Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja uważam że najważniejszy jest ruch.
Trzeba umieć dostosować sobie nowe nawyki jedzenia - godziny .
Czy wy tez oglądacie ten program na TLC o grubasach? Historie wielkiej wagi.
Tam dopiero jest dramat.
A co ze skórą ohyda .
Prawidłowe zrobione przez nas jedzenie a nie sztuczne przetworzone.
Oraz koktajle naturalne.

A czy uważacie, że taka kasza pęczak będzie skutecznym środkiem do odchudzania? Macie z tym jakieś doświadczenie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-27 16:54 przez Zanddo.

@banach - nie widziałam jeszcze tego programu, ale chętnie zobaczę :) Interesują mnie takie rzeczy.

Witam,
piszę pracę mgr nt. determinantów wyboru żywności przez konsumentów. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wyników i wypełnieniu ankiety.
Z góry serdecznie dziękuję,

https://docs.google.com/forms/d/1yac_gm_t0iq55aCKhqxTJIbp5DkuOemRR5NoG8Nv-Xs/edit

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Wypełnione. Życzę udanej obrony, powodzenia!

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: <moderacja>. Polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-19 14:01 przez moderator.

Hej, jeśli chcesz schudnąć to przede wszystkim ogranicz cukier. Diet jest masę i każdy będzie Cię przekonywał do tej swojej. Według mnie zawsze skuteczne jest unikanie przetworzonego jedzenia oraz ruch. Jeśli szukasz inspiracji to polecam stronę <moderacja> na której znajdziesz sporo informacji na ten temat.:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-19 14:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Korzystałyście z usług dietetyka? Jaki dostałyście jadłospis?

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Ja mam 37 lat jestem po 3 ciążach gdzie w dwóch ostatnich tyłam po 20 kg i przy wzroście 166 cm waze 58 kg brzuch płaski,młodziezowy styl ubierania i podobno wyglądam jak nastolatka;-)
Dobry sposób na idealną wagę to praca zawodowa dieta MŻ I trójka dzieci:-D hehe a tak powaznie to według mnie niema zadnej diety cud one tylko pogarszaja sprawę ważne jest regularne jedzenie oczywiscie wszystkiego nawet od czasu do czasu słodyczy i dużo ruchu. Ogólnie pomogła mi jeszcze elektrostymulacja. Polecam bo ćwiczenia znacznie wzmacniają organizm i pomagają wymodelować ciało.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

2 razy w życiu udało mi się schudnąć ładnie (ok 7 kg, więcej nie musiałam) i bez głodu.
Pierwszy raz to Strażnicy Wagi, a drugi southbeach. Po SW długo trzymałam linię, po SB nie dość, że fatalnie się czułam to jeszcze przytylam więcej niż schudłam. Co do zabiegow to czy ktoś chodzil może na endermologię i napisze czy jest zadowolony z rezultatu?

Nie ma diety cud!
nie ma uniiwersalnej diety, ktora pasuje dla każdego.
Musisz wyliczyc zapotrzebiwanie i wejsc na redukcje czyli odjąć od zapotrzebowania jakies -200kcal i z czasem ciąć dalej. :)

Mi w Schudnieciu pomogłą odpowiednia dieta oparta na wrazychawch, unikałam cheba i przetwożonego jedzenia ponad to codziennie chodziłam na spacery.Treba być zmotywowanym i się nie poddawac każdemu sie uda!:)

Skąd Wy bierzecie te głupoty, żeby nie jeść po 18...

Powinno być tak, ze nie powinno się jeść ileś godzin przed spaniem i tyle. Poza tym polecam jeść częściej, ale mniej :)

Dużo jest w internecie złotych rad odnośnie diety i ćwiczeń, ale mi się wydaje, że one nie wszystkie nadają się dla każdego, bo sama stosowałam ich dość sporo i na mnie słabo działały.
Zdecydowałam się na rozpisanie diety przez Paulinę Walczewską i mam też od niej plan treningowy z filmikami do ćwiczeń w domu, bo niestety nie mam czasu na dojazdy do klubu fitness czy na siłownię, a mam daleko.
Ta dieta jest ułożona typowo pode mnie i pod aktywność jaką wykonuję. Więc sądzę, że można brać pod uwagę jakieś porady, ale nie dosłownie i lepiej skierować się do specjalisty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierogi ruskie