Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przypadkowo trafiłam na forum. Widzę, ze zmagacie się z rożnymi problemami w związku ze swoja waga, a jestem dietetykiem. Gdyby któraś z Was byla zainteresowana indywidualnym jadłospisem online, proszę o wiadomość :)

Ja tez na dukana schudłam. , ale po roku efekt jojo sprawił, zże przytyłam więcej niż schudlam

Witam, może nie wiele pomogę ale zawsze coś podpowiem ;) Zmagałam się z bardzo dużą nadwagą, do schudnięcia potrzebowałam 30 kg, żeby wrócić do swojej poprzedniej wagi. W końcu się zawzięłam i schudłam, do tej pory już 22 kg. Jak? Dieta, ale nie taka co to człowiek sobie odmawia wszystkiego, fakt z paru rzeczy zrezygnowałam, staram się nie jeść słodyczy (właściwie to w ogóle nie jem), ale oczywiście Ty nie musisz :) Czasem trzeba sobie pozwolić na chwilę zapomnienia:)Zmieniłam rodzaj pieczywa, jem posiłki regularnie o stałych porach, nie piję żadnych napoi gazowanych. Nie jadam chemii, czyli wszystkiego co tuczy itp. Ważne, żebyś była w zgodzie ze swoim organizmem. Sama dojdziesz do tego, co możesz jeść, a czego nie i czego tak naprawdę Twój organizm potrzebuję ;) Ćwiczenia, ja ćwiczę co drugi dzień bądź codziennie, około 20-25 min. nie katuję się godzinnymi treningami, bo po pierwsze nie dałabym rady, a po drugie tyle minut ćwiczeń w zupełności mi wystarcza. Widzę zamierzone efekty i dodaję mi sił do dalszego działania. Myślę, że to jest ważne przy próbie odchudzania, cel i wytrwałość w dążeniu do celu :) Czego życzę i Wam kobitki. Pozdrawiam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-29 09:57 przez justiii18.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Właśnie tutaj jest problem te tabletki są nieefektywne bo mają słąby skład a wiele kobiet nabiera się na nie przez dość dużą kampanię reklamową w tv i radiu. JA owszem stosuję tabletki na zmniejszenie łaknienia są to amerykańskie tabletki iq green, ale są one sprawdzone przez tysiące kobiet i co najważniejsze mają w swoim składzie zieloną kawę i kwas cga. Efekty odczułam po tygodniu dzięki temu iż moim głównym problemem było to że wieczorem siadałam przed tv i wsuwałam mnóstwo przekąsek a teraz NIC! dosłownie NIC!

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Ja tabletek unikam zdecydowanie postawiłam na ćwiczenia oraz dietę.W celu dobrania tych najodpowiedniejszych dla mnie wykonałam badanie genetic lab,które polecam każdemu.Z raportu z badania otrzymujemy wiele cennych informacji na temat tego jak się odżywiać,ćwiczyć oraz ryzyko jakich chorób u nas występuje.Na stronie <moderacja, spam> można poznać cały szereg zalet tego badania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Też nie lubię wymysłów farmaceutycznych, ale naturalne suplementy to czemu nie. Ostatnio na topie jest suszona łodyga kaktusa – opuncji figowej, roślina występującej na pustyniach Meksyku, wpisana na listę Światowej Organizacji Zdrowia jako substancja posiadająca specjalne właściwości w zakresie profilaktyki otyłości.Znalazłam ją w suplemencie Nopalinia Max, który w całości ma naturalny skład: <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Kluczem do sukcesu jeśli chodzi o odchudzanie wcale nie jest jakaś wymyślna dieta czy chemiczne specyfiki. Największe rezultaty zawsze przynosi zdrowe odżywianie, nawadnianie organizmu i przede wszystkim ruch! Dla przykładu dzisiaj zjadłam na śniadanie pełnoziarniste pieczywo z twarożkiem i rzodkiewką, na lunch mam rybę na parze z <moderacja, spam> + warzywa (brokuły, marchewkę i cebulę), w ramach przekąski jabłko i banan, a wieczorem obiadokolacja: kasza kuskus z indykiem i warzywami. Wieczorem jogurt. Do tego dwugodzinny trening co dwa dni i nie ma problemu z chudnięciem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:03 przez moderator.

Ja zaczęłam jeść na sniadanie i kolacje serek typu grani 3% z pomidorem i ogórkiem kiszonym do tego kromka chleba razowego żytniego i w ciagu 3 tygodni schudłam juz 2 kg a waga nadal spada. Trzeba dostarczać chude białko do organizmu żeby zaczał spalać tłucz. I tak jak mowią instruktorzy / trenerzy personalni - brzuch spalamy w kuchni :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Hej, moim zdaniem warto zadbać na wiosnę o dietę i wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Nie wiem czy znacie np. produkty VIVIO, mają fajną alternatywę cukru- naturalne słodziki, które umilają mi życie pijąc z rana kawę i herbatę;)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

A testowałyście młody zielony jęczmień? Teraz jest mega popularny. Sama się nawet skusiłam i kupiłam Młody jęczmień z Olimpu. Biorę od 2 tygodni i muszę przyznać, że udało mi się już zrzucić 2 kg, a do tego mam o wiele więcej energii do ćwiczenia, ale to może też za sprawą wiosny :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Jak schudłam? Ciężkie pytanie, bo w sumie próbowałam wielu sposobów, ale chyba, ale najbardziej byłam zadowolona z ćwiczeń połączonych z regularnym jedzeniem. Ćwiczyłam sama, w domu, przy pomocy trenerek z internetu, na te partie ciała, z których chciałam najbardziej schudnąć. A jeśli chodzi o dietę, to jadłam 5 razy w ciągu dnia, zdrowe jedzenie, ale takie, które mi smakowało i porcje, takie, że byłam nasycona, ale nie przejedzona. Do tego dodawałam często zwykłą kofeinę w proszku (wiem, to często zadziwia wszystkich, ale kofeina serio pomogła mi w diecie, a że nie lubię kawy to zamawiałam zwykłą spożywczą z http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina jeśli ktoś byłby zainteresowany)Ogólnie taki tryb zycia prowadzę do teraz, tylko muszę się przyznać, że ćwiczę mniej, ale ogólnie schudłam 11 kg, więc tyle ile chciałam :) polecam ten sposób, o innych nie będę pisać, bo za szybko się poddawałam, żeby mozna było mówić o jakis efektach :(

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Ja schudłam 7 kg, jestem na diecie Sandruni, przestałam jeść słodycze, jeżdżę często na rowerze, chodzę na długie spacery, jeszcze chce dołączyć bieganie

Ja biegam. Od czasu do czasu chodzę na basen, ale to głównie bieganie pomaga mi trzymać formę. Przez samym podjęciem decyzji o tym by zacząć biegac zasięgnęłam kilku porad i myślę że ten artykuł to taka wiedza w pigułce która powinna Ci wystarczyć na początku: http://www.fit.pl/news/fitness/jak-biegac-zeby-schudnac-5-rzeczy-ktore-wplywaja-na-utrate-wagi,3732,1,0.html co do diety to nie stosuję - po prostu jem regularnie i maksymalnie do godziny 18

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Nie ma cudownych diet i suplementów na odchudzanie. Trzeba po prostu zdrowo i rozsądnie jeść (żadnych głodówek!) i regularnie ćwiczyć. Z suplementów to jedynie można zastanowić się nad odżywkami białkowymi, jeśli ktoś planuje ćwiczyć intensywnie. Kolega często wspomina, że tu kupuje http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=6 . No i najważniejsza jest silna wola, żeby wytrwać i żeby po schudnięciu kilku kg nie wrócić do dawnych nawyków, bo wtedy jojo gwarantowane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta owocowa