Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Udało mi się schudnąć 8 kg. Spróbowałam dietę Sandruni i nie żałuję, bo nareszcie się udało :D zmieniłam swoje odżywianie, wolny czas już nie spędzam tylko przed tv ale też aktywnie, czuje się świetnie :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

10 kg w miesiąc? Ludzie, to niezdrowe... Wagę trzeba zrzucać stopniowo i systematycznie. Zdrowe odżywanie i ćwiczenia to się chwali, nawet bardzo :) Ale nie przesadzajmy, bo tylko się kłopotów zdrowotnych i efektu jo-jo nabawimy. Można się wesprzeć, czemu nie, sama przyjmowałam piperine MAX, ale tu też trzeba patrzeć na skład czy jest naturalny. Waga łatwiej spadał, owszem, ale to było 3-4kg na miesiąc i uważam, że to najlepsze rezultaty :)

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

Masz racje całkowita. W odchudzaniu nie chodzi o to żeby szybko schudnac, tylko zdrowo i bez pozniejszego efektu jo-jo. 2-3 kg w miesiacu to jest akurat. Moj dietetyk rozpisał mi diete tak że nie głoduje sie i nie nadwyrezam do granic mozliwosci tylko regularnie i z glowa stosuje diete i cwiczenia. Jesli ktos ma problem z dobraniem prawidłowego jadłospisu to własnie jest od tego dietetyk

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jeęzli ktoś jest zainteresowany to sprawa wygląda tak :

- dieta
- ćwiczenia
- suplementacja


dopiero połcznie tych 3 rzeczy daje szybkie efekty


ale dieta nie musi być traktowana jako " rygorystyczne kryterium do stosowania"

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

oczywiscie masz całkowita racje. Nie wystarczy wziąć tabletke, albo głodzić sie żeby schudnac. To nie jest ani zdrowe, ani bezpieczne. Wszystko musi współgrac ze soba żeby organizm stopniowo zrzucał kilogramy. Stad moja wypowiedz o dietetyku. Mi po badaniach ,rozmowie ułożył diete, która szybko z cwiczeniami przyniosła efekt i wcale nie musiałam sie głodzić. Zaplaciłam za plan diety cos około 200 zł.

Warto radzić się w tych sprawach specjalistów ;) Świetne informacje zdrowotne są też tutaj :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-01 15:56 przez AnnFredi.

Też uważam, że dietetyk najlepiej doradzi co zastosować na odchudzanie. Mój polecił Amlan Forte, ale dopiero zaczęłam stosować. Zobaczymy

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak jeść?
- zdrowo, urozmaicać posiłki
- śniadanie białkowo tłuszczowe + witaminy
- drugie sniadanie bialkowo tluszczowe
- okolotreningowo bialko tluszcze weglowodany
- potreningowo posilek tluszczowo bialkowy
- kolacja posilek bialkowo weglowodanowo tluszczowy


Ogólnie nie ma super przepisu na to jak jesc, trzeba jeść zdrowo czyli rotować produlkty w diecie :) do tego suplementacja http://www.produktyproducenta.pl jest wskazana , żeby uzupełnić braki w diecie, ja korzytsam z suplementow z tej strony ale rownie dobrze mozna kupić z allegro czy innych portali.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Schudnąć można w prosty i zdrowy sposób. Bez zbędnych diet i katujących ćwiczeń.

Polecam szczerze i uczciwie przepisy na zdrowe smoothies- nie tylko te oczyszczające ( e-book tutaj) . Jest to jeden z bestsellerów jeśli chodzi o kategorię zdrowie i odchudzanie (bo okazuje się, że tą metodą nie tylko się chudnie, ale i leczy pewnie schorzenia i choroby). Autorka Marta Wierzbicka - dietetyk, z wieloletnim doświadczeniem. Osoba, która miała problem z otyłością przez wiele lat.Teraz, kiedy udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów po 12 latach, uczy innych jak to zrobić w prosty, nie katujący nikogo sposób. Więcej o niej można poczytać na jej blogu CLICK. Na prawdę warto! Znam dużo osób, które dzięki takim koktajlom schudły kilkanaście kilogramów w 2 miesiące od momentu podjęcia działań. Majątku nie trzeba wcale wydawać, żeby być zdrowym i szczupłym. tańczy

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

hejka. Ja ostatnio dużo czytałam na necie o eatfit. Podobno dieta inna niż standardowe diety. To nie są tylko posiłki niskokaloryczne, ale też jest dieta z dowozem i catering- na terenie Warszawy. Więcej info znajdziecie na: https://eatfit24.pl/

Kupiłam sobie colon slim i popijam już trochę :) efekt jaki u siebie zauważyłam to mniejszy apetyt, słodycze udaje sie omijać z daleka, łatwiej tak dietę utrzymać

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Słodyczy nie omijam, ale nie słodzę kawy i herbaty. Taki mój patent dietetyczny.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 8/5

mój patetnt to oczyszczanie organizmu kilka razy w roku. Aktualnie jestem na detoksie koktajlowym. Za kazdym razem efekt jest mega! Takie detoksy oczyszczaja organizm, ale i cera sie regeneruje i rzeczywiscie czlowiek czuje sie duzo lzej ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 09:36 przez moderator.

Polecam przeczytać bardzo fajny artykuł na temat produktów, które wspomagają odchudzanie i oczywiście są zdrowe :) Jeżeli nie wiecie co jeść żeby schudnąć polecam jak najbardziej :D https://www.skoknawage.pl/co-jesc-zeby-schudnac/

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

A co jecie po treningu ? Jecie tez chleb ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 23:50 przez maja890.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soki- jaki blender