietetyczne Dania?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-08 19:41 przez czokoszok1992.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Uważam, że jeżeli sytuacja nie jest ekstremalna, to bardzo restrykcyjne diety nie mają sensu. Co więcej nie jest dobrze zmienić nawyków żywieniowych radykalnie z dnia na dzień. Proponuję na początek kilka prostych zasad, które powinny stać się nawykami:
1. Regularne posiłki co 3 godziny (oczywiście rozsądne porcje :) )
2. Smaż na oleju kokosowym
3. Aktywność fizyczna minimum 3 razy w tygodniu
4. Ogranicz spożycie cukru



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 22:52 przez iwona_999.

ja od 2 miesiecy jestem na diecie ,zgubilam 9 kg

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Przede wszystkim produkty zielone jadać, z dużą zawartością błonnika. Ja brałam therm line fast na wspomaganie odchudzania, sporo ćwiczyłam - 3 razy fitness i to z trenerką która dawała nam ostry wycisk.

Najlepiej zgłosić się po profesjonalne porady dietetyczne katowice. Specjalista na pewno doradzi jak się odżywiać żeby schudnąć.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam diete od trenenrki i cwiczenia i uwazam ze to najlepszy i najrozsądniejszy sposob

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Najlepsza metoda:

Dieta plus ruch

Żadne tabletki Wam tak nie pomogą. Jeśli już chcecie się naprawdę wspomóc to polecam ewentualnie Fibra Vitale. Jest to błonnik z lnem i babką jajowatą bo rzeczywiście zmniejsza łaknienie i co najważniejsze reguluje układ pokarmowy ( sama przyjmowałam bo miałam prblem z lekkimi zaparciami).

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Ja schudłam 8 kg dzięki diecie Karolci. Zmieniłam też swoje nawyki żywieniowe. Jem zdrowo i staram się jeść regularnie. Na coś słodkiego pozwalam sobie jedynie raz w tygodniu. Wykluczyłam całkowicie gazowane napoje i fast foody. Zaczęłam też więcej się ruszać, dużo jeżdżę na rowerze, chodzę na długie spacery, czuje się zdecydowanie lepiej

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Ja się wprawdzie nie odchudzam, ale zdrowo się odżywiam i regularnie ćwicze. Do tego dla wzmocnienia organizmu stosuje naturalne suplementy diety z hepatica i czuje się świetnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie ud i nóg