Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoda tylko, że często izotoniki napakowane są niemałymi ilościami cukru.

Dla mnie nie ma dity bez cateringu dietetycznego. Zdrowe jedzenie, które jest dowożone do miejsca, do którego chce. Osobiście korzystałam z firmy <moderacja>. Podam link jeśli ktoś chciałby obczaić: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 10:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

moim zdaniem najlepiej zainwestować w dietetyka i trenera, raz że dostaje się profesjonalne porady i prowadzenie, a dwa wydanie kasy motywuje do działania :D
Ja korzystam z usług dietetyka w <Moderacja> i odnoszę dobre efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 10:08 przez moderator.

"Złota zasada brzmi: lepiej więcej spalać, niż jeść mniej. Głodzenie się sprawi, że będziemy ryzykować niedobory pokarmowe, anemię a nawet zaburzenia emocjonalne. Czyli jemy podobnie, ale więcej się ruszamy.(...) Druga zasada - nie odchudzamy się zbyt szybko.(...) Trzecia - unikamy wszelkich diet odwadniających. (...)Czwarta, unikamy głodzenia, czyli sytuacji, w której organizmowi brakuje witamin i minerałów(...) Wreszcie piąta - pamiętamy, że nasza waga jest stabilna. Chcemy zgubić tkankę tłuszczową, a nie wodę czy glikogen. W poniedziałek możemy ważyć 90 kg, ale już w środę 93. To nie oznacza, że przytyliśmy 3 kg - po prostu mamy bardziej wypełnione wodą jelita, więcej glikogenu w mięśniach, jesteśmy bardziej nawodnieni. Nasza prawdziwa waga - czyli ilość tkanki tłuszczowej - zmienia się bardzo bardzo powoli, kilogram w jedną albo w drugą stronę co kilka tygodni. Te kilkukilogramowe wahania są zmianą ilości wody w jelitach, glikogenu w mięśniach i innych rzeczy, które nie powinny nas w ogóle interesować. Można ważyć się codziennie o tej samej godzinie, wtedy w ciągu miesiąca będzie można z tego wyciągnąć średnią."
Źródło: http://www.odchudzanie.vegie.pl/

dobre rady to ruszać się.
Jedzenie dobierać zdrowe , polecam ci kefir pić z otrębami .

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

U mnie bardzo pomocny kazał się catering dietetyczny. Skorzystałam z <moderacja> i bardzo fajnie się to sprawdziło. Dostaję od nich 5 posiłków dziennie, jedzenie jest smaczne i zdrowe a co ważniejsze ja w końcu jem regularnie co jest bardzo pomocne przy zrzucaniu kilogramów!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 08:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

@Majka ja też jestem za takim rozwiązaniem z cateringiem - to chyba najrozsądniejsze wyjście. ja zamawiam z <moderacja> bo jestem wege i zależało mi na firmie cateringowej która korzysta tylko ze sprawdzonych, zdrowych i ekologicznyh skłądników. tez dostaje codziennie posilki w dodatku w termosach, wiec utrzymuja cieplo. taka zbilansowana dieta to troche jak dieta cud - bo posilki sa pelnowartosciowe, smaczne a przede wszystkim regularne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 10:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Myślę, że dobrym pomysłem jest również zrobienie sobie badań genetycznych. Dowiesz się wtedy, czy masz jakieś nietolerancje albo ukryte alergie pokarmowe. Ponadto wskazówki dietetyczne oparte na grupie krwi i genotypie są bardziej skuteczne - wiesz, co powinnaś jeść, a co ci szkodzi albo doprowadza do tycia. Ja robiłam sobie badania na <moderacja>, ale pewnie są jeszcze inne ośrodki w mniejszych miastach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 10:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

hmm no odchudzanie wcale nie jest taką prosta sprawą u niektórych, w szczególności przy niedoczynności tarczycy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-08 16:29 przez moderator.

Moim zdaniem najgorsze co może być to odchudzanie się na własną rękę dodatkowo nie posiadając jakiejś profesjonalnej wiedzy w tym temacie . znam kobiety , które nagle rezygnują z rozmaitych produktów bo tak gdzieś przeczytały, że są tuczące . Kłopot jednak w tym , że takie coś może prowadzić do tego , że w organizmie po pewnym czasie będzie brakować ważnych elementów do normalnego funkcjonowania . Dlatego chyba najlepiej jest skonsultować się z dietetykiem . Dzięki temu dieta będzie dobrze ułożona a organizm będzie miał wszystkie niezbędne elementy

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Pytanie znane chyba od początków ludzkości :D Czy znacie jakieś naprawdę dobre i skuteczne metody na odchudzanie? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad wybraniem czegoś sensownego i przede wszystkim sprawdzonego. W Sieci można znaleźć olbrzymią wręcz ilość przeróżnego rodzaju porad, ale problem jest z wyborem tej najbardziej skutecznej metody. Dlatego też będę bardzo wdzięczna za wszelkiego rodzaju porady oraz sugestie :) Czy coś stąd będzie ok https://www.trener.pl/trening/jak-efektywnie-spalic-tkanke-tluszczowa-podczas-treningu-cardio/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 15:34 przez spuniek25.

Jedyna naprawdę skuteczna metoda na odchudzanie to jeść zdrowiej i więcej ćwiczyć:P Ja dwa razy w tygodniu chodzę na basen, staram się jeść dużo warzyw, unikam fast foodów. Nie mam czasu gotować za bardzo, więc często wykorzystuję catering dietetyczny. Czy widać efekty? Widać, chociaż jeszcze nie takie, jak bym chciała... Pewnie dlatego, że jednak ciężko mi całkiem zrezygnować ze słodyczy:D Ale mam nadzieję, że będą efekty.

Najważniejsze jest zdrowe odżywianie i ćwiczenia ja stosuje koktajle proteinowe http://www.limvena.pl/ i są rewelacje. Zastępują posiłek dostarczają witamin a kilogramy lecą :)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Dieta nie musi być bardzo restrykcyjna. Moim zdaniem po prostu trzeba jeść systematycznie i wzbogacić jadłospis. Ćwiczenia to podstawa bo bez nich nie osiągnie się trwałych efektów. Ja próbowałam też spalaczy tłuszczu i muszę przyznać, że efekty były zadowalające. Obecnie każdy znajdzie coś dla siebie bo wybór jest ogromny. Jeśli ktoś chce o tym poczytać to polecam artykuł:
http://www.fabrykasily.pl/suplementy/fitlabs-badania-i-nowoczesnosc-przede-wszystkim
Jasno i czytelnie jest opisane kto może stosować takie środki i jeżeli ktoś ma wątpliwości to myślę, że mu to pomoże w podjęciu decyzji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-12 17:43 przez MrAdela.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Popytajcie w tym temacie znajomych. Wydaje mi się, że to może być dość dobre rozwiązanie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Test na tolerancję pokarmową